Koronawirus. Poradnik. 181. Jak kamery na lotniskach będą...


Zobacz więcej: #koronawirus #wieszwięcej

Najlepsze komentarze:

Lover o... Nie wiem ale z dziwnego powodu jakoś nie wierze ani w skuteczność ani w etycznosc takich sposobow. Moze to dlatego, ze nie ufam politykom a partii zarządzającej to w ogóle, a moze dlatego, ze technicznie nie jestem upośledzony jak spora czesc ludzi, która, chociażby nie zna znaczenia slowa inwigilacja i nawet mie wie, jak wyłączyć Bluetooth w telefonie a?co dopiero rozumie zasady dzialania aplikacji czy samego systemu (android, is, windows itp). No nie wiem ?.
Moze to świadomość sytuacji na Świecie? Nie wiem, nie wiem ?
Theodor... Arbuzogłowy znowu nadaje o świrusie?
Jaskier... Pod poprzednim poradnikiem napisałem, że krok do przodu , że nie bierzecie ludzi co wyglądają jak pracownicy SB , no kurwa się myliłem XDDDD znowu ten typ
Monik A... tak i ewidentnie widzimy o co chodziło
o Nowy Wspaniały Świat...
mealod... Łapka w dół i spadam, super manipulacje
DonGemo... A gdzie jest Trzaskowski?. Żądam krytyki Trzaskowskiego!!!. Odkręcił już kurek z gnojowicą?.
MConlin... hahahaha LEGENDARNY ODCINEK :D aplikacja do sortowania prawdziwych informacji i fake newsów :D Ciekawe na jakich algorytmach zbudowana, i czy ma możliwość ręcznego sterowania... ;-) . Wracając do tematu - proponuję na lotniskach też instalować urządzenia bezprzewodowo ściągające/zapisujące wszystkie dane ze smartfonu przechodzącej osoby, nr buta, wartość buta, uśmiech lub brak uśmiechu, ilość mrugnięć okiem, ilość wdechów i wydechów, długość paznokci, ilość gotówki w portfelu, ilość zmarszczek, oraz ocenę poprzez sztuczną inteligencję kiedy dana osoba drapała się po jajach. PO.PIER.DO.LEŃ,CY !! Jak to mawiał Marian Paździoch z Kiepskich - tych wszystkich PROFESORKÓW "ZA JAJA, I NA LATARNIE". ps. na koniec programu - myślę celne podsumowanie - cytuję: "twoja małpa tvp info pl". (btw. TVN i POLSAT też powinni mieć takie adresy).
Bogdan ... Cała ta sytuacja na świecie jest winą sprzedajnych Q..w wszelkiej maści zakłamującej prawdę za kasę o pandemii zastraszania ludzkości!.
Gold In... Bond
Tadeusz... powinno wstrzykiwać się każdemu wchodzącemu miks substancji ułatwiających diagnozy i czyniących pasażera potulnym
Savior... tfu demokracja
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=87jPh8h9Y4s


TVP Info ciekawostki

TVP Info ciekawostki

Historia kanału TVP Info zaczyna się w dniu 2013-03-20 16:24:18.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 8067 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 58661901 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 68300 użytkowników.