Co jest grane? Spirit Island, Tajemnice Powodzi i chłopaki są niepoprawni... GameTrollTV Gry Planszowe


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=zqTyKHQ05QoNajlepsze komentarze:

Marcin... Azul pod choinko
Soul Re... Znam inny ciekawy przykład, jeśli chodzi o sklepy sprzedające gry, których nie mają albo raczej chcą pieniądze i nie przysyłają wszystkiego. Sklepem takim jest urwis_pl. Otrzymałem potwierdzenie zamówienia i później potwierdzenie realizacji zamówienia w pełnej jego formie. Przysłano zamówienie bez dwu pudeł (dostałem dodatek bez podstawki i drugiego dodatku, kontaktu w sprawie ograniczenia zamówienia brak). Co ciekawe, w ramach tej samej promocji, sklep sprzedawał podstawkę jeszcze przez 2 tygodnie (w ten zresztą sposób nabyłem ją "ponownie" tydzień później). Ponadto od miesiąca już czekam na zwrot. Na maile nie odpowiadają, konsultant nie ma żadnych kompetencji do rozmowy na tematy związane z zamówieniami. Myślał by kto, że trafiłem na porządny sklep, "z tradycjami" (wczoraj nie powstał), ale z komentarzy wynika, że nie pierwszy raz zwrot otrzymuje się dopiero po skontaktowaniu się z odpowiednim urzędem.

