Cyberpunk 2077 Odcinek 13 Rock Play


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=DUWJpDSZcjQNajlepsze komentarze:

sloma11... 7:44 Sam celownik przez ściane wroga nie pokaże.
15:18 Kiedy od 2 odcinków idziesz do Sandry, na piechote, przeszedłeś już 600m (nawet wyłączyleś ludzi na chodniku w tym celu) jednak coś idzie nie tak i postanawiasz ją olać 21:10
Micha? ... tu nie chodzi nie organy tylko kosiarze kradną wszczepy.
Onetap... Jednak te elekcje się przydają można ponadrabiac odcinki ?
Micha? ... jak cie wszyscy tłuką to moze wszczep na panceż albo na ilość Hp
Mike Bo... Tylko ja nie nadążam? Jestem ma 7 odcinku dopiero... :(
Kcck... W takim momencie uciąć :/
ciekawy... Oh Yeah!
wik 05... Czy tylko ja powoli nie nadążam z oglądaniem tych odc ?
Maciej ... Boże tak! Ile można czekać, szefie!
dj Lefi... kozak
damian ... Dzienks za odc.
Madzia... ?
złote myśli Rock'a :
[...]
"na youtubie planuję dawać dwa odcinki dziennie z tego"
[...]
"o kurde nie teraz?!...bez sensu rozmawiać w czasie rozróby, a tu żeśmy jeszcze nie załatwili wszystkiego...ciekawy jestem gdzie jest ten ostatni...jak cię znajdę to pogadamy...gdzieś się schował cwaniak i się odgraża teraz"
[...]
"kurde ci kosiarze to jest taka masakra, że w pale się nie mieści....w sensie ,ja pierdzielę rozumiem, że wartość ludzkiego życia jest minimalna w tym świecie, ale f...k wezmą człowieka, kurde wyrwą mu wszystkie wnętrzności i heja...ja rozumiem, że jest dużo ludzi na ziemi...zwłaszcza w cyberpunku...ale f...k jaki rodzaj osobowości trzeba mieć, żeby uznać, że to można sobie racjonalizować ...niewiarygodne po prostu...kiedy nagle odkrywasz, że to co jest normalnie zajęciem psychopatów, staje się zajęciem normalnych lub przeciętnych ludzi"
[...]
"tak szybko się pojawili?!...on sobie zasłużył...możesz zapier...ć kogoś innego?...dżizeskrakst nie no komon zlitujcie się no wtf rozpieprzą mnie tutaj... o kurde uciekłem ja pierdzielę...to było trochę dziwne przyznaję, ale w kategoriach jakby spójności tej historii, to było dziwne, ale to zdarzają się takie rzeczy...nie będę udawał, że to sensu nie miało żadnego co tu się wydarzyło"
[...]
"czy imersja byłaby większa, gdybym włączył więcej ludzi na ulicach?...nie...w sensie nie przeszkadza mi to...nie mam takiego poczucia, że coś tu jest nie tak, ale to wiecie to pewnie jest kwestia tego jak kto ...zaraz przyjrzyjmy się temu ... to 3 w nocy i to nie jest centrum miasta, gdzie są imprezy, więc 'spoko loco'"
[...]
"mówiłem, że zawsze oddaję swoje długi...w związku z tym cały czas mam na celu spotkanie z Sandrą...ale zależało mi przede wszystkim na tym, żeby zebrać kasę i oddać ją Wiktorowi, bo Wiktor jest bardzo spoko ziomek i to jest ważne dla V, więc najwyższa pora go spłacić..."
[...]
"w związku z moimi umiejętnościami technicznymi i całą masa części, które mam pójdę do sklepu i zrobię masę pukawek, sprzedam je i zobaczę jaki to będzie interes ... kolejna inwestycja to będzie samochód"
[...]
"o Jesse straciłeś ptaszka co?na szczęście mam auto...no chodź...wskakuj ziomek, tylko mi nie zapaskudź ...juses christ droga hamowania w autach jest potwornie długa hahahaha on jeszcze nie dotarł do lekarza, jeszcze słyszę jak jęczy" ?
[...]
"oddać kasę oddać kasę, bo zawsze oddaję"
[...]
"z reguły nie spędzam tyle czasu na drodze, ale można się przejechać...ale mam takie poczucie, że po tym poprzednim patch-u było dobrze, ale jak ściągnąłem sobie tę wersję ostateczną, to gra chodzi lepiej zwłaszcza miasto...w czasie jazdy jest to odczuwalne wyraźnie...a też może mieć znaczenie, że wyłączyłem to 'motion blur'...zawsze wyłączam, ale tu jakoś mi umknęło to"
[...]
"mam takie wrażenie, że chyba w mózgu jest dość miejsca dla dwóch osobowości...rozdwojenia jaźni są a czasami nawet jest więcej osobowości...w tych takich skrajnych przypadkach schorzenia"
[...]
"powiedział : zatrzymaj swoją kasę ... i wziął haha niech to licho porwie ... kerenzikov muszę to mieć nie ma bata żebym tego nie miał... system operacyjny to swoją drogą....to są drogie rzeczy...idę do sklepów i zaczynam masową produkcję karabinów"
[...]
"no tak Misty ma sklepik ezoteryczny to trudno się dziwić, żeby nie była odrobinę ezoteryczna"
[...]
"do gliniarzy lepiej nie strzelać, trzeba uciekać...tego się już nauczyłem na podstawie nie do końca fajnych doświadczeń"
[...]
"ile mi tam przelał za tą akcje? kurde , że mu uratowałem przyrodzenie ... chyba nie ma ważniejszej rzeczy, którą by można zrobić dla mężczyzny"
[...]
"miasto nocy...stłuczki się zdarzają"
[...]
"seksy już były ale kto wie może przytrafią się kolejne...to może nie przesadzajmy, ale to jest proszę państwa swoboda taka tutaj duża"
[...]
" to się zdarza czasami, że sobie człowiek coś kupi i się okazuje, że to czekało na niego już dawno dawno w jakimś sklepiku"
[...]
"no dobra, to było nieoczekiwane... niespodziewane i nie potrzebne..."
[...]
"w sensie co mam wejść i go obrabować?...w sumie to by się liczyło jako darmowy deal...coś mnie tu oszukał ten facet...oddawaj prezent...no i drodzy państwo się okazało, że ta nagroda w sklepiku to był tatuaż, który był za darmo..."
[...]
"zawsze się coś wydarza niespodziewanego...cyber psychopata to się zawsze źle kończy"

