Jakie łupy są najbardziej opłacalne? Cayo Perico Heist | GTA V ViniPlay


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=oCU03h5bms0Najlepsze komentarze:

Zielu... Taki mały tip, bo widzę, że wychodzisz praktycznie zawsze z piwnicy bocznym wyjściem, gdzie trzeba hakować zamek. Jeśli, ale tylko jeśli po drodze do windy wydropiłeś klucze, a masz zamiar wyjść głównym wyjściem, wychodź drogą wejścia. Raz, że masz bliżej do bramy, a dwa, tylko 2 strażników po drodze odwróconych plecami. Ja w taki sposób, biorąc te szybką łódź, skręcając z doku na lonisko, zdążyłem zabrać z lotniska ubranie, koks z jednego doku, koks z drugiego doku i przy okazji znajdując ciężarówke, zrobić elitarke z zapasem 43s.
Maciek ... A jak mieć zwiększony poziom trudności?
Pozorni... Miałem różowy diament dopełniłem koką i marychą i miałem ponad 1 700 000 a na podsumowaniu miałem tylko 1 492 000 więc jest ogranicznik tak jak było to w napadach na kasyno
Piotrek... Ciekawostka: w biurze El Rubio
Jest Arthur Morgan na koniu i Panna Grimshaw Jak była młoda ze swoim mężem
BOGU? 0... Ja za pierwszym razem miałem wazon XD
Nekster... Jakie szczęście akurat trafiłem ten różowy diament
NORVy... Gdzie zdobędę taki strój jak masz na napadzie?
Dariusz... Jak ktoś jest na platformie xbox a jak chce zagrać to niech napisze pod tym komentarzem swój nick a ja podam swój ??
Bartek ... Kiedy jest zwiększony poziom trudności?
I da się robić dwa razy takie samo podejście?
syna di... a jak masz np torbe prawie całą zapełnioną to możesz zebrać obraz i dotaniesz tyle samo czy jak to wygląda
GoldenF... Moim zdaniem robienie tych napadów w kilka osób np. we 2 jest nieopłacalne bo zbierzesz złoto ale w ogólnym rozrachunku musisz dać trochę kasy znajomemu wiec to całe złoto pójdzie dla niego a na solo zbierzesz kokę i całość leci dla ciebie wiec zarobisz nawet więcej ;)
Blaise_... Co za nuta w tle?
The Chu... A co się bardziej opłaca grać solo czy Duo czy trio
Lemon L... ten napad jest pobugowany
Artur E... bump
eldo pr... Półtorej kupki
Samuel ... Czy tylko mi nie działa pg up i nie mogę przeciąć szkła? (mam laptopa i próbowałem już chyba wszystkiego aby to naprawić)
Handsme... Zabraklo jeszcze powiedziec, ze przy niektorych lupach trzeba zaplacic dodatkowo za usluge pasera/prania brudnych pieniedzy i wtedy forsa jest bardzo slabo oplacalna.
Hetdres... Vini pantera jest i kosztuje 1 mln 900 tys ale jest bardzo rzadka
The_ La... Jak moża na tym napadzie wchodzic przez kanały bo jak robie napad to nie moge tym wejściem wchodzić pls powie ktoś?