PILNE! Braun OSTRO w sejmie o cenzurze mediów i lekarzy ws. COVID 19 i zawieszeniu dr Martynowskiej! wRealu24


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=AaKURPrJBR8Najlepsze komentarze:

Kasia 3... Brawo Panie Pośle. Nagłaśniajmy!
Stanis?... Nawet po paru miesiącach trudno mi w to uwierzyć!
Jak aparat władzy garstka wybranych do sprawowania władzy uwłacza zasadą demokracji i wprowadza jawny zamordyzm w imię wyimaginowanych zagrożeń!
Powoli przypomina to już okupacje i gestapowski nadzór nad niepokornym obywatelem!
Czy rząd ma prawo mówić mi jak mam oddychać z kim się spotykać czym mogę się zarazić i kiedy wyjść z domu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Aldona ... PANDEMIA, to wielkie polityczne o s z u s t w o, w którym bierze udział antypolski pseudorząd.
Prezydent Łukaszenko przekazał mocne informacje na temat działania akcji koronawirusowej.
Twierdzi, że dostał propozycję na 92 miliony dolarów, aby zamknąć kraj i zagonić naród do miejsc zamieszkania.
Miał zamknąć cały kraj na przykładzie tego, jak zrobili to Włosi:
"Powiedział na konferencji prasowej, że otrzymał znaczną ofertę pieniężną (92 mln dolarów) przez Światową Organizację Zdrowia, aby zrobić to „jak we Włoszech” - pisze @t.
Kiedy Łukaszenko nie zgodził się na tę kwotę, dostał kolejną propozycję,
tym razem na około 900 milionów dolarów od Międzynarodowego Funduszu Walutowego, z tą samą prośbą:
zamknij wszystko i rób „jak we Włoszech".
Okazuje się, że takie propozycje dostały inne państwa. Polska również.
Jerzy S... Braun - świr czy matrioszka ?
Micha? ... Brawo Braun!
Brawo Konfederacja!
????????
Pawel K... Wyszukajcie wywiad z pielegniarka Olszewski ze szpitala w Nowym Yorku, w ktorym to bylo tyle przypadkow covida. Mowi, ze ludzi podlaczali pod respiratory, ktorzy pod wplywem wysokiego cisnienia powietrza rozrywalo pluca. Oczywiscie zgon spowodowany covidem. Pielegniarka ta mowi, ze byli to osoby chore, jednak wystarczylo podac tylko tlen. Ale niestety specjalnie tych ludzi usmiercano. Za przyjecie osoby do szpitala z mniemanym covidem szpital dostawal 13000 $. Za diagnoze smierci na covida szpital dostawal 39000$ oczywiscie za osobe. W Niemczech sa oficjalne dokumenty, w ktorych rowniez sa stawki za pacjentow z covidem. Dzis bylem w Niemczech u dermatologa i zamienilem z nim kilka slow na temat covida, raczej ja mu swoje mowilem, to nic sie nie odezwal. Zmienil grzecznie temat. Wiec widac , ze tu lekarze tez raczej sie boja. To wszystko wkrotce pierdyknie na niewyobrazalna skale. Albo to wyjdzie oficjalnie na jaw albo będziemy uważać, ze w takim kraju jak u Łukaszenki to raj w Europie.
Tester ... zasieg
Piotr F... Dziękuję !! Wam
Adam Ba... covid to LIPA
Hana 20... Poseł Braun świetnie prowadzi marketing kupno-sprzedaż. ?Tym razem książeczka wydanie kieszonkowe . + bonus tv Pana Sommera
Stanis?... W izbach lekarskich od dawna pracują przestępcy i mordercy.
PIOTR P... Niestety puki zaraza nie zeżre odbiorników TV to ciężko będzie walczyć z tymi kłamcami. Dlaczego w Polsce jest jeszcze tylu ludzi.... jedni mają daleko wszystko w d....ie a inni ślepo wierzą. Wielu ludzi po studiach-z moich znajomych, którzy wydają się być inteligentni - nie jak ja taki po szkole średniej, jak się z nimi spotykam to nic innego, tylko wczoraj zachorowało tylu dziś już więcej po prostu SZOK.
Stanisl... Lek ktury byl wycofany z aptek hydro cos tam ( tabletki na malarje) nadal jest uzywany przez lekarzy w USA razem z cynkiem i ludzie zdrowieja. To jest wypowiedz lekarzy w USA . Po tym youtube zlikwidowal ten film.Ale jest on w sieci nawet tlumaczony na jezyk Polski.
Dominik... Jestem za konfederacją ale słuchając Brauna i jego w cudzysłowiu Pierdolenia o szopenie zygacć mi się chcę.aJego gadka jest nie do zniesienia
Mr Remm... Dzięki Panie Braun!
GRA?YNA... Boże,kiedy ta głupota rządzących się skończy,przecież oni nas wykończą a nie żadna fałszywa akademia.
GRA?YNA... Ostrzeżenie (oświecenie sumień) w październiku.

„Małe języki ognia spadną na każdą duszę”. Światowa sensacja, ks. Michel szokuje szybko nadciągającymi wydarzeniami.

Ks. Michel Rodrigue, 28 marca 2020 r

„Mój drogi ludu Boży, przechodzimy teraz test. Wielkie wydarzenia oczyszczenia rozpoczną się tej jesieni. Bądźcie gotowi z różańcem w ręku, aby rozbroić szatana i chronić nasz lud. Upewnijcie się, że jesteście w stanie łaski uświęcającej, dokonując spowiedzi generalnej katolickiemu kapłanowi. Rozpocznie się duchowa bitwa. Zapamiętajcie te słowa: MIESIĄC RÓŻAŃCA UJRZY WIELKIE RZECZY! ”

Powiedział, że po Ostrzeżeniu (kiedy zobaczymy Jezusa na Krzyżu na niebie z promieniami wychodzącymi od Jego Świętych Ran, z których krew i woda wytrysnęły dla nas jako źródło miłosierdzia), każda dusza spotka się z Naszym Błogosławionym Panem. Powiedział, że małe języki ognia spoczną na każdej duszy podczas tego procesu, który potrwa około 15 minut. Każda dusza zobaczy swoje grzechy, które nie zostały wyspowiadane. Jeśli dusza jest obecnie w drodze do czyśćca, piekła lub nieba, doświadczą tego miejsca. Powiedział także, że po tym wydarzeniu ludzkość będzie miała 6 tygodni spokoju, zanim rozpęta się piekło na ziemi. 6 tygodni na spowiedź i podjęcie decyzji. Powiedział, że kapłani będą chrzcić setki ludzi naraz, a wszystkim ludziom pokaże się prawdę o jedynym Świętym Katolickim Kościele Apostolskim Chrystusa. Kapłani spędzą dzień i noc w konfesjonale. ”

Ojciec Michel Rodrigue z Bractwa Apostolskiego Świętego Benedykta Josepha Labre (Kanada) - post na Facebooku o ostrzeżeniu (oświetlenie sumień). Potwierdź otrzymanie.
P.... Czy tylko ja mam wrażenie, że 95 procent Konfederacji to Pan Braun i Mentzen?
Maria K... Brawa za odwagę ! Dwa lata temu była masowa grypy i nikt epidemii nie ogłaszał !! Dla Pani Doktor za odwagę wielkie ukłony ! ?
Marcin ... Braun się już skompromitował kompletnie debil lasami.
wRealu24 ciekawostki

wRealu24 ciekawostki

Historia kanału wRealu24 zaczyna się w dniu 2016-01-28 19:07:08.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3528 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 154727134 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 300000 użytkowników.