Koronawirus w Polsce: Cyfrowy wolontariusz TVP Info


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=xjwFQazJKsUNajlepsze komentarze:

1768kom... O co chodzi w tej całej plandemii www.youtube.com/watch?v=1hDjIT33ZzA
Krytyk ... na pisde sobie zalozcie te gowno warte maski....
Micha? ... Nigdy więcej kurwizji tv pis!!! Klamcy morawieckiego!!!! I duda!!!!
Loco Mo... polecam podkład pod bieżące informacje .. piękny film https://www.youtube.com/watch?v=ebiAAMH6SjY
Loco Mo... Pytanie, które stanie się wyrocznią.. ilu pacjentów podłączonych do
respiratora wyjeżdża nogami do przodu ? Jaki procent podłączonych do
respiratorów wychodzi ze szpitala o własnych siłach? Czy respiratory i
pompy infuzyjne nie służą do cichej eutanazji ?
Tomek H... Powiedzcie mi drogi PiS'ie gdzie się podziała wasza wola reformatorska?. Nie ma jej.
Pani Marleno? Panie Adamie. Jak to jest żeby się zarejestrować w urzędzie online potrzeba 16 różnych dokumentów????? Tym bardziej że te dane są już w systemie. To powinno zająć zająć końcowemu użytkownikowi jakieś 5-10 minut rejestracji i tylko ewentualna korekta danych (np zamieszkania). Jakieś archaizmy typu oświadczenie tym że nie jestem rolnikiem kiedy cały urząd gminy leży bo koronawirus?? Ludzie przecież to jest biurokratyczna porażka.
MORAWIECKI TYLE MÓWIŁ O SŁABOŚCI INSTYTUCJI? A co WY zrobiliście aby państwo było sprawniejsze bo mam wrażenie że tylko administrujecie tym burdelem a później w sytuacjach kryzysowych wychodzą zaniedbania.
ro ma... Świetne pomysły. Tylko wirtualna rzeczywistość. Zdalna szkoła. Porady lekarskie przez telefon. Wirtualne certyfikaty. Ja ze swej strony zapewniam że podatki będę płacił wirtualnie również.
Jan Sit... A wy jeszcze o tym wirusku ?
Marcin ... Gdyby głupota umiała latać
Haarhus... Niemiecka agentura widzi osłabione stany upadłej a(!)meryki i reaguje by odbić strefę wpływów w Polsce, z której została wypchnięta. Dodam tylko, że ta agentura działa również pod płaszczykiem mediów polskojęzycznych dla tubylców. Schemat jest taki sam jak ten funkcjonujący na Białej Rusi! Polska jest zinfiltrowana przez obce wywiady i nie możemy im przeciwdziałać bo kolaboracja zarówno niemiecka jak i amerykańska(oraz szereg innych pomniejszych współpracujących) wykończyła Nasz Polski kontrwywiad...Polska jest kluczem do zniewolenia Narodów, jeżeli złamany zostanie Nasz Duch Narodowy to złamią każdy inny Naród i go zniewolą!
ro ma... Szczepionki przeciw covid19 firmy Pfizer to matrycowe RNA modyfikujące nasze DNA. Po raz pierwszy takie szczepionki wprowadza się do obrotu. Witajcie w świecie GMO. Organizmow zmodyfikowanych genetycznie!https://www.dw.com/pl/biontech-i-pfizer-bliskie-wypuszczenia-szczepionki-na-rynek-najlepsza-wiadomo%C5%9B%C4%87-w-okresie-pandemii/a-55548170
Daniel ... Gdy ludzie przestaną się badać i wkładać patyczki w gardło albo do nosa, covid nie będzie miał racji bytu. Test soku z Tymbarka https://www.youtube.com/watch?v=sBJVOS3b9uE wynik pozytywny xD.
Wiedzon... POLINRAD osiąga kolejne etapy SCOVYTU https://youtu.be/b6ZGKSd7A7A
>Sprawdź »
TVP Info ciekawostki

TVP Info ciekawostki

Historia kanału TVP Info zaczyna się w dniu 2013-03-20 16:24:18.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 8067 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 58661901 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 68300 użytkowników.