Koronawirus w Polsce i Europie restrykcje. Aplikacja Stop Covid Marek Zagórski | Ekonomia Raport Telewizja Republika


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=A1D11zWBrYANajlepsze komentarze:

Tomek L... W tym CYRKU NA WIRUSA nic się nie zgadza ! Podstawą diagnozy choroby jest wizyta u lekarza i przeprowadzenie badań , czego nie robią ! Zamiast badań lekarzy używają fejk testów ! Zrobiono badania patologiczne i sekcje w Niemczech , USA i we Włoszech . Nikt nie zmarł z powodu wirusa ! Tzw szczepionki EKSPERYMENTY MEDYCZNE które chcą wprowadzać nie mają nic wspólnego ze zdrowiem i nie są szczepionkami ! To MUTIGENY ! -- to stwierdzenie niezależnych naukowców i lekarzy ! Amerykańska FDA ostrzegała przed powikłaniami i je opublikowała ! CDC z USA podaje że jest już ponad 4 tys ludzi z objawami NOP po szczepionce ! Niektóre Stany USA wstrzymują szczepienia ! Jakie będą powikłania długofalowe to strach myśleć ! To ZBRODNIA !
?UKASZ ... szkoda że nie ma aplikacji STOP PIS
Zuza... PIS PO SLD HOLOWNIA!!!!! WON!!!!!!!!!!!!!!!!KOLTUNY DZIENNIKARSKIE WON !!!
Sambor ... Musiało by mnie popier***ić aby instalować w swoim telefonie aplikacje szpiegowską. Nawet gdy google zrobi to automatycznie, telefon wyląduje w szufladzie. Jestem człowiekiem który spokojnie obejdzie się bez telefonu.
Jushi... Jeśli to anonimowe, to skąd do k* n* (wybaczcie proszę) mam wiedzieć kogo unikać? A... już wiem. Mam unikać wszystkich. :) Ale do tego nie jest mi potrzebna aplikacja.
Darek P... Mam rozumieć że Pan Marek, politycy, cała służba zdrowia, policja , wojsko ma to zainstalowane? ;-)
B B... Mam ta aplikacje, mieszkam sama, sobote i niedziele nie opuszczalam mojego mieszkania, dzisiej rano sprawdzilam,. Akualizacja byla o godz, 1,56 w nocy, mialam Kontakt z 6 osobamy zakazonymi. Jak mozna wierzyc tej aplicacji, SCIEMA.
Idolatr... I znowu na nimbie swych bohaterskich zmagań, I Sekretarz Generalny politbiura KC PiS bezapelacyjnie odniósł sukces. I biada krytykom „Wielkiego Sternika”; ci, którzy się na to ważą są „źli”. Kolejna hekatomba czeka „nieprawomyślnie” kwestionujących kolektyw Genialnych Kaczych Wybryków Natury w niwie korowodu zmagań. „Straci ręke, ten kto obrazoburczo podnieść ją na Partię zdoła” – jak zwykł był mawiać protoplasta „słusznego” i „jedynego” prymatu partii; kto z Partią wojuje, tego Partia zniszczy. Biada dogmatycznym sekciarskim innowiercom osi zła. Są „źli” i mieszkają w Brukseli, albo jeszcze gorzej w Berlinie. I co najbardziej przerażające oglądają TVN i ZDF, czytają „Gazetę Wyborczą”, „Der Spiegel” i „Frankfurter Allgemeine Zeitung”. O Azjatach Moskwy i Pekinu – prenumeratorach „Sputnika” nie wspominając.

Ci protagoniści sprzysiężenia teutońskiej Frau führer z Berlina i kałmuccy piewcy irrealizmu w onucach Wschodu, nieustannie knują podkopując autorytet i dogmat o nieomylności Duckmana. Kłam zadają kwestionując paradygmat espritu Światła Narodu i jego sofizmackiego Genialnego Bankowca, i równemu mu w przenikliwości jego Narzędziu w Belwederze PiSzącemu.

Jest dobrze, a jeszcze lepiej będzie. Dekompozycja gospodarcza; coraz wyższe podatki, wysokie czynsze i niskie płace oraz świadczenia z ZUSu, to aberration adherentów cywilizacji berlińsko–brukselskiej. Ci, którzy źle się mają sami sobie przecież na to zasłużyli; dobrze im tak, stoją tam gdzie niegdyś stało WSW, UB, ORMO i ZOMO. Jest przecież 500 + bez żadnego kryterium finansowego, 13. emerytury raz na rok (na razie, bo jak powiedział w oparach absurdu, Ten co Podpisywał w Białym Domu na Stojąco, będą i 14. A tymczasem – „jak żyć Panie premierze Bankowiecki” za miskę ryżu). Jest więc coraz lepiej, żeby nie rzec, iż jest „wspaniale”. A będzie jeszcze lepiej; w zapasie kolejny lockdown.

Humor przaśnie poprawi 2 mld. zł. „zaległe”, dla disco polo TVPiS i przymusowy abonament. „Ciemnmy lud wszystko kupi” – jak stwierdził onegdaj abderyt – Ten, Który w Bundeswehrze Tropił Germańskich Ojców i Dziadków.

Na Centrum Zdrowia Dziecka wyślemy nasze zęby,
Niech świadkiem słusznej sprawy zostaną puste gęby.
Na dumny Dar Młodzieży wyślemy nasze spodnie,
Niech polska flaga w portach powiewa pięknie, godnie.

Będziemy żyć,
tak, by na duchu tyć.
Niech każdy z nas,
poświęci coś dla mas,
A samemu pójdzie do schroniska spać.
W tęgi mróz,
do jedzenia będzie susz.
Na stary dumny Kraków wyślemy nasze buty,
Dowodem zrozumienia na nogach będą strupy.
Dla siebie w wegetacji będziemy robić przerwy,
By rano, przed kościołem, wykonać małe żebry.

J. Jakimowicz Zespół „Bielizna” – „Romantyczność”

Kraj nasz d(Zi)obrem Kaczym płynący :D
VALDANO... Plandemia chujowirusa,polityczna mafia,banda jebanych skurwysynow!!!
Telewizja Republika ciekawostki

Telewizja Republika ciekawostki

Historia kanału Telewizja Republika zaczyna się w dniu 2013-10-31 14:02:23.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 37309 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 230654355 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 182000 użytkowników.