T 54 prototype warty czy nie? World of Tanks Hallack


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=A2sOrkzPNwUNajlepsze komentarze:

Roman M... Pietrek "wydupczyć" to sobie łepetynom w ścianę machnij. Cebrzyku !!!
Rad Pod... Miałem moda,wymieniłem go na HWK 30,pena 190 jest ewenementem bo o dziwo..wystarcza.Nie grałem tym od dawna bo świeżo po zakupie moda kupiłem też T-44-100 który jest o wiele lepszy.
ARECKI ... Gówniany czołg kiedyś nie miał racji bytu, dziś jeszcze bardziej.. miałem sprzedałem i nie żałuję..
Jacek K... jaki pancerz. o czym Ty mówisz człowieniu, miałem go na wypożyczeniu i badziew jakich mało, łykał wszystko jak bocian żaby, nic nie odbijał, złom i tyle w temacie.
malaruk... mogu mogu?
Steel H... Mam go już 3 rok :) jest fajny tylko gdy gramy nim na goldzie :)

Ps. Fajny nick. Polecam wszystkim serie z Harrym Hole'm ręki Jo Nesbo :)
Killer ... Bardzo dużo szczęścia w tej bitwie. Na samym początku widać było, że jest jedynym z ogniw przez, które bitwa zmierzała ku przegranej, ponieważ 1/3 czołgów już była zniszczona, a bohater nic dalej nie zrobił. Bez mega farta nie ma dobrych wyników. Nie da się wyciągnąć bitwy polegając tylko na umiejętnościach :P Takie powiedzonko "Choćbym się zesrała to nie ma kakała". Reasumując bez szczęścia w bitwie nie ugrasz polegając tylko na ,,skillu". Mogę nawet policzyć ile przypadków szczęścia miał bohater.
1. Strzał z HE od Obj.430U (gdyby nie załadował HE na t-10 to już byłby bohater bitwy stratny 440 +/- hp)
2. Szczęśliwe trafienie w Jagdtiger'a (strzał poleciał dosłownie w sam środek celownika [w bok zaraz za łączeniem przedniej płyty kadłuba z bokiem] trochę w lewo czy prawo i bankowe odbicie, a za tym idzie trafienie od jagdtiger'a za min. 560 dmg)
3. Wyjechanie na artę (gdyby T92 miało -1 lub -2 depresji działa, a nie 0 to ten wyjazd skończyłby się z stratą 500 hp minimum)
4. Strzał od Obj.430U po raz drugi :D (strzał w działo zaoszczędził 440 hp)
5. Podpalenie Obj.430U (gdyby nie podpalenie Uszak zdążyłby strzelić)
6. Walka z Lt.432 (pierwszy odbicie później przebicie za 202 i kolejny za ok. 186 [nie pamiętam dokładnie] w tym momencie powinien bohater już nie żyć przy założeniu, że jeden ze strzałów Uszaka zadał uszkodzenia [mówię tu o strzale w działo i możliwym strzale z przebiciem gdyby nie podpalenie])
7. Walkę z jagodą pominę milczeniem ([żartowałem :D Nie byłbym sobą gdybym nie wtrącił tu swoich paru groszy :D] detrack i ten tragiczny strzał na autoaim'ie......... [Długi wdech, zamknięcie oczu, przyłożenie ręki do czoła oraz szybki wydech. Tak opisałbym tę sytuację jako widz :D] i zero reakcji ze strony przeciwnika :D Detrack ? Naprawić się ? A po co ? [Naprawienie gąski sprawiłoby, że ta gra mogła potoczyć się inaczej. Chociaż by po naprawie pojechać do przodu i staranować to T-54 co prawda niezbyt mądra decyzja, ale wciąż lepsza od stania w miejscu i liczenia na cud. Druga opcja oraz ta lepsza to cofać się i ustawiać tak, aby utrudnić celowanie dodatkowo kupowałby sobie czas, który potrzebował do przeładowania. Oczywiście to wszystko przy założeniu, że naprawiłby gąskę] :D)
No cóż nic tylko pogratulować wyniku w bitwie :)
Marcin ... ???????
Melorz-... Jedna X wydojic i 2k doświadczenia ?? no pozdro
kamil t... Na turbosprężarce mobilność daje rade
kamillo... Drogi Hallacku ... ja właśnie dziś odkupiłem sobie drzewkowego T-44 i nie wiem jaka jest różnica między nim a premkami ale powiem jedno ... lepiej mi się nim gra niż Lisem i Objectem 274a ... Jest mobilny jest twardy rykoszetuje można kątować i jak się do do poprawy celności to działo robi swoje ... fajnie się nim gra ...
Jan Czw... Przy walce z wyższymi tierami współczynnik doświadczenia jest wyższy + za fragi też jest exp
manaman... D*** nie urywa, miałem i sprzedałem.
gandzio... Wada tego czołgu to mułowatość, reszta jest fajna.
Konto Z... 2:35 nie parę koników więcej tylko gdyby zmniejszyli opory gruntu, ten czołg ma 21,5 KM/t ale jednocześnie przepotężne opory wynoszące 1,15 na terenie średnim i 1,82 na miękkim, dlatego jest troszkę mułowaty
ABLI... Turbosprężarka w nim raczej obowiązkowa
Snayker... Teraz jest nawet do zdobycia za program rekrutacyjny
TekenOl... Ja go mam i się opłaca :)
John Jo... Czołg może i był fajny ale.. ta nowa rosyjska premka jest jeszcze lepsza. Ciągle wprowadzają coraz potężniejsze pojazdy i gra tymi starymi traci sens.
Jacek K... Ja bardzo lubię T54mod1, gdyby podnieśli mu pennetracje na PP-ku do tych 200mm był by ?
Hallack ciekawostki

Hallack ciekawostki

Historia kanału Hallack zaczyna się w dniu 2013-02-17 22:37:28.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 4942 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 120127939 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 180000 użytkowników.