Onet Rano ciekawostki

Onet Rano ciekawostki

Historia kanału Onet Rano zaczyna się w dniu 2016-09-29 11:39:44.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3294 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 77694568 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 137000 użytkowników.

Koronawirus w Polsce. "To będzie pierwsze takie lato bez...


Nie wróci konsumpcja bez powrotu imprez masowych, bez powrotu teatrów, kin, muzeów, bez powrotu turystyki, bez powrotu festiwali. Nikt nie będzie kupował nowych butów, nowych bluzek po to, żeby się w nich przechadzać po balkonie mówił Mikołaj Ziółkowski, szef agencji Alter Art, organizator Open'er Festival. Przyznał, że to będzie pierwsze takie lato bez Open'era. To dziwne uczucie mówił w rozmowie z Tomaszem Sekielskim. #koronawirus #koronawiruswPolsce #openerodwołany SUBSKRYBUJ Onet RANO: Wszystkie odcinki programu na VOD.pl: Jesteśmy też TU: TT FB Insta:

Ostatnio komentowane:


Thank you for this update, game is amazing and fun so it will be pleasure to come back and discover new side-quests! :) Zobacz »
Ponieważ już mamy  Kajko i Kokosz Przygody wojów i ogrywamy je z Młodym regularnie, to nowe "kajkikokosze" są must have? lelum polelum! Zobacz »
Zastanawia mnie jak to możliwe że mój Hyundai 1.6 wolnossący który ma zaladwie 155nm przyspiesza do setki w 9.9 sekundy a taka astra która tych nm ma prawie 300 jest wolniejsza prawie 2 sekundy Zobacz »
Czarne dziury sa spoko. Dziury budzetowe sa brzydkie. Ale na serio, kosmos to najpiękniejsze miejsce na ziemii...tfuuu w kosmosie. I moje pytanie, w czym rozszerza sie kosmos....az glowa boli. Pozdroooo Zobacz »
Oh Heroes 3 aż mi się dziecistwo przypomniało, stara dobra gierka... Jak fajnie że mogłem zobaczyć tą gierkę u Lutela. ? Zobacz »
Powinieneś pójść na parkur koło domu Dariatki tam jest parkur, a nie przeskakiwanie co jedną kratkę Zobacz »
#mit Pierwszą cześć triatlonu(pływanie) możemy pokonać o wiele szybciej za pomocą Jetpacka lecąc tuż nad poziomem wody Zobacz »
Czemu nie użyją antycheata od Lola? Jeśli taki jest no albo czemu nie kupili najlepszego chyba easy antycheata??????? Zobacz »
Amazing fast vac ban #prolandarmy Zobacz »
Trzeba być upośledzonym
Aby oglądać arona
Serio
Tak samo jak Potockiego
Króla Polski
Zobacz »
Czyta Pani w myślach, wczoraj zrobiłam zakwas :) Co prawda z mąkinpszennej razowej, mam nadzieję że wyjdzie. Zobacz »
WITAM. DZIEŃ DOBRY. JESTEM DUMNA. CZYTAŁAM BIAŁĄ RÓŻĘ. POPRAWIAŁAM TEN TEKST W MĘCZARNIACH. POLECAM TĘ AUTORKĘ. ❤ Zobacz »
Dawaj o on

Straszy wojna i Kati i paliona i matrunera


Palion ma sojusz z ON
Zobacz »
Proponuję AWP Wildfire Sam posiadam kozak? A za to naruszenie kwarantanny to ja się z tobą zamieniłem ?? Zobacz »
co prawda znam i rozumiem angielski ale zaliczyłeś wpadke i puściłeś innym napisy angielskie a nie polskie (pierwszy raz na tyle odcinków) Zobacz »
Czemu nie mogę zmienić ubrania? Kupiłem rękawiczki Team Aqua i nie mogę ich założyć, ani nic przebrać, wyskakuje Error jakiś, plssss pomocy! Zobacz »
Tak właściwie to okazuje się że większość Pokémonów można normalnie w dziczy złapać włącznie z hitmontopem czy nawet ho oh, mimo ze jest to bardzo rzadkie Zobacz »
Borussia Dortmund nieźle a m3tzuplay a będziesz nagrywał po tej karierze kariere zawodnika jakiegoś napastnika? :P? Zobacz »
Nareszcie coś nowego na tym yt ? super, podoba mi się, że Twoje filmiki mają naprawdę często wydźwięk dydaktyczny, nie tylko ten kosmetyk fajny a ten nie ale i garść merytorycznych uwag? pozdrawiam Zobacz »
0:39 mialem wode pełną ust XD Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=hDuWIugKkRc