Cyberpunk 2077 Odcinek 15 Rock Play


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=t9GXYGIJBScNajlepsze komentarze:

Rafa? M... THERE IS NO SPOON
Szary... Ja kupuję analogii. Mam ponad 100 płyt. To jak wydania kolekcjonerskie gier. Zamiast MP3 płytka, którą można włożyć do starej pięknej wieży
ciekawy... Wrzucaj częściej!
Zielony... Witam i zapraszam na mój kanał gamingowy mile widziane komentarze :)
?ukasz ... Ciekawie jest spojrzeć jak ktoś gra niby podobna postacią i podejmuje zupełnie inne decyzje i zupełnie nie wie czegoś co dla mnie jest oczywiste :)
elCineM... 13:17 jak się zdenerwował xd
Niewiad... Ale że wyciąłeś questy poboczne :(
Eldo Pr... W końcu!
Piotr P... Ostatni raz kiedy byłem tal wcześnie Rock nie miał jeszcze brody ;-)
Madzia... ?
z cyklu złote myśli Rock'a :
[...]
"po co komu płyta w 2077 ? a po co komu płyta w 2020...są ludzie którzy kupują analogi dzisiaj...czy za 50 lat będą chcieli kupować analogii ? Tym bardziej, będą jeszcze cenniejsze...oczywiście, że tak"
[...]
"a to ciekawa kwestia...to bardziej taki temat jest - co ludzie uważają za zło/ - dla jednych np. nasza sytuacja polityczna jest zła, a dla innych to jest ideał...więc bądź tu mądry"
[...]
"ale komponenty ma dziewczyna....przez komponenty mam na myśli części...ale to drogie jest to nie stać na nie takiego szaraka jak ja n takie rzeczy...o nie sprzedałem katanę...po raz kolejny robię coś takiego...albo rozbiorę jakąś bron albo coś sprzedam... przydałoby się zaznaczać te bronie...określać je jako rzeczy, których sprzedać i pozbyć się nie można"
[...]
"ostatnio elektryczny orgazm miał ten ziomek, co żeśmy musieli w samochodzie przewieźć, bo mu przyrodzenie parzyło"
Rock znowu na czerwony przechodzisz ?
[...]
"będę zjadał powoli aż w końcu trafię na to co mnie interesuje"
[...]
"to nie ładnie, że ja jej nie odwiedzam, ale jak ja mam ją znaleźć...pogadaliśmy, ale nic sensownego się nie dowiedziałem, może kiedyś ją odwiedzę jak zgadnę gdzie ona mieszka"
[...]
"ciekawe...zaraz mi John-y wyskoczy i tyle będzie z mojego dance-owania...się potem może okazać, że to jakiś gwałciciel a nie budda jak się oddam medytacjom ... pięć godzin spałem tylko a ten mnie tu każe medytować...uhummm...zapłaciłem za to 144eurodolary...nie skasował mnie więcej...reputacja będzie rosła...warto było posłuchać"
[...]
"fajnie by było, gdyby można sortować te zadania pod kontem dystansu...niektóre są dalej niektóre bliżej...w zasadzie od tego mamy mapę nie" ?
[...]
"te Valentinos to są niezłe byki...ale przynajmniej głowy nie zawracają ... jak się ich nie zaczepia to oni nie przyczepiają się do człowieka za bardzo... w ogóle nie zwróciłem uwagi, że tu tyle drzew...może też dzięki medytacji zacząłem dostrzegać rzeczy na które wcześniej nie zwracałem uwagi....wszystko jest możliwe"
[...]
"trzeba pojechać do Judy, nawet jeśli jest sytuacja niebezpieczna dla życia...przynajmniej dopóki jej sytuacja się nie uspokoi...zobaczymy o co jej chodzi...zaplanujemy coś rozsądnego, a potem podejmiemy decyzję co dalej...kurde nie wiedziałem, że to się tak skończy"
[...]
"pomożemy gliniarzom?...o kosiarze...gliniarze to mają niewesoło...nie zwracali na mnie uwagi byli zajęci ziomkiem...nie będę narzekał"
[...]
"ktoś mi powiedział, żebym napisy włączył, bo obce języki są tłumaczone wtedy...nie są ... V nie zna tego języka to go nie zna i tyle

a'props jeśli ktoś pyta o takie rzeczy to nie ma pojęcia o prawdziwym brzmieniu muzyki...dla mnie ignorant w pełnej okazałości...gdybym mogła słuchałabym muzyki tylko z "czarnych krążków", które teraz niekoniecznie muszą być czarne ;-)...płyta winylowa, to nie tylko muzyka i dźwięk, to zdecydowanie coś więcej, to jest sztuka wizualna zarazem, a dziś, dyski winylowe, mienią się wszelkimi możliwymi barwami. I cieszą nie tylko ucho, ale też i oko! Winyl, ma w sobie tę „genetycznie” zakodowaną celebrację słuchania. To jest moc zaklęta w czarnej płycie, która pozwala doświadczać muzyki w wielowymiarowy sposób
poza tym można je odtwarzać bez prądu i bez internetu ?działa zbawiennie na moją równowagę duchową. Vinyl kiedyś uratuje świat ❤

Rock gra w CyberPunka 2077 jako Corpo na PC na platformie GOG, na maksymalnych ustawieniach w 1440p i 60 fps-ach, na trudnym poziomie rozgrywki, w polskiej wersji językowej

"Nie oceniam gier, nie wartościuję, po prostu gram. Jeżeli coś mi się nie podoba, to nie chce mi się też tego pokazywać. Jeśli zatem coś u mnie leci, zwłaszcza regularnie, to mi się podoba. Nie znaczy, że jest dobre i będzie pasować Tobie. Masz oczy i uszy, korzystaj - Rock"

GRA 10/10

Na stream-ie na twitchu Rock zmienił postać z Corpo na Nomada....pozostałe ustawienia jak powyżej ?jakby ktoś był zainteresowany to niech zajrzy i porówna sobie ?

Dobranocka ... Pozdrawiam ... to pisałam ja "cyber chronicler" Madzia ?
Marcin ... nooooo juz myślalem ze przełącze na na wspólnej !
Marcin ... Jak mozna bylo tyle lat robic gre i w takim stanie ja wypuscic, Masakra! To jest nie do przyjecia caly swiat o tej grze mowil,takie nadzieje i co kupa wyszla. Ja tez wiazalem duza nadzieje z ta gra i czekalem z niecierpliwoscia a teraz sie wszyscy z nich smieja i maja ku temu powody. Strasznie mnie zawiedli Redzi a byli na szczycie w moich oczach a teraz sa na dole, mam nadzieje ze nie popelnia takiego bledu z Wiedzminem!
Wiktor ... Czekałem cały dzien
Mateusz... Jak to jest z główna linią fabularna. Mam rozpoczęte 3 wątki: Panam na bezdrożach, Iść do Takamury oraz misje u VOODO w Pacific. Można je robić naprzemiennie czy lepiej skończyć jedną (ale czy to nie będzie miało wpływu na pozostałe? :)
-_Dycha... Siema
Rock Play ciekawostki

Rock Play ciekawostki

Historia kanału Rock Play zaczyna się w dniu 2011-07-16 06:56:15.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 4348 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 94016761 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 413000 użytkowników.