PILNE! Adam Małysz ma koronawirusa? Wirusolog szokuje ws....


Wspomóż nas wpłacając dobrowolną kwotę nr konta (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193 tytułem: darowizna na wRealu24 Darowizna PayPal Subskrybuj i wspomagaj naszą platformę medialną: Zapraszamy na: Subskrybuj Kanał: ... Facebook: ... Twitter: Stronę:

Najlepsze komentarze:

Edyta P... Śmieją się z nas i będą śmiać skoro mamy taką politykę a nie inna. Masakra. Dno.
Artur T... No to niezły nygusek ten korona wirusek?
Wiadomo... Otóż to
ewa now... Jesli przez nastepne miesiace lufzie beda nosic te durne maseczki, to na bank beda chorowac nie tylko na covid
Alicja ... Tak tak, jak beda glowice amerykanskie w Polsce to bedziemy bezpieczniejsi.... :D Na bank. Jakim trzeba byc marzycielem ze jakikolwiek Polak bedzie mial nad tymi glowicami kontrole. :D Ja myslalam ze z wiekiem ludzie sie staja coraz mniej naiwni. Polska bedzie tarczą i tyle.
Jolanta... Szkoda, że tego wirusa nie ma banda czworga, niech go sobie wymarzą bo to takie modne kłamstwo.
Biaggio... Ciekawe ile Małyszowi zapłacili za tą debilną reklamę w TVP że ma wirusa BEZOBJAWOWO ? myślałem że Małysz jest mądrzejszy,on ale czego się nie robi dla kasy. Oj wstydź się Małysz!!!
B.Maria... Witam serdecznie
Xxyxx X... Czym sie tu podniecac. Juz dawno wiadome bylo, ze testy na koronke maja szerokie spektrum wykrywania i osoby, ktore maja grype zwykla czyli "podstawowa odmiane" sa uznawane za zakoronkowanych. Dodam iz kazdy lekarz z doswiaczeniem klinicznym nie jest wstanie rozronic zwyklej grypy a koronkowej. Co do szczepionek niech sie sami w sejmie nimi kłuja.
Dernina... Tylko konfederacja!!!!!!!!
funty... Roman fajny gosciu jest. Pozdrawiam
Mariola... Małysz ma poziom inteligencji niski, czy jest to objaw glodu finansowego
ami2706... Mówienie o przechodzeniu choroby bez objawowo uwłaszcza pani doktor inteligencji? ???ciekawe,bardzo ciekawe. Pacuje w domu starców w Niemczech i mieliśmy 2 przypadki Coronavirus. Jedna osoba zmarła(pytanie czy przez Coronavirus czy ze starości,bo przecież nie miała objawów) druga ma się bardzo dobrze,tyle że w obu przypadkach nikt nie wiedział,że maja tego wirusa ,dlaczego?bo nie miały rzadnych objawów. W naszym domu zostały wpowadzone obowiązkowe testy dla wszystkich,mieszkańców i pracowników, i na podstawie takiego testu potwierdzono,że te dwie osoby są chore. Cała ta propaganda z Coronavirus aż w "d..ę wchodzi" za przeproszeniem,brak słów jak nie którzy lekarze się do tego wirusa odnosza. Kiedy to wszystko się skończy i będziemy mogli wrócić do normalnego życia ???
Mr Q... Bezobjawowe zajście w ciąże ,, MrQ
Staszek... Małysz jak by był śmiertelnie chory to by leżał na ojomie a nie pisał komentarze na przykład E uważajcie na siebie i ze to ostrzeżenie protestant który jest za lgbt...
Dariusz... To nie wirus tylko świrus !!!???
Krzyszt... Jeżeli chodzi o pana Małysza to wydaje mi się że są dwa wyjścia, albo jest niezbyt rozgarnięty i dalej wierzy w tą pandemię albo się po prostu sprzedał
Megan M... Gdyby nie testowali covida diagnozowaliby grypę i tyle. I na pewno nie bezobjawowa
Czujny ... Od tysięcy lat za objawy grypy odpowiada w ok 30% jakiś coronavirus.
Jan M... Ewangelista Mateusz Morawiecki i ewangelista Łukasz Szumowski zgotowali ten los Polakom.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=JXX3HrgglUc


wRealu24 ciekawostki

wRealu24 ciekawostki

Historia kanału wRealu24 zaczyna się w dniu 2016-01-28 19:07:08.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3528 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 154727134 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 300000 użytkowników.