KORONAWIRUS. CZY JESTEŚMY GOTOWI NA SZCZEPIENIA? Telewizja wPolsce


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=PrEYZGWNMUsNajlepsze komentarze:

Ryszard... Wyprobowac szczepionke na pisowcach i tej kobyle losiewicz
IwonaMa... Dokladnie p. doktorze. Sam producent pisze, ze zakonczenie badan 29.01.2023. Testy robione na ludziach zdrowych. A gdzie na osobach z roznymi chorobami przewlekłymi. Czy zagwarantuja, ze osobie chorej na cukrzyce nie stanie sie nic zlego. To co tu jest grane. Jedno wielkie oszustwo.
Micha? ... W szczepionce znajduje się składnik leku talidomid który powoduje uszkodzenie płodu polegające na niedorozwoju kończyn. Z tego powodu nie zaleca się stosowanie szczepionki dla kobiet w ciąży i dla kobiet które planują zajście w ciąży oraz zachodzenie w ciążę rok po stosowaniu.
Aximia.... Wojna Izrael - Iran? Trump ściąga wojsko w rejon Zatoki Perskiej

https://www.youtube.com/watch?v=nSCMeGfQtZY
Micha? ... Lekarze namawiający do szczepień właśnie tą szczepionką powinni być wykluczeni z zawodu.
Micha? ... Niedzielski i cała ta rządowa ekipa jest psychicznie chora. Jak to jest możliwe że w jednej organizacji skupiło się tylu psycholi? W Wielkiej Brytanii właśnie przerwano szczepienia bo jak to oficjalnie ogłoszono powoduje silne reakcje alergiczne.
1768kom... Rusza kampania wciskania Polakom potencjalnie śmiercionośnych szczepionek. https://www.facebook.com/mateuszjarosiewiczII/videos/752114018734825/
GTRobin... Niestety szczepionka opracowana na bazie komórek nowotworowych - za kilka lat będzie wysyp chorób nowotworowych. Ja się nie dam zaszczepić o nie. A propo Ziemi wszyscy od dawna już wiedzą że Ziemia jest płaska ! A o cynku już nikt nie mówi :):):) Czyżby zalecenia odgórne
???? ??... Bog wsziscy choroby zcilue aliluja!!! Muszimy ne martwiczsze wszistkemu swoj czas.
screams... Szkoda, że tak zostało zakonczony wywiad, chętnie posłycham co pan dr ma dopowiedzwenia na temat cynku. Pani Doroto, proszę uzupełnić :)
FixCart... w angli juz 2 ofiary smiertelne, i co?
aezakmi... dbajmy o siebie i innych , jak ładnie podpisany jakiś partyjny dygnitarz... dbajmy dlatego aparat ucisku musi wprowadzić kilka nowych podatków.
Telewizja wPolsce ciekawostki

Telewizja wPolsce ciekawostki

Historia kanału Telewizja wPolsce zaczyna się w dniu 2017-05-05 13:04:45.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 11901 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 52287651 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 90800 użytkowników.