Onet Rano ciekawostki

Onet Rano ciekawostki

Historia kanału Onet Rano zaczyna się w dniu 2016-09-29 11:39:44.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3294 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 77694568 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 137000 użytkowników.

5G powoduje koronawirusa? "Za rozprzestrzenianiem fałszywych...


Pandemia koronawirusa oprócz ogromnego zagrożenia zdrowotnego dla każdego z nas, stała się także przyczynkiem do teorii, w których jest ona łączona z sieciami 5G. Wiele osób wiąże globalną falę zachorowań z testami technologii, które są przeprowadzane w różnych krajach. Z czego wzięło się takie łączenie faktów? Nie ma na to jednoznacznej odpowiedzi. Na pewno od dwóch miesięcy, kiedy koronawirus nas uziemił, mamy więcej czasu i ludzie mają więcej możliwości rozprzestrzeniania nieprawdziwych informacji. (...) Warto wspomnieć o tym, że bardzo duży udział w rozpowszechnianiu fałszywych informacji o 5G ma Rosja, rosyjscy trolle mówił w Onet RANO Piotr Stanisławski z Crazy Nauka. #koronawirus #5G SUBSKRYBUJ Onet RANO: Wszystkie odcinki programu na VOD.pl: Jesteśmy też TU: TT FB Insta:

Najlepsze komentarze:

Degreng... Foliarze sie zesrali tutaj
Bogdan ... Stara metoda! Wyśmiewanie tego co jest prawdą !
W?ciek?... jebnij się w łeb chłopie!
nie ma żadnych testów ani rzetelnych informacji, dlatego możesz opowiadać te swoje kocopoły..
vlodek-... 7:10 Ciekawe jakby na to nałożć mapę zasięgu sieci Starlink (5G z satelitów) od Elona Muska? Ta jego sieć (kilka tysięcy satelitów!!!) ma objąć docelowo cały glob, każdy zakątek planety. Maszty naziemne to przy tym pikuś.
John He... Jak dotąd, brak wiarygodnych badań na ten temat, stąd też takie a nie inne reakcje ludzi. Skąd wiadomo że to Rosja? Fikcja literacka i tyle!
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=knbvcNqtADc