Grudzień &039;70. Sellin: Ludzie upominali się nie tylko o chleb, ale i o wolność Jedziemy TVP Info


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=VT2GRFaeHCwNajlepsze komentarze:

Gra?yna... ??????????????????????????????????????????Wieczna pamięć o pomordowanych za Ojczyznę !
Like... Ile lat jeszcze będziemy mówić szczegółowo o Ofiarach ?? . A , ile lat Państwo Polskie - będzie B E Z R A D N E <<<< w rozliczeniu oprawców, którym nawet sowitych emerytur ; zmniejszyć nie można . Jeżeli Premier & Prezydent Państwa wyrażają ( żal ) ; że do tej POry nie rozliczono oprawców ?? To kto ma to zrobić ? bidroń ?????????
Back Wi... Pisowcy , wasza przyszłość znajduje się w fiolce .
Ludwik ... Tak komuna niszczyła Polskę, okradając ludzi pracy za nędzną płacę i niewolniczą pracę. Tylko sojusz z wielkim bratem walczącym o pokój na całym świecie. Dziś LEWICA mieni się praworządnością, demokracją, kulturą zachowania się w czasie stanu wojennego....... Chwała Bohaterom Grudnia 1970r Chwała Górnikom Wujka. ??????????
Daniel ... Platforma Obywaletska teraz koalicja obywatelska to są dzieci tych komuchow co mordowali protestujących Jaruzelskiego dzieci powinni za to odpiwiedziec
A GDZIE... GRUDZIEŃ TO MAMY KAŻDY TO WIDZI I NIE ZAUWAZYŁEM ŻEBY COŚ SIĘ ZMIENIŁO Z DNIA NA DZIEŃ NISZCZĄ NASZ UKOCHANY KRAJ BIEDNYCH OKRADAJĄ BOGATYM DAJĄ (19 nowych podatków wchodzi od nowego roku)
TVP Info ciekawostki

TVP Info ciekawostki

Historia kanału TVP Info zaczyna się w dniu 2013-03-20 16:24:18.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 8067 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 58661901 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 68300 użytkowników.