Skończyć z tym łajdactwem Jacek Sobala | Mówi Się Telewizja Republika


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=j3GG5QC8ksoNajlepsze komentarze:

Urszula... Zdrowia i powodzenia zycze calej redakcji TR i wszystkim im odbiorcom.
Urszula... Panie Alojzy z Katowic.Budka tylko upodabnia sie do Gomulki bo chce byc przywodzca partii tak dlugo jak towarzysz "Wieslaw".Gomulka byl do grudnia 1970 roku czyli 14 lat a Budka coz pozyjemy i zobaczymy,
AL... Panie Jacku , dlaczego pani Lempart wolno więcej niż innym ? prawo i sprawiedliwość jest tylko teoretyczna
Urszula... A ja bym pokazala Bolkowi gest pana Kozakiewicza.
Urszula... Pozdrawiam p.Marka z Warszawy.Zgadzam sie z kazdym panskim slowem.
Ludwik ... Banda POKO hunwejbinach lewaków brukselskich TRZASK, Budka dywersancji Niemiec zTuskiem, róża thun HOHENSTEIN lempart... Na czele zdrajców.
Urszula... Oddaje hold wszystkim ofiara dyktatury komunistycznej i to nie tylko tym co zgineli na przestrzeni ostatnich 50 lat ale rowniez tym co zostali usmierceni od 1945 roku a szczegolnie w latach stalinowskich do 1956 roku.Czesc ich pamieci.
Urszula... Panie redaktorze,ma pan racje.16-go grudnia 1981 roku gineli ludzie w obronie wolnosci i suwerennosci naszej Ojczyzny.a teraz wychodzi bydlo na ulice naszych miast.ktore broni samo siebie z pomoca i to wydatna poslanki spurek.
Tony Fr... To że teraz jest o wiele gorzej niż podczas stanu wojennego to szczera prawda przecież wtedy mogli bezkarnie mordować a teraz mogą tylko ryczeć WYPIERD--LAJ!!
Czeslaw... Mówi się o różnych aferach i nic z tego nie wynika . "Karuzela" kręci się nadal.
Krzyszt... Ma Pan święta rację Panie Jacku. Jak nie zaczną robić porządku z sądami, służba zdrowia , oświata i nie rozlicza tych zlodzieji i bandytów to PiS nie wygra i Polska przegra. I skończyć wojenni w zjednoczonej prawicy i brać się do roboty A nie wymyślać durnoty typu piątka dla zwierząt. Pozdrawiam serdecznie.
Galaxy ... dla Lewactwa Polska to Wrög ! i dlatego trzeba ich wytepic !
Galaxy ... PO to Zdrajcy , Zlodzieje i Lewactwo .
Andrzej... W Wielkiej Brytanii paracetamol to lek na wszystko przypisują to wszyscy lekarze na wszelkie schorzenia
Slawek ... Jak mają coś robić jak się gryzą o stołki zamiast rozliczać platfusow
Gigo 7... Super, że jest Pan wreszcie w porannym programie Michała Rachonia. Więcej Jacka Sobali. Wszędzie.
Gigo 7... Dziękuję, że nadaje Pan ze studia telewizyjnego, a nie z mieszkania. Wiem, liczy się zawartość, a ona u Pana zawsze najwyższa, ale estetyka i jakość realizacji nagrania też ważna.
Gigo 7... Panie Jacku, Pańskie audycje uzależniają. Uwielbiam je. Dziękuję.
Tadeusz... PSL PRZY KORYCIE BYLI PRZEZ 25LAT A TERAZ SA WKURWIENI BO NIE MA KASY BARTOSZEWSKI I INNI Z PSLU NIBY POMAGAJA TAK JAK KOSINIOK WYPIERDALAC
Tadeusz... DEMOKRACJA LIBERALNA TO NAJWIEKSZY SYF I POCO NAM OPOZYCJA POPSLSLD LEWICA NOWA STARA PO CO NAM TE GLUPKI ONI NIE POTRAFIA RZADZIC WYPIERDALAC AMEN