Koronawirus w Polsce. Sasin: sytuacja na Śląsku jest opanowana


Transmisja briefingu prasowego wicepremiera i ministra aktywów państwowych Jacka Sasina, ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego oraz wojewody śląskiego Jarosława Wieczorka. #koronawiruswpolsce #koronawirus #Śląsk

Najlepsze komentarze:

kinglus... a ja mam to w dupie i co w dupie apllikacje i was najlepszy jest dexametason ale lepiej uzywac strachu sluzb i trzymac ludzi za morde jak w komunistycznych chinach zyjemy na komendzie policjki w burdelu politycnym polska rzadzonym przez bartanow bee z wiejskiej i ciemnote katolicka
ZnPZ / ... jak odpalili 5g w tamtym rejonie to nic dziwnego ze ludzie wysychaja
Andrzej... Panie ministrze czy mógł by Pan załatwić p. prezydentowi aparat słuchowy żeby tak nie krzyczal na wiecach ewidentnie słychać że ma problemy laryngologiczne ( nie podejrzewam że to braki kulturowe)
BA RT... Kiedy beda granice otwarte na świat?
arsesto... No to teraz już wiecie, że Śląsk jest najbezpieczniejszym miejscem w Europie..
Pawe? B... Ogólnie to można wszystko krytykować, statystyki mówią same za siebie.. Choć ja nie bardzo wierzę w pandemi..
Darek... Skoro, jak twierdzą, "opanowali sytuację" na śląsku, to może by tak tymi samymi metodami "opanowali sytuację" w mazowieckiem i łódzkiem, bo tam też ciągle jest raportowanych całe mnóstwo nowych zakażeń.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=vCC7NeKWWjg


Onet News ciekawostki

Onet News ciekawostki

Historia kanału Onet News zaczyna się w dniu 2014-08-26 16:33:31.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 4976 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 65766886 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 90800 użytkowników.