SENIORZY a tegoroczne ŚWIĘTA vlogmas święta pandemia koronawirus seniorzy babcia Klaudia Klara


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=quhv2QCP_5INajlepsze komentarze:

Psychic... Niestety moi dziadkowie powiedzieli, że na wigilię nie przyjadą, bo się boją zarażenia. ? Ale jak dla mnie to tylko wymówka.
WIKTO R... Siły mi opadają jak słyszę o "pandemii"... Codziennie spotykam multum ludzi (praca w Biedronce) od marca nikt z naszego sklepu ani z pobliskich nie był chory!!! Zdejmijcie klapki z oczu. Dbajcie o odporność, to jest ważne. Pozdrawiam
Urszula... My jak co roku wigilia razem z dziadkami i prababcią, specjalnie siedzimy w domu te kilka dni przed świętami wszyscy żeby się nie zarazić
Kinga F... Ja do zeszłego roku ubierałam choinkę dzień przed wigilią, albo najwcześniej ze 3 dni przed ?
viola 3... moja mama bedzie z nami ! nie wyobrażam sobie zeby było inaczej
Marta C... u mnie na szczęście obie babcie będą. Chociaż ciężko było namówić, jedną szczególnie, bo, nie z powodu sami wiecie czego, nie chciała przyjechać, a z tego że będzie nam 'zawadzać".Boże ty to słyszysz i nie grzmisz, ona będzie ZAWADZAĆ. Ale jednak przekonaliśmy i będzie. A druga jest już dużo starsza (94 lata) i nie było jej w zeszłym roku, z powodów zdrowotnych, ale w tym roku przyjedzie, bo tęskni bardzo. I się nie możemy doczekać!!
Lady Ne... Nie mam home office, w pracy mam kontakt z ludźmi a babcia ma raka. Więc ona jest z moimi rodzicami (którzy są na HO) a Wigilia będzie online.
Dla mnie nie ma tu innego rozwiązania, jak schować egoizm do kieszeni i nie zobaczyć babci na żywo. Wolę ją oglądać przez internet żywą, niż na żywo w trumnie. :(
Po_pros... Moi jedni dziadkowie sami podjęli decyzje że w tym roku nie przyjadą na święta a moja druga babcia która jest już sama i przyjedzie do nas. Ale nie uważam że da się przygotować na to aby kogoś nie zarazić, znam młodą osobę która pracowała na home-ofice, wychodziła tylko na zakupy spożywcze i przestrzegała wszystkich zaleceń a i tak zachorowała. Więc nie wiem czy zabranie dziecka z przedszkola tydzień wcześniej jakoś wiele zmieni bo objawy zwykle są po jakiś 2 tygodniach oczywiście lepsze to niż nic ale nie uważałabym tego już za 100% bezpieczną sytuacje.
Mik jo... Dobra. A co zrobić jeśli planuję ciążę a mieszkam z teściami którzy chcą przyjmować gości na święta. 2x już poroniłam. W tym cyklu prawdopodobnie będę w ciąży. Najchętniej bym spędziła święta na górze i bym nie schodziła na dół.
Anna D.... niesiesz dobro, brawo Ty! :)
kurcze, nie przyszło mi nawet do głowy, ze ludzie mogą być w stanie wykorzystywać ta 'sytuacje' z .... (brak mi slow) - aby omijać dziadków! i starszych! Wydaje mi się, ze skoro o tym nagrywasz, to mogłaś się spotkać z takim podejściem. a mogę się mylić.
Monika ... Mam jedną jedyną Babcię, która mimo 80 lat bardzo mi pomaga przy dziecku, ja ze względu na zaawansowaną ciąże nie mogę się przemieszczać i nie wyobrażam sobie pominąć jej w te ani w inne święta. Super, że poruszasz tak ważny temat, dziękuję Ci za to :)
Anna D.... pisze podczas reklamy, na pewno będzie to dobry filmik i dzięki za to. pozdrawiam wszystkich.
Iwona I... Zgodnie z obostrzeniami do 5 obcych osób na wigilii (dzieci nie licze.....). Choinka rośnie sobie jeszcze ALE MAM OKNA UMYTE!!!!
meandre... Ja od wakacji jestem mieszkam u dziadka, robię zakupy, płacę rachunki, kupuję paszę dla kur, a w międzyczasie mam zajęcia na uczelni.
Nie wyobrażam sobie, żeby był sam, a tym bardziej, że opowiada mi historie z życia, a to sprawia mi ogromną przyjemność :D
Aleee jestem za tym, żeby zniesiono godziny dla seniorów
Olga .K... Nie zawsze członkowie rodziny są "fajni", nie zawsze świąteczne spotkania są "fajne" ? Cieszę się przeogromnie z tej wymówki ? pierwszy raz będę mieć spokojne święta, w gronie naprawdę bliskich mi osób ? bez żadnej spiny, złośliwości, wylawanych żali, odgrzewanych kotletów sprzed x lat itp. Możecie mnie zlinczować ?‍♀️ale to będą cudowneeee święta ?
Klaudia... Klaudia szacun za ten film !
Korneli... Dobrze powiedziane! ?
moniczk... Nie wyobrażam sobie świat bez rodziców, a dziadków niestety już nie mam. Gdyby żyli to napewno spędziłabym z nimi święta, mimo pandemii. Zawsze ubierałam choinkę około 20.12 a w tym roku ubraliśmy ją już tydzień temu ?
Katarzy... Bardzo ważny film. Dziękuję Klaudia że poruszałaś ten temat.☺??❤
Aldona ... ????
Klaudia Klara ciekawostki

Klaudia Klara ciekawostki

Historia kanału Klaudia Klara zaczyna się w dniu 2012-07-12 19:54:06.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 106 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 39113299 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 247000 użytkowników.