Czy naprawdę chodzi o koronawirus? Zamykamy nie te kopalnie...


Tarcza 4.0. Czy pracodawca może nas wysłać na przymusowy urlop? Czy rząd sfinansuje postojowe górników. „Być może to wykorzystanie sytuacji, by radzić sobie z kryzysem w górnictwie”. „Zamknięto nie te kopalnie, w których są największe ogniska koronawirusa” CZYTAJ WIĘCEJ: SUBSKRYBUJ: FACEBOOK:

Najlepsze komentarze:

jastatr... W Polsce jest ognisko głupoty,należy pognać tych agentów z sejmu.My Polacy sami wiemy co dla nas dobre
Shamtu ... SABOTAŻ KRYPTO... NA RESZTĘ GOSPODARKI.
WD... Nie wypowiem się nt. PGG ale w JSW działanie jest dość logiczne. Pniówek i Zofiówka były przebadane testami z wymazu i odizolowano bardzo dużo załogi (Pniówek chyba 1500 osób). Reszta jest bezspornie zdrowa, przynajmniej na tą chwilę. Na Budryku były testy z "kropli krwi", które podobno są całkowitą pomyłką. W związku z tym uznano, że Pniówek i Zofiówka są "zdrowe" po izolacji zakażonych. Budryk idzie na badania w ciągu najbliższych dwóch tygodni i pewnie ilość zakażonych będzie równie duża. Poza tym Budryk jest jeszcze nowszy i najbardziej dochodowy z całego JSW, więc w tym przypadku argument ekonomiczny jest nietrafiony.
?ukasz ... Napiszę Tak. Jak by polski węgiel był tańszy to też by było inaczej . Nasz polski węgiel kosztuje 1000 zł za tone chyba. To nie ma co się dziwić że sprowadzają tańszy z zagranicy .
Areck V... Gazeta i TVN jako prożydowskie media powinny chwalić niektóre zakusy Pisu. Przecież Po też nieudolnie rządziło zadłużając państwo.
Adam Br... Kopalnie płacą za testy, więc komuś ten badziew trzeba bylo wcisnąć. Przy okazji można będzie zamknąć pare kopalń .... resztki co polskie. Zawsze można wszystko kupić z zagranicy więc po co mieć własne.....??
TAK NIE... Nie tylko kopalnie zamknięto,! Wirusek zawitał w fabryce mebli w Kępnie, fabryce mrożonek i wiele innych miejscach !
Grzegor... A media tak nagłośnili że na
Śląsku taka pandemia że zrobili z nas trędowatych , my tu normalnie żyjemy , jakby zrobili badania w całej
Polsce to by się okazało że połowa o winna być na kwarantannie . Media i wiadomości i róbcie społeczeństwu prania mózgu bo przez was ludziom ze Śląska niszczą samochody , odwołują rezerwacje w hotelach .
Marcin ... ŚWIRUJĄ JARZĄBKA...
Grzegor... Przecież ten w okularach rozdaje ciągle pieniądze tu kasa + tam kasa+ teraz wczasy + potem będzie bezrobocie +
Piotr W... Pewnie już następny masowiec płynie z węglem do polski .
rafal l... napewno firma emka trans robic co chce z ludzmi
grzegor... W Polsce to niema nikogo więcej niż górnicy
rafal l... za nie dlugo pracodawcy nie beda nic placic bo maja sapdek 1 procent
Josh... Cały kraj myśli że te kopalnie są zamknięte od 9 czerwca a ludzie normalnie chodzą do pracy :))
krzysie... Zamknęli polskie kopalnie zęby sprzedawać węgiel z importu
Tablica... troche was laguje obraz
marek j... Korono wirusa to niektórzy mają w głowie, dojdzie do tego że będzie totalna wyprzedaż majątku Polskiego za bezcen
fioleto... Dobrze facet mowi.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=dySRnyeeCD8


Gazeta.pl ciekawostki

Gazeta.pl ciekawostki

Historia kanału Gazeta.pl zaczyna się w dniu 2006-06-22 09:26:35.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 12098 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 288435962 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 160000 użytkowników.