CZY AMANTADYNA NAPRAWDĘ LECZY COVID 19? Telewizja wPolsce


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=cVY8uqjINN4Najlepsze komentarze:

Waldema... Jak specjaliści typu Grodzki zajmą się badaniem skuteczności leku, to możemy mieć 100% pewności, że amantadyna nie tylko nie leczy ale i szkodzi.
Grzesie... Będą kurwa siedzieć!
RachCia... A czy to nie jest tak że Amantadya nie leczy Covit-19 tylko grypę? Ze w sensie technicznym nie jest w stanie leczyć Covit-19 bo zasada działania tego leku dotyczy grypy... więc... Jeśli jest to prawda... to wychodzi na to że mamy epidemie grypy a nie Covid....? Tak czy siak cała ta plandemia to oszustwo.
Elisabe... Teraz niech cala 60 mln szczepionek za kare , bedzie wyszczepiony SEJM,,,i,MSZ,,,,,,za nieuczciwosc WOBEC NARODU POLSKIEGO,,,,,,,BEDZIEMY ICH TAK DLUGO SZCZEPIC AZ ZUZYJEMY WSZYSTKIE SZCZEPIONKI,ZEBY SIE NIE ZMARNOWALY,,, PIERWSZY SZUMOWINA, NIEDZIELSKI,SIMON,HORBAN,,,DUDA, itd,,,,,??
Renata ... w czasie tego logdaunu bedzie pranie mozgow jaka ta szczepionka jest dobra i nie zawodna bedzie coraz wiekszy nacisk na ludzi w medich gazetach .... kto sie nie zaszczepi to napewno bedzie mial klopoty pojda na calosc bedzie czas na propagande to jest stan wojenny wprowadzony z premedytacja .... a to wszystko to jedna wielka sciema to jest uklad i kasa ktos pociaga za sznurki ....
dancia ... Dawać tego ,,,kopciuszka"" i leczyć ludzi ????
Kriss... To jest biznes to nie ma leczyć.
Tak nas chcą wykończyc.
To jest mafią Farmaceutyczna.
Elisabe... Brawo PANIE MINISTRZE ,,,,I DLA PANI,,,,,MILO PONIA WIDZIEC W INNYCH mediach ,,,TVP INFO,,,JUZ NIE OGLADAMY,,,,BARDZO STRONNICZE ,,,, TYLKO PROPAGANDA ODCHODZI, NIE DA SIE WIECEJ TEGO SLUCHAC,,,,,
Benia Z... to chyba wygląda tak, że pasibrzuchy mogą się leczyć legalnie a gawiedź musi iść po szczepionki- to jest logika ministra zdrowia, bo amantadynę będzie badał a szczepionek nie- nie piszę więcej bo mi się nasuwają same brzydkie słowa
Urszula... Brawo panie posle.Dzieki za odwage cywilna i serdeczne dzieki dla pana doktora Wlodzimierza Bodnara.
Ewa 102... To się w głowie nie mieści...Pan Bodnar,lekarz praktyk,a nie urzędas od ptocedur, ratuje skutecznie ludzi przed śmiercią i kalectwem. Zmarly tysiące ludzi ,wielu przyplaci to dożywotnim kalectwem, i dziś łaskawie rozpoczną się badania nad skutecznością amantadyny.Czy wyleczeni nią pacjenci nie są dostatecznym dowodem jej skuteczności?To co nim w takim razie jest?Jak można skazywać na cierpienie i śmierć ludzi,gdy tanie i skuteczne lekarstwo jest w zasięgu ręki?Wiceminister mówił, że sumienie nie pozwoliłoby mu tego nie ujawnić. Tu chyba leży sedno sprawy: trzeba mieć sumienie.
oo ix... A ci DURNIE niby doradcy niby rządzących, co na to??Taki szimon wał nad wałami który od Pfizera zbierał kasę i czuje się zobowiązany wedle Pfizera, namawia na szczepionki.Zwolnić gamonia i to w trybie natychmiastowym!!! A jeszcze świnia straszy że karać trzeba tych co mają gdzieś te szczepionki... Zaszczepcie wariata trzykrotnie,bo swoją niby szczepionkę z ochotą mu odstąpię :-)))
Halina ... Dla mnie mętne tłumaczenie.
Niusia ... Przecież to nie chodzi o ratowanie nas a o wybicie narodu
Leszek ... Wycofali amantadyne bo zakupili szczepionki po których za kilka miesięcy będą powikłania, to jest rząd? Czy mafia?
GTRobin... Amantadyna to sprawdzony, stary lek od dawna - moja babcia go stosowała i dożyła 101 lat. Myślicie że Polacy sa głupi i dadzą się szczepić jakimś niesprawdzonym świństwem żeby znowu Niemcy zarobili !!!
Leszek ... Brawo panie ministrze
Mario K... Terror nie obostrzenia , z maskami się udało, ale NUMER ze szprycowaniem nie przejdzie , NARÓD POLSKI kiedyś DUMNY i ODWAŻNY aż tak głupi nie jest
MrGrzma... Rzetelność ekspertów nie będzie podlegać wątpliwością jak oficjalnie, na stronie ministerstwa zdrowia zawieszą oświadczenia, że nigdy nie pobierali, ani bezpośrednio ani pośrednio, żadnych grantów ani wynagrodzeń, w jakiejkolwiek formie, od koncernów farmaceutycznych.
R S... Brawo za odwagę
Telewizja wPolsce ciekawostki

Telewizja wPolsce ciekawostki

Historia kanału Telewizja wPolsce zaczyna się w dniu 2017-05-05 13:04:45.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 11901 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 52287651 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 90800 użytkowników.