Cyberpunk 2077 PS4 Slim | PATCH 1.04 | TEST | Jak wygląda gra? Czy coś zmieniło? Czy jest lepiej? Bartosh


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=fK8mgCevevANajlepsze komentarze:

Bartosh... Testy gry Cyberpunk 2077 po patchu 1.04. Niska jakość obrazu jest spowodowana zrzutem ze streama, który był dzisiaj w nocy i YouTube jeszcze go nie przetworzył do FullHD. Patrzmy na klatki i optymalizację , a nie na jakość obrazu :). Jak stream się przetworzy to wrzucę w lepszej jakości i dam tutaj linka :)
eTemSon... Póki co nie ruszam tej gry, miasto wygląda jakbyś duchem tam był
Lukasz ... Nie czarujmy się. W tą grę nie da się grać na starej generacji i tu żaden patch nic nie pomoże. Szkoda ludzi którzy wydali ponad 260 zl na takiego bubla.
Mario... Gra na Pro nabrała ostrościvu mnie ale jazda samochodem dalej czasami żenująco
Torondi... Mnie to dziwi że ludzie myśleli że t aka gra pójdzie na takim gównie jak ps4 i xbox one gdzie te konsole były takimi next genami że już komputery za 1500zł pół roku później były wydajniejsze ... CDP po prostu powinien z góry powiedzieć PS4 i Xbox One jest za słaby gra pójdzie tylko na PS4 Pro i xbox one X , PS5 , Xbox Series X/S oraz PC. A tak teraz konsolowcy z konsolami co moja lodówka jest już wydajniejsza jadą po tej grze...
QuestGa... Miałem przyjemność oglądać te "crash testy" na żywo...Gra bardzo mi się podoba(w Twoim wykonaniu jest jeszcze lepsza) a marudzenie na twórców gry... no cóż, ilu ludzi tyle opinii. Jest takie powiedzenie:"Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził..."
l4urixx... Przychodzę z pytaniem A mianowicie czy w mieście gra działa płynnie? Nie zacina się nic podczas jazdy albo innych czynności?
Bartosh ciekawostki

Bartosh ciekawostki

Historia kanału Bartosh zaczyna się w dniu 2013-10-19 19:39:08.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 1227 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 1439712 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 14000 użytkowników.