Koronawirus. Poradnik. 157. Czy pacjent chory na COVID 19 może...


Zobacz więcej: #koronawirus #wieszwięcej

Najlepsze komentarze:

Gold In... Andrzej Duda poszedł na targ w Garwolinie. Do kandydata PiS podeszła starsza pani, która poskarżyła się, że policja potraktowała ją i jej córkę gazem, gdy była w Warszawie w ub. tygodniu.
W odpowiedzi Duda oskarżył ją, że robiła burdy uliczne. – Prawo zabrania burd ulicznych! – tłumaczył brutalne działania policjantów kandydat PiS.
Motórz... To jest już kurwa kpina. Komuniści z TVP mówią mi, jak mam żyć. Wszyscy skończycie w kryminale.
Konfede... Jak tam propagandziści? Kurski wraca do TVPiS bo nie dajecie już rady zamilczać Konfederacji? Macie ból dupy że już mamy 11% jako partia, a Krzysztof Bosak 13% i jest zagrożeniem dla Dudusia. Wasz andrzejek jest zwykłym pionkiem podpisał papierek o odwołaniu Kurskiego, a ta świnia zaś wraca by prać starszym ludziom mózgi. Niech żyje Prawica! CWP. Pozdrawiam Polaków. Nie dajmy się! ??????
Tomasz ... Dziwne, że nie powstało jeszcze jakieś specjalne ministerstwo do spraw pandemi, żeby odciążyć naszego zapracowanego ministra któremu malują wory pod oczami zeby wyglądał na bardziej zapracowanego. W takim ministerstwie można było by zatrudnić mnóstwo znajomych którzy robili by dobre wrazenie i brali by fajną kaskę z pieniedzy podatników, a że pandemi nie ma wiec też osoby nie musza być kompetentne, w sumie tak jak teraz.
Grabarz... Zakładać kimona !
Gold In... Jacek Kurski nazywa filmy o pedofili " pojedynkiem" z TVNem Co Pan na to Pannie Duda? który notabene według planu, najpierw Cię panie Kurski wywalimy, a później wrócisz za miesiąc,plan się udał. Grubo w Polsce się dzieje podprogowo a ludzie ślepi, na szczęście wystarczająca ilość osób się już obudziła i mamy nowego prezydenta.28 % i spada, brawo Polacy
nonstop... Kiedy wy w końcu przestaniecie kłamać w tej telewizji?Robicie ludziom wodę z mózgu,straszycie ich biorąc za to niezłą kasę !! Czy o taką Polskę walczyli nasi dziadowie i ojcowie? Przecież normalny człowiek nie jest w stanie już tego słuchać co wy w tych tv wygadujecie !!!
LUDZIE !!NIE WIERZCIE IM !!NIE MA ŻADNEJ PANDEMI!! TO TWÓR WYMYŚLONY PRZEZ BANKSTERÓW I POLITYKÓW !! CHWAŁA WIELKIEJ POLSCE !!
-SPARTA... Co się dla kasy nie zrobi haha ja pierdole...
UED... Pytanie
Czy pacjent chory na COVID 19 może korzystać z fizjoterapii?
Odpowiedź
Tak, to technicznie wykonalne w ramach istniejącej fizyki. Koniec dowodu.
Cinek66... niezłe porno , takiego pierdolenia jeszcze nie widziałem
Kamrat ... mam wątpliwości co do wiarygodności was. mogę napisać ? :D
wirus przechodząc na inną osobę słabnie. nie wiecie takich rzeczy ? :]
Yakuza... zaklamane mordy niby taka pandemia a usmiech na twarzy jest no kurwa
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=EUaPOvndIpE


TVP Info ciekawostki

TVP Info ciekawostki

Historia kanału TVP Info zaczyna się w dniu 2013-03-20 16:24:18.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 8067 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 58661901 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 68300 użytkowników.