Dziwaczna teoria łączy Olimpiadę z Londynu z koronawirusem!


Teorie dotyczące koronawirusa i rzekomych zapowiedzi obecnej pandemii stały się ostatnio dość popularne. Teraz okazuje się, że sygnały ostrzegające ludzkość przed nadejściem COVID 19 zostały odkryte nawet w ceremonii inauguracyjnej Igrzysk Olimpijskich w Londynie z 2012 roku. Zapomniałem dodać to w filmie ale ujęcia z ceremonii należą oczywiście w pełni do organizatorów Igrzysk Olimpijskich. Po pełną wersję ceremonii zapraszam poniżej: ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: SOCIAL MEDIA: Facebook główny: Facebook kontaktowy : Twitter: Snapchat: Instagram: ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: INNE KANAŁY NASZEGO AUTORSTWA: TylkoNauka: TylkoMedycyna: InneMedium: TylkoGramy: ZmianynaZiemi: ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: SKLEP Z KOSZULKAMI I KUBKAMI: ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: WESPRZYJCIE KANAŁ ::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: LINKI DLA ZAINTERESOWANYCH: Discord: :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: MUZYKA:

Ostatnio komentowane:


Mia już taki doroślak ❤️ Ja właśnie puściłam sobie Wasz filmik jako relaksik przed sprzątaniem po moim synku ? Buziaki dziewczyny i zapraszam też do siebie w wolnej chwili ? Zobacz »
Co ma do zaproponowania? Korona świrus i kagańce na twarz, wysokie podatki i uwłaczające godności zasiłki socjalistyczne typu 700 Minus, emerytura dla maDek za nic. Zobacz »
"Ojczyzno moja ukochana, Polsko ... Bóg cię wywyższa i wyszczególnia ... Umiej być wdzięczna" z ust Jana Pawła II: https://youtu.be/ayZdAleUwpM Zobacz »
Tak go koleje losu wyrzuciły że został Volksdoicze i z Donaldem służą lewicowej Europie sponsorowanej przez Rosję w sposób pośredni Zobacz »
Serial Mission Impossible zarobił około 3.5 miliarda dolarów. Mają kase.
Minimum 50 milionów zeta za most.
Zobacz »
Super.... Z debile jeżdżą na wakacje i rozsiewają wirusy, wesela msze szkoły..... ? ? ? ? ? ? ? Zobacz »
https://youtu.be/A4qHO19YphM bardzo ważny materiał o imunizacji UDOSTĘPNIAJCIE Zobacz »
https://youtu.be/A4qHO19YphM bardzo ważny materiał o imunizacji UDOSTĘPNIAJCIE Zobacz »
#kanał pozdro też widziałem ten film i wszystkie filmy są ustawione na prywatne oprucz tego nagranego filmu przez hakera Zobacz »
10:10 zjedli diamentowe jabłka xd
BY: DOKNES
Zobacz »
Jestem w trakcie robienia odcinka o Sławomirze Mentzenie, będzie on w przyszłym lub za 2 tygodnie. W międzyczasie wybierzcie kogoś do kolejnego odcinka ? Zobacz »
I once won a religious victory on a small map where all the AIs didn't actually go for a religion and I was the only one with one. Zobacz »
Uwielbiałem "detektywa Monk'a" za dzieciaka, z ojcem praktycznie codziennie go oglądałem. Nie ważne, że jestem 05, leciał podajże na jakimś kanale angielskim z polskim dubbingiem. Zobacz »
A wy? Jaki Team jesteście? Oczywiście nie ma złego wyboru! W końcu ten tryb polega nie tylko na rywalizacji, ale współpracy też :D Zobacz »
21:39 ajajaj multi nie skupiłeś do końca Zobacz »
10:16 Zioła uspokajające. Hmm pewnie nimi zbija się poziom stresu. Zobacz »
Ajj, też chcę zdać ten egzamin ale się strasznie stresuję? może zrobiłabyś jakiś filmik o nim? Pozdrawiam? Zobacz »
Залайкайте, типо я что-то крутое написвл, пусть иностранцы не поймут Zobacz »
Nikt:
Osoby co twierdzą że są pierwsze:
PiErWsZy!


A tak wgl.
Nie obchodzi mnie który jestem, ważne że jestem.
Zobacz »
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=HrvbFCA6Y5Y


InneMedium ciekawostki

InneMedium ciekawostki

Historia kanału InneMedium zaczyna się w dniu 2013-04-29 20:20:54.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 1240 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 67551087 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 195000 użytkowników.