Robią z Nas Nędzarzy. Pieniądze Gwałtownie Tracą Wartość. Wina PIS i Kaczyńskiego Analiza Komentator wideoprezentacje


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=5Xtpf8k4FXQNajlepsze komentarze:

wideopr... Wybaczcie wpadkę z niewycięciem pomyłek na wstępach. Film się właśnie edytuje, więc zaraz tego nie będzie.
Coraz bardziej przemęczony jestem i coraz więcej błędów robię.
Przepraszam.
Drifter... Kaczor bedzie drukowal jak w Zimbabwe banknot 100 milionow zlotych
Wojciec... Ja to zawsze powtarzam że Polska miała wejść do strefy € wtedy przy takich problemach jesteśmy w wspólnym koszyku i nie odczulibysmy tego boleśnie. Grecja wyszła obronną ręką. I nas to będzie Wenezuela
binlade... 9:20 jaka godzina policyjna w UK? UK a Polska pod względem obostrzeń to niebo a ziemia, tu w UK juz nikt o tym nie pamięta przestań gadać bzdury Woźniak
Pawel H... Let's go PoPiS?
lucek m... problem nie w tym że, zmienia się kurs, jest pandemia, czy ktoś ukradł parę złotych, problem z PiS jest w tym że ZABIERAJĄ NAM WOLNOŚĆ i dlatego muszą odejść, nie każdy jest katolikiem i nie każdy chce żyć zgodnie z zasadami ich religii i tyle
Pawe? J... To że to wina PISu to fakt, ale to czy towary w sklepach sa tańsze czy droższe zależy od tego w jakiej walucie kupuje importer (sklep). Jeżeli kupuje w euro, to będzie droższy, a jeżeli w złotówkach, to będzie tańszy. W tym drugim przypadku to producent z innego kraju musi zamienić euro na złotówki i sprzedać do sklepu. A skoro pln jest tańszy, to za 1 euro dostanie trochę więcej pln. To oznacza z kolei, że będzie mógł sprzedać nieco taniej sklepowi w pln, po to aby sprzedać więcej towaru. W ten sposób więcej zarobi, bo sprzeda więcej towaru, a stratę z tytułu niższej ceny sprzedaży skompensuje sobie zamianą z powrotem na euro, które przecież jest droższe.
Bibersz... Kocham Jarka to wspaniały mąż stanu,jest niezastąpiony jak traktor w polu.
domal17... masz racje złotówka leci łeb na szyje ma to plusy ujemne i plusy dodatnie, jedyny zysk jest taki że nasze firmy mają lepsze zdolności eksportowe, np Chiny gospodarkę swoją opierają na słabej walucie dzięki czemu mają potężne zdolności eksportowe na cały świat
Lucky L... Zdrówka
Maciej ... Dla mnie to pasuje ? zarabiam w euro bo kierowcom patologiczne państwo wypłaca w dietach, a diety w euro ? Diety + podstawa ????
Lucky L... Ameby i tak "ja nie używam Ojroo mnie to nie dotyczy"
Alina G... Jakie to jest charakterystyczne dla Polaków, tylko siedzicie i narzekacie. Rząd nie daje pieniędzy-źle, daje-też źle. Nie potraficie docenić tego co macie,tylko narzekać i jęczeć. Uważam, że PiS jest najlepszym rządem jaki mieliśmy od czasów komuny i powinniscie się cieszyć, że go macie. Typowa cechą Polaka, z niczego nie jest zadowolony, a z tego co wiem, to i pracy w Polsce jest więcej i rodziny są wspomagane finansowo poprzez 500 plus, bonusy dla rodzin z dziećmi na wczasy i co jeszcze źle? Za poprzednich rządów ani pracy nie było, zero wsparcia, totalna bieda. Uważam, że PIS dużo uczynił dla zwykłego śmiertelnik. Gdy jest dobrze, to trzeba coś wymyślić, zadluzaja kraj! Inne rządy nie zadluzali? Chyba macie za dobrze! Oj ludzie, ludzie, co z wami. Siedzieć w ciepelku o krytykowac, tylko to potraficie!
Pawe? K... Krzysztofie, wydaje mi się, że EUR może poszybować względem innych walut jeszcze bardziej. Mieszkam w Niemczech i dostałem ofertę z oprocentowaniem (UWAGA!) -5%. Biorąc 1000€ oddaję 970€. Banki pieniędzy nie rozdają, w to nie wierzy chyba nikt.
jaca661... 500 dał , dał ? F 35 kupujemy , kupujemy ? CPK , przekop mierei , Polska jest potęgą. Za 2 lata nawet takiej nazwy na mapie nie będzie.
Karol N... "Moja wizja Polski jest warta poświęcenia gospodarki"---Jarosław Kaczyński
To jest korzystne dla rządu, nie dla obywateli ."pis wykończy złotówkę" - a co tam złotówka jak 500 dają to i tak zostaje jeszcze 499. Mają mój głos.Niemcy zazdroszczą nam taniej złotówki!!!!
marta j... Fajne masz te filmy, ale przez te reklamy co kilka minut odechciewa się oglądać!
Jacek P... To jest komentarz dla zasięgów
Markus ... Ludzie niema odwarznych w Polsce aby ta glupia kaczka. Oskubac tak jak ona was Skubie.
Gagatek... druga Wenezuela
wideoprezentacje ciekawostki

wideoprezentacje ciekawostki

Historia kanału wideoprezentacje zaczyna się w dniu 2008-12-05 11:49:28.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3349 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 176781976 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 463000 użytkowników.