NAJlepsze instrukcje do gier planszowych GameTrollTV Gry Planszowe


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=6Uza0ZHnyEQNajlepsze komentarze:

Genowef... Najlepsza instrukcja? "Concordia" bo krótko, zwięźle i na temat. Nie pozostawia żadnych wątpliwości. A najgorsza? Lincoln od Phalanx - mała książeczka, ściana tekstu mała czcionka i zero przykładów. Do dziś nie wiem czy dobrze gram w te grę..
Patryk ... Nowa seria i nowa sceneria. Super. :)
Micha? ... Wg mnie świetny pomysł na serię i czekam na kolejne odcinki. Co do instrukcji to zgodzę się z Tobą Piotrku że instrukcje do Ciężarówki i Na Skrzydłach są świetne dorzucił bym jeszcze Great Western Train. Instrukcja która najbardziej mnie umęczyła to zdecydowanie ta do Robinsona a strasznie zawiodła ta do polskiej wersji Terrors of London - po grze w Hero i Star Realms myślałem że karcianki tego typu będą bardzo proste do opanowania jednak tak instrukcja przysparza wiele wątpliwości i nie wyjaśnia dokładnie pewnych zagadnień.
Lendzia... Moim zdaniem najlepszą instrukcją jest instrukcja, która jeszcze nie wyszła. Mianowicie Napad na Doomrock. Jako wspierający kampanię mam dostęp do powstającej instrukcji. Uważam, że mimo błędów, które są poprawiane, instrukcją ta jest świetnie napisana przez dużą ilość przykładów, ale co ciekawe ma też dużo ilustracji i co zawsze pomocne - indeks najważniejszych pojęć i skrót rozgrywki na końcu. Dodam jeszcze, że może na moją ocenę ma wpływ fakt, że jestem w niej umieszczony jako jedna z osób sprawdzająca instrukcję. ???
bexolin... Oczy ledwo otwarte a tak naprawdę jedno w połowie ale troli trzeba obejrzeć :D muszę przyznać że ostatnio zrobiła na mnie wrażenie instrukcja spirit island, naprawdę jest świetnie napisana, kolejna świetna instrukcja jest ta od cthulhu death may die. Na koniec uwielbiam instrukcje Paula Rogana z Gaming Rules do takich kolosów jak (on mars, lisboa, vinhos) mimo wielu zasad instrukcje te nie pozwoliły na jakieś niedopowiedzenia.
maciejg... Najlepszą czytaną przeze mnie instrukcją jest ta do Age of Civilization. Krótka, duża liczba przykładów, bardzo dużo dodatkowych objaśnień symboli oraz cywilizacji, które występują w grze, a ich cechy mogą być wątpliwe ;)
Happy T... Instrukcja do gry pełna wspaniałych, suchych jak usta bez pomadki w zimę żartów to jest to! Instrukcja od Munchkina to jedna z moich ulubionych.
Rzezio... Bardzo dobrą instrukcje ma Great Western Trail. Duzo przykładów, wszystko posegregowane i przebieg tury. Niestety, prosta instrukcja nie znaczy, że łatwo gre wytłumaczyć :D
Jeśli chodzi o najgorsza instrukcje, to chyba będzie Mistfall.
Gonzo G... Czailem sie od 7 rano! ;)
GameTrollTV Gry Planszowe ciekawostki

GameTrollTV Gry Planszowe ciekawostki

Historia kanału GameTrollTV Gry Planszowe zaczyna się w dniu 2010-08-08 07:01:10.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 1057 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 8615085 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 35600 użytkowników.