CZY KONFEDERACJA WIERZY W KORONAWIRUSA? Telewizja wPolsce


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=ouscN7QR1yINajlepsze komentarze:

Starkes... Panie Dziambor - czy to, że ktoś "nie wierzy" z to, że lockdown i maseczki ZMNIEJSZAJĄ RYZYKO (nie eliminują, ale ZMNIEJSZAJĄ ) - czy to, że ktoś "w to nie wierzy" - oznacza, że może ZARAŻAĆ INNYCH ? Często nie będąc nawet świadomym tego, że jest się BEZOBJAWOWYM ROZNOSICIELEM ?
Adago75... Zgadzam się z Panem Dziamborem.
John Sm... "My dokladnie juz wiemy jak to mniej wiecej wyglada" typowy idiotyzm dziamdziaka z konfy
Micha? ... ??
Staszek... 99% ludzi ktorzy sa w szpitalach chorzy na tego wirusa to ludzie ktorzy chodzili w maskach
monika... Zebys Dziambor , wiedzial jaki jeszes głupi ....ha ha ha ...
aezakmi... to nie jest kwesti wiary w wirusa tylko kwestia sensu zaostrzen w stosunku do nie zbyt groźnego wirusa .
Paw Paw... Blondi bawi się telefonem ?? Co to ma być!!!
JÓZEF ... No przecież nie wierzę to niech odważnie bez masek pujdą do szpitali zakażnych odwiedza chorych , chorzy będą się cieszyć
Andrzej... Stek BZDUR.
SOF2 PO... Co to za debilny tytuł? Covid jest, jak tysiące innych wirusów, ale jest słabszy od grypy, więc ten sanitarny terror nie ma podstaw.
Fëanor... Problem polega na tym, że nasza władza jest totalnie zdziecinniała. To widać w tych odpowiedziach - nędzne apelowanie do emocji motłochu, tekst o dziadkach. Niepotrzebne są żadne wielkie teorie spiskowe; wystarczy przyjąć, że władza od początku tego korona-cyrku bada tzw. nastroje społeczne i na ich podstawie podejmuje decyzje, bez myśli, strategii. Problemem nie jest tutaj spisek złych sił, ale słabość ochlokratycznych polityków i nędza poszukujących sensacji i nakręcających głupotę motłochu dziennikarzy.

W ogóle, polecam w tym kontekście mój film o tzw. "Wielkich teoriach spiskowych" (Dzienna dawka hejtu: Wielkie teorie spiskowe). W ogóle mój kanał - dla wszystkich miłośników nieszablonowego myślenia.
SOF2 PO... Każdego roku na grypę umiera kilkanaście tysięcy osób. W Niemczech w 2018 zmarło 25 000. I nigdy nie kazano komukolwiek chodzić w masce, na której namnażają się bakterie, wirusy i grzyby, oraz nie zamykano gospodarki, czego skutkiem był wzrost bezrobocia, upadek firm, samobójstwa.
Dlaczego zatem zamknięto gospodarkę, skoro covid zabija wielokrotnie mniej osób niż grypa?
Jakieś dwa miesiące temu karetka przywiozła do szpitala kobietę w ciąży. Szpital jej nie przyjął, bo nie przeszła testu na covid. Jej dziecko w łonie się udusiło, a ona się wykrwawiła. TVP oczywiście nie wspomniało o tym. Zamiast tego podało informację, żeby nosić maseczkę. I nie przypomniało, że 99% osób zakażonych covidem przechodzi zachorowanie bezobjawowo, czyli nawet sobie z tego nie zdaje sprawy. Dlaczego media nie podają takiej informacji? Bowiem doskonale ukazuje ona, jak słaby jest to wirus. Zamiast tego uderza cyframi: tysiąc zachorowań tu, 50 tysięcy zachorowań tam. Wszystko po to, aby spotęgować strach. 
Codziennie na choroby nowotworowe umiera kilkaset osób. Ile zmarło od dnia, gdy media zaczęły mówić o civid19?

W wyniku zamknięcia gospodarki, z powodu wirusa słabszego od grypy, deficyt wyniósł ponad 100 mld.

W leczeniu ważne jest, aby lek nie był gorszy od choroby.

Zatem dlaczego media przypominają o noszeniu maseczek? Bo ich sprzedaż przynosi olbrzymi dochód. Nadto nakaz ich noszenia jest bezprawny, bowiem pochodzi od ministra zdrowia, a nakaz taki ma zbyt niską rangę. Nakaz miałby umocowanie prawne, gdyby pochodził z ustawy, czyli głosuje sejm, senat i podpis prezydenta.
Dlaczego nie zdecydowano się na ustawowy nakaz noszenia maseczek? Bowiem gdy większość społeczeństwa zrozumie, że covid zabija dużo mniej niż słaba odmiana grypy, wyciągnie logiczny wniosek, że nakaz noszenia maseczek oraz zamknięcia gospodarki był skandaliczny. Winowajca będzie wówczas jeden, minister zdrowia, a nie cały rząd.
hgg ggh... Witam żółtą rodzine???polecam biografie pana Szymona ??? https://youtu.be/47lNE-Lris0
Telewizja wPolsce ciekawostki

Telewizja wPolsce ciekawostki

Historia kanału Telewizja wPolsce zaczyna się w dniu 2017-05-05 13:04:45.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 11901 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 52287651 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 90800 użytkowników.