Bartosz Jagielski Dziś dla Ciebie chcę Nowość 2020 BartoszJagielskiOfficial


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=O2oIIcGFSGENajlepsze komentarze:

Agnesmi... Życiowe,piękne ❤
Angel16... piekna piosenka !
łapie za serducho <3
MegaDan... Jak dla mnie bardzo dobra produkcja :) niesamowice wpada w ucho :) Bardzo fajna pioseneczka, w pozytywny nastrój wprowadza :)
Patrycj... Taka bombowa ,energetyczna,elegancka,fantastyczna :) Taką pioseneczkę to by nie posłuchał.. Niech cały świat się dowie, że wymiata tymi produkcjami,TO BĘDZIE HIT Mam nadzieję że będzie więcej takich premier.. super nadaje się na dyskoteki dużo sukcesów w 2020 roku Aaaa!!!?? kolejna PETARDA ? Dużo starań włożono w wykonanie tego utworu!??? Szybko wpada w ucho ?? Kolejny Hit!? będę podawać wszędzie Tworzycie piękna muzykę. Czekam ciągle na więcej i więcej waszych hitów. Jesteście najlepsi.W swoich piosenkach wiele przekazujecie ludziom. Wasza muzyka jest nie do opisania. To co robicie na scenie jest NIESAMOWITE. Można was słuchać bez końca. Mam nadzieję, że wkrótce będzie kolejna piosenka w waszym wykonaniu.Kazda nowa piosenka od Was poprawia mi nastrój. Oby tak dalej :)
V?ra No... Super piekna piosenka??????❤️
Dj. Luk... ???????? po prostu sztos Bartek nie bawem u mnie Na seciku poleci pozdro od Lukiego
Simon D... Niestety nie mój klimat kolego ale łapa do góry zawsze. Czekam na kolejne utwory bardziej rytmiczne jakie lubię. Pozdrawiam.