Nic Tu Nie Gra! Na Nowy Typ Wirusa z Wielkiej Brytanii Działa Stara Szczepionka! Analiza Komentator wideoprezentacje


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=xDhnkYSSkVkNajlepsze komentarze:

Anastaz... Goździkowa mówi że te testy to też dziwnie pakowane są. Z jednego pudełka wszystkie testy wszędzie wykrywają covidka z drugiego bywa różnie tzn raz covidek jest raz nie ma a z trzeciego pudełka testy nawet u zmarłego pod respiratorem covidka nie wykrywają - Jakoś tak te testy dziwnie są pakowane -Goździkowa mówiła że niektórzy medycy już rozszyfrowali tą zagadkę i za odpowiednią "co łaska - opłatą" przebadają cię testerem według zamówienia - chcesz covidka - masz covidka , nie chcesz covidka - covidka nie ma . Ciekawe jak będą pakowane te zbawienne szczepionki ? jednego zbawi szczepioneczka - innego ukatrupi.

Nowoczesna forma rosyjskiej ruletki ? czy wszystko zaplanowane ?między rokiem 1939 a 1945 / i później również/ była Polska konstytucja a zarówno NSDAP i PPS / PPK/ PPR tak jak obecnie PiS wydawały swoje i co ? ano nic bo partia ma zawsze rację nie ważne czyja i jaka - partia to prawo reszta to obowiązki dla poddanych. Najbardziej wredne to jest to że wszystkie wprowadzały i wprowadzają odpowiedzialność zbiorową dla narodu a oni oczywiście siebie stawiają ponad prawem które tworzą.
Kreskó... The Lancet. Angielskie strony, dział genetyka. Wszystko o koronce. To " coś" to nie to, co się oficjalnie mówi
Krystyn... Zmiana energi Ziemi i dlatego sa te zawirowania a my mamy do 7 lat zeby to zrozumiec polaczyc sie z przyroda , zmienic jedzenie
Dlatego zamykaja farmy ze zwierzetami, fabryki zeby jak najwiecej Ziemia odpoczela
Marek... WIRUS JEST SKOORDYNOWANY Z CHIŃSKIM LOTNISKOWCEM W ZATOCE TAIWAŃSKIEJ !
Barbara... Mała korekta w Chinach wciáæ jest problem, ludzie pozamykani w wielkich agloberacjach typu Shanghai, a ponaddto nadciága chiñski Nowy Rok = masowa migracja do domów rodzinnych... Chińska władza ludowa raportuje od dłuższego czasu zero zgonów lecz na początku epidemii zmarło tam bardzo wiele osób, w tym dzieci.
Monika ... Kiedy po jednej stronie jest choroba a po drugiej lek, to zanim podasz lek to trzeba odpowiedzieć sobie na pytanie czy podanie leku spowoduje więcej korzyści od strat. Przy takiej ilości niewiadomych jakim jest terapia genowa proponowana przez Phizera to zastosowanie w ciemno tej terapii kompletnie miażdży dotychczasowe podstawowe zasady stosowane w medycynie. Kiedyś nagrodę nobla dostał gość za grzebanie na ślepo szpikulcem od lodu w płacie czołowym, najwyraźniej genowa terapia covidowa i to na masową skalę jest kolejną kandydatką do tej nagrody w podobnej kategorii. Czyli grzebanie na ślepo tylko tym razem w genach.
regina ... Kiedy byla prawdziwa epidemia w sredniowiecznych Wloszech to ksiadz wypalal sobie palce by kazdy wierny otrzymal komunie swieta (oczywiscie nie znano wtedy plynu do dezynfekcji rak) i wiecie co? Zachorowan i zgonow bylo 5 razy mniej niz w polnocnych Wloszech gdzie koscioly byly pozamykane
iwona g... Już któryś raz próbuje słuchać ale ....Raz można krócej .2 może i pan dobrze nadaje ,ale ta intonacja i to (mialczenie,wyższe tony) pod koniec wyrazu normalnie dyskwalifikuje ,i nie jestem w stanie podołać.Moze będa napisy ,lub jakiś inny lektor.
Pawel P... Kogo zastanawia dlaczego filmy tego Pana YouTube puszcza bez problemu mimo kompletnej krytyki w nich obecnie nam panujących?
Wilkuu ... Mieszkam w Anglii i nie rozumiem dlaczego zamknęli Anglię na amen skoro na nowy szczep wirusa działa stara szczepionka
Kris Me... Gonić ten rząd z kraju !!!! za zdradę narodu!!!!
Grzegor... Widać plan przyspiesza! Już dziś mają przegłosować szczepienie w Europie!
Katarzy... A mnie zastanawia co z testami? Skoro wiedzą, że jest nowy wirus to powinni mieć nowe testy?
Harry... Jak najszybciej trzeba skonstruować wykrywacz prawd bo wykrywacze kłamstw chyba są popsute. Wszystkie wyją jak oszalałe jak syreny alarmowe na apel ze starych niedobrych obozów koncentracyjnych.
Anna Ko... Pielęgniarka, która zemdlała nie żyje.
Andrzej... Jak Polska z wyjściem z UE podąży za Anglią, to u nas będzie następna mutacja..!
Rafa? M... Pieprzenie będą co chwilę wymyślać mutację żeby kolejny rok nas gnębić maskami obostrzeniami z dupy sk**wysyny
Marian ... Ja już wolę dać się zamknąć na np.10 dni z osobami chorującymi bezobjawowo niż się szczepić
Jacek L... Ludzie nie będą szli na testy bo boją się dodatniego wyniku .
Maria K... Żeby tylko ten wirus nie dostał się do lodówki ! Tam tyle jedzenia ! A jakie to wszystko smaczne ?może zaszczepimy lodówkę !!!