Totalitaryzm pod przykrywką pandemii! Koronawirus odbiera nam wolność? S. Danilczuk wRealu24


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=pZ3HhXlVMJwNajlepsze komentarze:

Jerzy P... Przeczytajcie "10 strategies of manipulation by the media" Noama Chomskiego a zrozumiecie że działania polityków, organizacji pozarządowych oraz mediów nie są chaotyczne ale stanowią ich ścisłą implementację.
MrKrzys... SzanownyPanie testyPCR nie nadają się do wykrywania wirusa , to jedna wielka sciema
Krystyn... Już wielu naukowców, łącznie z twórcą tego testu, uważają, że jest on niewiarygodny!. Nawet Sąd w Irlandii wydał taki wyrok!.
MrKrzys... Panowie jakie sekcje .Dopisuja cowida i szybciutko bez zgody rodziny palą ,aby zatuszowac zbrodnie , to się dzieje w całej Polsce .
Tomek L... Obecnie mamy globalne oszustwo na wirusa , którego nie wyizolowali i nie ma na niego dowodu naukowego . Nie ma jego DNA a zatem materiału do badań , analiz , produkcji leków czy szczepień . Za pomocą fejk testów i fejk statystyk tworzą fałszywą pandemię . Na co i po co ta szczepionka ma być ? ( eksperyment medyczny na ludziach ) Kto odpowiada materialnie i prawnie za powikłania i śmierci po szczepieniach ? Nikt ! To zbrodnia na ludziach !!!!
Emilia ... Wpisz w przeglądarkę hasło: „centralny rejestr petycji obywatelskich” (CRPO) i podpisz petycję. Tam się sprzeciwiamy przeciwko …19 i tu blokują linka, dlatego proszę wyszukaj sam. W CRPO możesz wyszukać np. wpisując hasło cov… (wpisz całe słowo bez nr 19). Petycja jest z 13 listopada. Jeśli znasz inne sposoby można też inaczej wyszukać.
Jerzy P... Dobrze że wspomniano o filmie "Plandemia". Na bitchute można obejrzeć "Plandemic 2".
Jacek K... Nie ma już innego wyjścia jak siłowo obalić ten Rząd.
Anna Ha... Strasznie mi sie spodobalo porownanie Mazurka do Greci, kolejny raz sie osmieszyl, nie jest dziebnnikarzem, tylko pajacem w kolorowych koszulach .U niego nie mozna komentowac ale napisalam to pod Olbratowskim i podziekowalam za uslugi RMF
czlowie... Plandemia to wojna wypowiedziana ludzkosci, globalna masonsko medialna sciema
wRealu24 ciekawostki

wRealu24 ciekawostki

Historia kanału wRealu24 zaczyna się w dniu 2016-01-28 19:07:08.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 3528 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 154727134 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 300000 użytkowników.