Dlaczego SZCZEPIONKA to jeszcze NIE KONIEC TO JUŻ JUTRO


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=i9PGlxGMGlUNajlepsze komentarze:

TheVeri... Szczepjonki zue
Regul.... Kto po ponownym wstawieniu?
PODK?TE... Udało się już dzisiaj? xd
Kwas Cy... Spokojnie szczepionka zostanie podana przez 5g????
Dominik... Jezeli szczepionka jest skuteczna to zaszczepiony ludziom nie będzie grozić żadne niebezpieczeństwo. Więc jaki jest sens wprowadzanie przymusowego szczepienia? Kto chce być „bezpieczny” będzie „bezpieczny”. Państwu nie zależy na waszym zdrowiu tylko na własnym proficie, patrząc na to co się dzieje mysle, ze nikt nie powinien miec żadnych wątpliwości...
koszman... Kto sponsorował ten odcinek? Rząd?
Emil Dw... Czy jest jakiś 1 naukowiec znany na całym świecie który przed rokiem 2020 miał publikacje w której potwierdza że można w 1 rok wyprodukować szczepionkę i ocenić jej długowaflowe skutki 5-10-letnie?
Czytam często publikacje medyczne i widziałem czasem 4 lata ale średnio to było 6-10 lat. Czy jest chociaż jedna na świecie który się pod tym podpisze?
stefan ... Kolejny film propagandowy Bila Gatesa.
Piko... Oj... Jakbym chciał być taki naiwny i słuchać bajeczek pinokia i krasnala, pływającego w stawie. Leżałbym teraz na stadionie i zastanawiał się kiedy zaczęli kręcić nowy sezon "Czas Honoru". Czy przyjęli mnie do obsady już w karetce?
Alexand... w 2007 roku dwóch amerykańskich detektywów badało sprawe ogromnych składów trumien w usa. Jeśli poszukacie w internecie składy trumien są ogromne, do każdej może zmieścić się 4 ciała. Detektywi odkryli że trumny należą do FEMA. Następnie przeprowadzili wywiad z pielęgniarka która pracowała dla FEMA, ale musiała uciekać z usa ponieważ mówiła za dużo, w wywiadzie zdradziła (przypominam że to 2007rok) że światem rządzi grupa Bilderberg, mówiła że chcą wywołać światową pandemię, a w wyniku szczepień ma zginąć wiele ludzi. Film ten trudno znaleść Facebook i messenger go blokują i nie moża go wysłać. "Kto ma oczy do patrzenia, niech patrzy… 
A kto ma uszy do słuchania niech słucha."
Z K... Mam propozycję na filmik. Zrób o leku na raka. To też teraźniejszy problem.
ZYZIO... Od kiedy szczepionka to jest to samo co lek?
ZYZIO... 2021 będzie jeszcze gorszy xD
M3fisto... Czy to reupload
Jimmy V... Jeżeli kiedyś miałoby nam się przymusowo podawać szczepionki, która będą nas uzależniać i ograniczać jeśli jej nie weźmiemy, to COVID jest idealna wymówką... ja szczepionki nie zamierzam brać, i nikt mnie do tego nie zmusi
Basileu... Z tą dezinformacją to będzie duży problem. Ostatnio byłem u mojej 93 letniej babci a ona mówi, że nie będzie się szczepić, bo "Szczepionka ta jest tworzona, aby zabić wszystkich starców bo nie są już potrzebni w społeczeństwie". Podobno znajoma jej to powiedziała. Nie wiedziałem nawet co na to odpowiedzieć. Próbowałem ją przekonać, że to bujda, ale osobie bez żadnej wiedzy na temat dzisiejszego świata ciężko coś wytłumaczyć.
Futbol ... ???
Zuzia K... przejście choroby daje stosunkową odporności tylko na max 3 msc!!
paulb... Dobra, rozumiem lęk przed zaszczepieniem, sam trochę bym się bał, ale tak z ciekawości, czy jeżeli szczepionka będzie jednocześnie warunkiem, żeby móc podróżować po świecie - zaszczepicie się, czy wolicie już nigdy nie wyjeżdżać z Polski?
Unreal... Ignorancją jest twoje bezkrytyczne podejście do tak ekstremalnie przyspieszonego prowadzenia tej szczepionki. Owszem proszę bardzo, ale nie mają prawa zmuszać ludzi do jej przyjęcia.
Szczepienia mają być nieobowiązkowe i lepiej niech tak zostanie bo w innym przypadku aktualne protesty to będzie nic w porównaniu z tym co może się wtedy rozpętać.
TO JUŻ JUTRO ciekawostki

TO JUŻ JUTRO ciekawostki

Historia kanału TO JUŻ JUTRO zaczyna się w dniu 2016-05-06 12:40:23.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 157 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 40397801 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 446000 użytkowników.