VLOG: Zabawa w Niemczech Co kupiłam na wyprzedaży w H&M dla dzieci Karolina Myśliwiec


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=AF6vH5TpZhMNajlepsze komentarze:

Karolin... Karola to piękne że bawisz się razem z dziećmi a nie siedzisz na ławce w telefonie :) jak widzę jak u nas na podwórku dzieci bawią się same.a matki grzebią w telefonach to mi żal.tych dzieci .Babki poubierane jak na wesele i żadna tyłka w piasku nie posadzi ,a mamy super plac zabaw ?albo siedzą i patrzą z balkonu ?
Ma?a mi... Zazdroszczę ze masz tak blisko do Niemiec.... super vlog!
Tatjana... A ja tam lubię haule dziecięce?
Magdale... Super :-)
Agniesz... Dobrze znow was widzieć
Martyna... Strasznie zazdroszczę Wam dzieci- pod tym względem że nie macie problemów ani alergicznych, ani ortopedycznych. Mam dwójkę dzieci, są cudowne i radoscia. Ale są chwile w których łamie mnie to że jedno przez drugie jest mocniejszym alergików. Córka 5 lat przeszlo jej alergia w wieku 3 lat i była taka sobie. Mogłam ograniczyć alergeny i karmić ja długo. No i córka ortopedyczne problemy. Stopy od 3 lat... Ale mam synka 8 miesiecy no i to jest wyzwanie. On to ma taką alergie że nie ma mocnych co bym nie jadła nie dało rady. Na mleku aptecznym od 4 miesiąca życia.
Tak ja wiem ze to są dzieci czasami przeminie to czy tamto. I że zawsze będzie coś z dziećmi. Ale mam wrażenie że u nas to jakieś nieporozumienie.
I tak wiem że są gorsze problemy. Ale po prostu czasami mam dość. Jestem wykończona. Wiecznym myśleniem i martwieniem się co podać dziecku żeby nie uczulilo. I oglądać jak reagować w razie wstrząsu anafilaktycznego. No przepraszam wyzalilam się trochę. Ale czasem potrzebuje. A dookoła kobiety które mówią ee co tam będzie gorzej z radością na ustach. Yh. Wsparcie... I mam wrażenie( choć stara nie jestem bo równy licznik wybił w tymroku) to jakaś jest z pompowana
Po za tym chciałam napisać że kojarzę Ciebie I twojego męża że szkoły. Dokaldnie pamiętam was. Zawsze wybijaliscie się z tłumu korytarza. Pozdrawiam Was gorąco.
Martyna... Bosze jaka ona duża już jest ???
Kasia P... Super vlog jak zawsze Karolcia ślicznie wyglądasz i ta sukienka po prostu przepięknie gdzie można kupić??-pozdrawiam
Natalia... Ubierasz jakiś staniczek pod tego typu sukienki?
klaudiq... W każdym filmie jesteś coraz piękniejsza!♥️
Lis_s 4... Super !
kika.... Piękne ciuszki? moja malutka teraz też jest na etapie biegania w przeciwną strone?
Jagódk... Ja akurat nie śpię także vloga obejrzę z przyjemnością ?❤