Premier Mateusz Morawiecki o strategii walki z koronawirusem TVP Info


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=TZoccRLNmQsNajlepsze komentarze:

Micha? ... Cieszę się, że coraz mniej obawiamy się tego wirusa. To jest dobre podejście, bo on jest w odwrocie. Śmiało idźcie do urn wyborczych 12 lipca. Młodsi, starsi, w sile wieku. To bezpieczniejsze, niż jak codziennie wychodzicie do sklepu, na pocztę, do kościoła. Już teraz nie trzeba sie go bać.
nettrav... Jak to szło?
Wirus jest w odwrocie i nie ma się czego obawiać?

Pinokio dalej w formie
NEO250 ... Łapka w dół dziękuję dobranoc
Renata ... Mam wolny zasób łóżkowy ? oczywiście obok mnie ?
????? ?... Krzywą aktywnych zachorowań widziałeś?! To nie dupcyj, Pinokio, bo tego nie zatrzymasz, choćbyś się zesrał na tej mównicy. Teraz to szpitale organizuj i to dla realnie poważnych przypadków, a nie do przetrzymywania ludzi. Szczęście w nieszczęściu jest takie, że choroba nie jest groźniejsza od świńskiej grypy (jakoś ludzkość nie wymarła w 2009). Do końca roku pojawi się odporność stadna, chociaż szopkę będziecie ciągnąć do upadłego, póki się kasa nie skończy.
Renata ... Matteo zapomniałeś o łóżkach w sejmie, całe 460 miejscówek ? + 100 dostawki senackie ????
Renata ... Elastyczna jak gumka w gaciach ????????????
Haarhus... Plugawy rząd m(!)orawieckiego za LUDOBÓJSTWO, nielegalne eksperymenty medyczne i zbrodnie wymierzone wobec Narodu Polskiego, wielomiliardowe defraudacje, współpracę z mafią pod sąd i do więzień! W szczególnych przypadkach szubienice!
Renata ... Bardzo lubię filmy komediowe ???
Tamara ... Krytyk jest jak stary samochód , im gorszy tym. więcej robi.szumu takie jest Po czyli popaprańce PRTIA PIS JEST POD STAŁĄ KRYTYKĄ ?
Lukas L... Czy Covid to sezonówka ?
Ivan Ka... https://youtu.be/0Xh_RoOhJQA?t=117 NIE MA SZCZEPIONKI - kłamie w żywe oczy KRAJOWY KONSULTANT do spraw chorób zakaźnych profesor Andrzej Horban. Czy ma prawo tak doświadczony redaktor jak Mazurek nie wiedzieć, że od 11 08 2020 Rosja ma szczepionke na COV? Czy ma prawo premier RP Morawiecki, minister zdrowia RP nie wiedzieć, że od 11 08 2020 Rosja ma szczepionke na COV? Jak obronić się przed kłamstwem polskich tzw. lekarzy, polityków, tzw. dziennikarzy? Polsce grozi zatkanie, paraliż systemu zdrowia, w tym z powodu dużej ilości chorych na COVID lekarzy. W tym samym czasie od mniej więcej 50 dni obywatele RP mają świadomość, że Rosja posiada szczepionkę na COV 19, ma skuteczny lek na COV 19, ma maszyny, które obrabiają około 100 próbek testowych na minutę (Przy tym, że polscy Diagności pracują w laboratoriach dzień i noc, ale nie są w stanie przebadać więcej niż 30-35 tys. próbek w ciągu doby).... Nie przeszkadza ten fakt politykom, tzw dziennikarzom, tzw lekarzom RP udawać, że nic o tym nie wiedzą :-) Rusofobia w polskiej przestrzeni publicznej przebija kolejne dno, z tym że tym razem zabija ona już ludzi w Polsce.
xyz xyz... 5 dla zwierząt a raczej przeciwko polskiej wsi przeciwko polskim hodowcą to nie jest najlepsza walka z covidem dajcie już tym rolniką spokój!!!!
Ivan Ka... Od 8 miesięcy świat cały czas się uczy z tvpis i podziwia pisowskich sukcesów. Najpopularniejszym słowem od 250 dni w mediach pisowskich jest słowo SUKCES. Więc w tych dniach po drugiej fali covidu nadeszła kolejna, tzw. druga fala pisowskich sukcesów. Kilka razy w tym dniu przemawiał premier Morawiecki w Sejmie RP a za każdym razem kolejna fala kolejnych sukcesów pis-u robiła się co raz potężniejsza.
Helena ... Co ja dzisiaj musiałam słuchać od opozycji., Są tak bezczelni nie radzę żadnej z nimi dyskusji oni tylko czekają żeby w POLSCE WSZYSTKO SIĘ ZAWALIŁO.Pamiętamy doskonale rządy PLATFORMY.Kiedy pytano dlaczego do lekarzy są tak ogromne kolejki? Pani MUCHA odpowiedziała ,że dlatego bo starzy ludzie przychodzą sobie poplotkować. i mogą tak godzinami siedzieć pod gabinetami. Kiedy pytano dlaczego 3 lata czeka się na wymianę biodra i operację zaćmy MUCHA ODPOWIEDZIAŁA cyt" starych ludzi nie należy operować bo i tak się nie zrehabilitują.Dziś są największymi obrońcami przed uczciwym najlepszym rządem pana Morawieckiego. Obrzydliwcy z opozycji wzbudzacie do siebie tylko OBRZYDZENIE.
Damian ... Po kovidovej po kovidovej Jes aj em Ju ar - bolszewicki akcento dialekto bum bum Ostblok Berlin
Damian ... Czemu on ma takie duże uszy? O_o
Pawel N... Opieka zdrowotna w Polsce.
https://youtu.be/agPtilUyKKE
Andrzej... oszust i kłamca morawiecki znowu otwiera swój kłamliwy ryj
Zdzisla... Brawo panie premierze za wszystko co dla naszej ukochanej Polski i Polaków dokonujecie najlepszy rządzie PiS podczas tej Pandemi Koronawirusa. Bo jak się patrzy na ten cyrk komunistów z PO PSL SLD czy konfederacji to idzie się uśmiać zamiast pomagać to przeszkadzają bo chcą zniszczyć Polskę i Polaków. Bo Polska i Polacy ich nigdy nie obchodziła tylko kasa władza i donoszenie na Polskę i rozkradanie.
TVP Info ciekawostki

TVP Info ciekawostki

Historia kanału TVP Info zaczyna się w dniu 2013-03-20 16:24:18.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 8067 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 58661901 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 68300 użytkowników.