Nowa bestia MocnyVlog


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=IsyQaAvyuR4Najlepsze komentarze:

Hitmani... Cytryna trzyma linię ? a na poważnie podjedź na wszelki wypadek do weterynarza ?
Oliw345... Napewno pies jest przekarmiony to wtedy jest wybredny :p
Gustaw ... Żądamy powrotu Kasandry!
Micha? ... Nie no 4 Chrome, projekt filmu i 800MB uzyte, nie uwierze. Moze 800 wolnego to juz bardziej :) Pozdrawiam uzytkownikow Android Studio, przy nim 16GB jest czesto za malo :/
Party X... Chłopie tyle masz tego psa i nie wiesz jak działa pies! masakra .. nażarła się przestyt i to jest przyczyną mam dwie sunie w domu i co roku w zimie jest to samo.. przed zima psy żrą okropelnie.. przesyca się i taka sytuacja się dzieje.. czy Ty nie ogarnięty jesteś czy tylko takiego udajesz? tak zapytam z ciekawości? i to nie jest hejt mordy.. tylko obiektywność :) tym bólodupowcom !
Rafa? R... Moj pies ma identyczna dolinę Noteci i tez przestał ją jeść. Z dnia na dzień się odwidziało i koniec
Dr4cid ... Mac OS to Unix jest
Piotr S... Proszę pojechać z Cytryną do weterynarza.
mumy pl... Szafa, mam Maca AiR na M1 w tej samej konfiguracji i narzędzie Stats Panel przy safari z zakładką i apką komunikatora w tle, pokazuje zużycie 4gb pamięci. Oprogramowanie mocno odbiega od Twojego istatsa, ale czy możliwe, że aż tak ? P.S. nie czuć ułamka laga.
adgam a... Parówki z szynki?? a gdzie tam szynka była?
MATEL92... Bierz cytrynę do weta a nie parówkami karmisz!!!
Mój kot też przestał jeść karmę, kilka dni nic, wreszcie przekupiłem go szynką bo ucieszyłem się że zaczął jeść a skończyło się na tym że musiał przejść operację bo był problem z wątrobą. NA szczęście dobrze się skończyło i futro już bryka po domu ale już wiem że nie ma miejsca na eksperymenty tylko od razu do weterynarza!!!
pawel00... Co do karmy dla psa najważniejsze jest aby była ona ta sama pies się musi przyzwyczaić do a nie co chwilę inna.
?ukasz ... z JBB dla psa ,, kurpie by zabili xD
Maniek... Wydrukuj łańcuchy do przewodów
Nergal ... Jak Psiak tyle nie jest to nie trzeba mu dawać parówek tylko iść do weterynarza bo to jest problem albo nie ale lepiej isc
superlu... Dopiero teraz zauważyłem że szafa w domu ma takie drzwi jak na dwór, 2 zamki itd
Tomasz ... Szafa nie dawaj psu parówek ! Do weterynarza najlepiej byś pojechał.
Jaros?a... Pies już ma dość tego pseudo jedzenia ,koniec ...
Miko?aj... Szafa pierwsze co to podstawowe badania u weterynarza. Z pieskiem mojej babci bylo to samo. U weterynarza wyszły badania w normie weterynarz stwierdził że to widzimisie psa - nie chce jej się jesc i koniec. Dostala cos na pobudzenie apetytu natomiast na niewiele się to zdało. Co pomogło? Olejek CBD dla psów. Można go bez problemu zamówić w necie. Jest w 100% bezpieczny, nie wchodzi w interakcje z innymi lekami, weterynarz również zarekomendował stosowanie olejku. Już po kilku dniach podawania piesek odzyskał apetyt i taką...jakby to nazwać - chęć do życia. W jednym z ostatnich odcinków wspominałeś że Cytrynka szaleje za śniegiem a teraz nagle nie ma ochoty na nic. Jest to myślę też związane z brakiem apetytu. Ekspertem nie jestem ale identycznie było z psem mojej babci. I taka sugestia mała z mojej strony. Mokra karma - Dolina Noteci, spoko. Ale ten suchy syf ze sklepu to wywal i kup jej bardziej treściwszą karmę u weterynarza, w sklepie zoologicznym albo przez neta. W opór jest dobrych karm.
Anthrax... Szafa wydrukował VLC :D