Wigilijne spotkanie prezydenta Andrzeja Dudy z żołnierzami Sił Zbrojnych RP Onet News


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=1zca0cuCrHs



Najlepsze komentarze:

yty aty... Mam wrażenie, że to nie jest szczere.
1768kom... "Bestia, którą widziałem, podobna była do pantery, łapy jej - jakby niedźwiedzia, paszcza jej - jakby paszcza lwa. A Smok dał jej swą moc, swój tron i wielką władzę."
Czym jest Bestia? www.youtube.com/watch?v=yAOzzNExDdg
Jasiek ... Kłania się do napisania czarna księga zdrajców RP. Najwyższy czas na wydanie takiej księgi. Pozdrawiam ,prawdziwych patriotów RP. Dotyczy to RP.....1) W suwerennym i nie podległym prawidłowo rządzonym kraju, niema obcych wojsk, za 2.5 miliarda usd. tj. minimum na rok......2) Niema : ust.1066 , 3) 537, 4) łamania ustaw rozporządzeniami, tj. ust 46 o chorb. zakażnych ppdp .b. 4) Niema łamania konstytucji 1997r, 5) przymusu szczepień , bez odpowiedzialności, finansowo karnej w razie NOP lub zgonu poszczepiennego, wobec podmiotu wymuszającego szczepienia, gdzie osoba biorąca szczepionki ustala sama warunki zawarte w umowie dotyczącej szczepienia. tzn długość gwarancji np, 15 lat. odszkodowanie 30miln. lub życie za życie ,gdzie podmiot ,osoba wstrzykująca szczepionke innej osobie ręczy swoim życiem. Zgodzi się na odebranie mu życia jako zadość uczynienie wobec wyżądzonej szkody w stosunku do osoby okaleczonej szczepionką nop i zgonu po szczepiennego. 6) upadku i słabo działającej służby zdrowia ,w tym odp, karnej wobec służby zdrowia, tzn. medycyną można leczyć ludzi i zabijać ludzi w podstępny sposób, tzw, błędy lekarskie, bez odp. karnej, 7) przymusowego noszenia masek , usta służą do swobodnego oddychania ,dał nam to stwórca i matka natura , dodatkowo gwarantuje nam to konstytucja, 8) niema paraliżowania gospodarki RP. i działalności gospodarczych prywatnych właścicieli, 9) wielkiego celowego zadłużenia RP. grożącego nam rozbiorem RP, 10) 447 powinno być odwołane i zabezpieczone ustawą i ogłoszone publicznie we wszystkich mediach. 11) Brak najważniejszej ustawy w RP, o surowej odpowiedzialności karnej z pozbawieniem mienia majątku w stosunku do urzędników RP, od najniższego szczebla władzy do najwyższego szczebla władzy w RP. Za działanie przeciw I na szkodę rozwojowi RP. za zdradę RP i za dzianie na szkodę i przeciw rozwojowi rodaków RP i narodu RP. Sława prawdziwym Sławianom RP.
Grazyna... wrócil z nart ?
pokemon... NAZISCI I GLOBALNE SPOŁECZEŃSTWO TO ZMIENNOKSZTALTNI UPADLI ANIOLOWIE POD WODZĄ SZATANA
Posiadają oni nadprzyrodzone zdolności w pełni kontrolują gospodarkę przez przemysł oraz w ich rękach są rządy media i nowoczesne technologie
Stanowią obecnie zdecydowaną większość ziemskiej "populacji"
Marek F... Wigilia miała być tylko do 5 osób