Ciekawostka :
motion blur - Rozmycie obrazu (lub jego fragmentów), powszechnie wykorzystywane m.in. w fotografii, animacji, grafice komputerowej oraz grach wideo. Zastosowanie efektu motion blur potęguje wrażenie dynamizmu zmian i szybkości przemieszczania się obiektów w przestrzeni. W grach wideo efekt motion blur najczęściej stosowany bywa w produkcjach nastawionych na widowiskowe wyścigi samochodowe (serie Need for Speed, Gran Turismo, Burnout i inne). Wraz ze wzrostem prędkości rozwijanych przez pojazd będący pod kontrolą gracza, otoczenie staje się coraz mniej wyraźne a pojedyncze kolory i światła zlewają się w smugi barw. „Ostre” pozostają jedynie obiekty poruszające się ze zbliżonymi prędkościami (np. inne samochody).

Osobowość mnoga to potocznie rozdwojenie jaźni. Zaburzenie to charakteryzuje obecność u jednego człowieka co najmniej dwóch niezależnych i różniących się od siebie osobowości, które naprzemiennie wpływają na zachowanie chorego. zalicza się do zaburzeń dysocjacyjnych tożsamości (ang. Dissociative Identity Disorder, w skrócie DID), które charakteryzuje częściowa lub całkowita utrata prawidłowej integracji między wspomnieniami z przeszłości, poczuciem własnej tożsamości, bezpośrednimi wrażeniami i kontrolą ruchów dowolnych ciała. Najczęściej przyczyną rozdwojenia jaźni są głębokie urazy z dzieciństwa (np. gwałt, wykorzystanie seksualne, maltretowanie, a także klęski żywiołowe). W pewnym momencie może dojść do zepchnięcia traumatycznych przeżyć w podświadomość, z których z czasem może powstać odrębna tożsamość. W ten sposób osobowość właściwa uwalnia się od dramatycznych wydarzeń i ma przestrzeń na normalne funkcjonowanie - tak, jakby zdarzenia te nigdy nie miały miejsca. W związku z tym osobowości wieloraka jest mechanizmem obronnym przed głęboko skrywaną w nieświadomości traumą, ucieczką psychiczną przed doznawanym lękiem.

POLECAM KSIĄŻKĘ "CZŁOWIEK O 24 TWARZACH" - Daniel Keyes

Rock gra w CyberPunka 2077 jako Corpo na PC na platformie GOG, na maksymalnych ustawieniach w 1440p i 60 fps-ach, na trudnym poziomie rozgrywki, w polskiej wersji językowej

"Nie oceniam gier, nie wartościuję, po prostu gram. Jeżeli coś mi się nie podoba, to nie chce mi się też tego pokazywać. Jeśli zatem coś u mnie leci, zwłaszcza regularnie, to mi się podoba. Nie znaczy, że jest dobre i będzie pasować Tobie. Masz oczy i uszy, korzystaj - Rock"

GRA 10/10Na stream-ie na twitchu Rock zmienił postać z Corpo na Nomada....pozostałe ustawienia jak powyżej ?jakby ktoś był zainteresowany to niech zajrzy i porówna sobie ?

Dobranocka ... Pozdrawiam ... to pisałam ja "cyber chronicler" Madzia ?
just ge... Wszyscy te same miniaturki haha pozdrafiam panie remigiuszu❤️