Czy James Bond jest gentlemanem? Pierce Brosnan i lata 90. Czas Gentlemanów


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=MrhdYT2XETcNajlepsze komentarze:

Manhatt... Super pomysł na serię! Pozdrawiam serdecznie
Rafal J... A ty jesteś fanem 007 serii ?
Devibar... W sumie ten Bond jako dżentelmen to pełna zgoda, ale że nie chciałbyś go w życiu spotkać (zależy w jakiej sprawie), to chyba przesada. Z porównaniu do osób które nazywane są pijakami, menelami; a w szczególności agresywnymi chamami, to wolałbym w sytuacjach "przypadkowych" czy też losowych napotykać bardziej takie osoby jak ta prezentowana. Pozdrawiam. Ps. Może po ostatnim Bondzie jakiś materiał podsumowujący? Ranking, co można brać pod uwagę od każdego z nich, lub połączenie cech tworzących wzór dżentelmena? Czy też jakie zmiany były dobre, a co się pogorszyło. No i oby; nie tylko ja na to liczę, w przyszłości można było się spodziewać takie oceny dotyczące innych znanych postaci z kultury, filmu, książki. Fikcyjne ale może też prawdziwe, np. Hans Kloss. Myślę że warte zastanowienia (choćby od święta). Dziękuję.
Krystia... Chętnie zobaczę odcinek z oceną postaci Jakuba Szapiro z serialu "Król". Pozdrawiam
TheMeti... Czekam na Craiga. Moze bedzie bardziej ciekawy xd
mrowekd... Genialny odcinek! Nie mogę się doczekać kolejnego z Danielem Craigiem
SkillGe... Moje ulubione trio Bondów to Craig, Dalton i Connery.. Najmniej przepadam właśnie za Brosnanem i Moorem choć Goldeneye było moim pierwszym Bondem którego widziałem jeśli dobrze pamiętam.Lazenby jest na 4 miejscu za Connerym na którego patrzę z mocnym przymrużeniem oka przez pryzmat czasów w jakich powstawały te filmy zaś na samym dole są Moore i Brosnan.
Powid?a... Czekam na ocenę Harvey Spectera z serialu suits. Z chęcią zobacze
Lucjusz... ??
Blazej ... Panie Łukaszu.Czy w dobrym tonie jest puszczanie bąków tzw. pierdzenie w transporcie publicznym. Czy mógłby Pan zrobić o tym film? Czy poruszył Pan ten temat w książce?
Koproli... James Bond jest tylko gorszą wersją Hansa Klossa.
Kuba Pa... Bardzo lubię te bondowskie analizy. Muszę przyznać, że, zdziwiłem się nieco oceną. Nigdy nie odebrałem tego w taki sposób… Wg mnie z tej kreacji biła pewność siebie, stanowczość, zdecydowanie, ale nie płycizna. O ile Moore miał moim zdaniem zadatki na najlepszego odtwórcę, to właśnie ta przesadzona moim zdaniem żartobliwość i wręcz karykaturalność filmów z jego udziałem rzuciła się cieniem. A Brosnan w mojej opinii był bardziej stonowany, o ile też rzucał żarcikami. Był dla mnie takim połączeniem śmieszności Moore-a i powagi Connerego. Co do zegarka, to nierzadko spotkałem ludzi, którzy twierdzili, że na bransolecie jest bardziej elegancki (przekonanie wsród ludzi, nie reguły SV). Z resztą Pan sam też mówi, że czasy się zmieniają, a i to nie są wiążące reguły i jeśli się wie, co robi to można je złamać ?

Serdecznie polecam serial Święty z Rogerem Moorem w roli tytułowej, jeśli Pan nie miał okazji oglądać. Myślę, że po cyklu bondowskim obejrzenie analizy Świętego byłoby ciekawe i interesujące ?
Kolo... Najlepszy dla mnie Bond.
Adam Ne... Sorry Kielban, wolę 100x styl Bonda-Brosnana niż Twój (metro-aseksualny).
Przemas... Z niecierpliwością czekam na aktora bez nazwiska! ?
MOKEBE ... Dlugo czekałem a kontynuację tej serii !!! Dzięki bardzo, czekam na Craiga
?yczliw... Nareszcie
Cabey P... Bond mojego dzieciństwa, wychowałem się na filmach o Agencie 007 z Brosnanem. Zabieram się do oglądania.