Z innej beczki, dotarł Nemesis :D Odebrany dziś spod zielonej cho… znaczy się żabki. Święta czas zacząć ^_^ (druk 2020, 2 płytki do wymiany ale i tak jest git)
?ukasz ... Chłopcy planujecie nagrywać materiały w 4K ?
Kula ?n... Bardzo dobry odcinek:) Obecnie ogrywam 51 stan i Star Realms:) Mój apetyt rośnie:)
SPAWN30... Cześć Trole w kreszu. :)
Wczoraj otrzymałam grę Spirit Island, jest jedno pytanie. Jak to możliwe, że mamy 2020 rok wydane dziesiątki tysięcy gier planszowych, a wypraska woła o pomstę do nieba. Karty w koszulkach w żaden sposób nie wchodzą, musiałam odrzucić część plastiku i karty pospinać gumkami, żeby jakoś wszystko pomieścić. Szkoda pracy, pieniędzy, materiałów, a przede wszystkim środowiska które odczuje ten wywalony plastik z przeznaczeniem do recyklingu. Najbardziej wkurza, że jest tam 40% powietrza w pudełku, a sama wypraska ma 1-2 cm marginesy, a mówimy tutaj o 2-3 brakujących mm. Dlaczego wydawcy gier nie czytają komentarzy klientów, nie uczą się od innych. Nie wypowiadam się na temat mechaniki gry jeszcze nie ograna, ale 250zł (kupowane w Lacercie chciałem dodatkowe duchy), a ilość komponentów, ktoś tu zdecydowanie przesadził. 260zł można znaleźć Rising Sun z ogromną mapą, planszetkami, zasłonkami dla gracza, mnóstwo żetonów, i nieziemskie figurki przy których opadnie szczęka. Gra Spirit Island wygląda jak Wyprawa do El Dorado za 70zł + trochę gównianego plastiku, El dorado ma o 6 planszetek mapy więcej :)Plastikowe figurki zrobione po najmniejszej linii oporu, drewniane grzybki czytaj domki tubylców (wizja artystyczna ograniczyła się do lepianek).
Wyprawa do El Dorado jest super, dziękuję.
Rafallo... Batman Talisman, zamówiony tydzień temu, kurier w on, gra pod choinką !!
CzaCzaC... Dzięki za kolejny poranek z Trolami :)
Marta Z... Cześć, właśnie widziałam na stronie Empiku grę "Wsiąść do Pociągu: Europa" za 109.98zl. Całkiem fajna promocja :)
Agniesz... Super odcinek, jak zwykle ?
Pod choinką będzie Neuroshima: Last Aurora ? - przesyłka w oddziale, więc tylko koniec świata może sprawić, że nie dotrze na Święta
RY?KA... Życzenia jutro ?
Adam Ka... Carlos przypominasz same fajne rzeczy. Też czytałem Hugo w tamtym czasie choć do dziś moim killerem pozostaje Thorgal ?
Pozdrowienia dla Was ?
Kacper ... Szpiedzy spod bieguna donoszą ,że pod choinką będzie dla syna (9lat) Everdell a dla siebie ( i trochę dla syna) Magia i Myszy. Pozdrawiamy :)
mr. Rud... mam fajną grę do propozycji Escape from Site 19. Fajna gra , zrób jej recenzje pozdrawiam
Marko M... Jak Ty mnie Carlos zaimponowałeś tym komiksem Hugo.
Rafa? R... W tym roku na prezent pod choinkę urlop i ogrywanie gier kupionych ale nie rozpakowanych. O tak to sobie wymyśliłem.
Waldema... "Drugą możliwością jest sytuacja, gdy klient dobrowolnie godzi się na opóźnienie w doręczeniu przesyłki, ale nie chce odstąpić od umowy. Krótko mówiąc – konsument chce dostać swój towar, nie zważając na termin przesyłki. Wówczas, na mocy polskiego prawa, sprzedawca musi zrobić wszystko, co w jego mocy, by zdobyć towar i przekazać go klientowi, zgodnie z umową. Wszelkie dodatkowe koszty z tym związane leżą po stronie sprzedawcy, a nie kupującego."
- tacy oszuści mogą się więc mocno naciąć... Z tego co wiem to unieważnienie umowy zakupu może być wtedy jak sprzedawca wystawił towar po zbyt niskiej cenie i to o tyle niższej, żeby kupujący mógł się domyślić, że zaszła pomyłka. Np telefon warty 2500 został wystawiony za 250 zł, albo chaos w starym świecie wystawiony po zaniżonej cenie 1500 zł. Ewidentna pomyłka.
Michai?... Ot właśnie! Do gry trzeba ludzi. Jest tu ktoś z DGL? Pozdrawiam mamę ?
leeaxe... Mam filary ziemi w postaci małej przyjemnej karcianki, tylko to nie to samo co ten wielki euras ? odnośnie sklepów planszówkowych, to między innymi dzięki wam planszówki stały się takie popularne i wzrosło zainteresowanie. Teraz takie sklepy bardzo dobrze sobie radzą, tylko trzeba pamiętać o nacisku na sprzedaż online!
xilk... Kilka kwestii odnośnie odcinka:
1) Czemu polecacie Aeroplany jako okazję? Widziałem negatywne opinie na temat tej gry i potwierdzam je osobiście. W gronie znajomych, swego czasu graliśmy w 4 osoby w Aeroplany oraz Wsiąść do Pociągu: Europa. Zdecydowanie samoloty okazały się dużo gorszym tytułem, niż pociągi. W efekcie znajomy, do którego należały samoloty przestał je wyciągać, a na stole ciągle jeździły pociągi.
2) Co do okazji, których nie ma. Oszuści zawsze się znajdą i zawsze trzeba uważać.
3) Co pod choinką? To mogę napisać w poniedziałek, bo z dziewczyną się spotykamy i prezenty wręczamy sobie wcześniej.
4) Przed świętami zabrakło mi odcinka o prezentach. Rozumiem, że Klaudia była zajęta, ale choć jeden z trolli mógł się zaangażować. Nie byłoby to samo, co odcinek z Klaudią, ale może chociaż dałoby to trochę radości zakupowej ;)
PanKoli... Z "ostatnią godziną” i wszystkimi grami, które są "ok" za śmieszne pieniądze mam ten sam problem. To taka żmija jest, bo podstępna potwornie. Mam nową grę! Hurra! Za pół darmo! Ale czad! Dołożę ja do kolekcji i będę grał! Może nie jest super, ale przecież nie muszę grać w nią codziennie, wystarczy że raz na jakiś czas okaże się, że spośród moich gier będę chciał zagrać właśnie w tę. Raz na jakiś czas okaże się lepszą od trzystu pozostałych... No nie. Nie okazuje się.
Ale i tak co jakiś czas to robię ;)