Medytacja dla Dzieci przed Snem Małgorzata Mostowska


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=VuPMQNT54JkNajlepsze komentarze:

Robert ... Wow ! Małgosiu , ale perełka . Przekaz uniwersalny , bo każdy z nas ma w sobie takie wewnętrzne dziecko . Aż mi się cała psychika zresetowała jak tego z pełną uważnością przesłuchałem do końca . Każdy powinien to przesłuchać bez względu na swój wiek , bo to bardzo psychicznie odświeża . Dziecko od podstaw psychicznie rozwija się prawidłowo w oparciu o takie zdrowe wzorce . A na takim gruncie wszystko inne będzie budowane solidnie i praktycznie . Życzę ci nasza kochana Małgosiu radosnych i spokojnych świąt pełnych ciepła i miłości . Tobie i twoim bliskim . Trzymaj się cieplutko i dziękuję ci , że byłaś tu z nami w wigilię z tak przepięknym prezentem . Dzięki takim osobom jak ty ten świat jest lepszym miejscem do życia . Dziękuję ci z całego serca . Pa .
Sebasti... ale super ? też zrobię, bo w końcu wszyscy jesteśmy dziećmi ❤️
Emila E... Super pomysł ♥️♥️♥️
Justyna... Czekałam na to ???
art bee... I ja słucham z przyjemnością ?
Ika Rad... Super dziękuję bo właśnie bawię się z moja malutką siostrzenice medytacji , przyda nam się ??
Lilia... Wspaniałe ??
Julia H... Jaakie przeurocze! ?
Joanna ... Na pewno spróbuję! Moja córka ma 3latka, bardzo długo się wycisza, usypianie jej trwa min. godzinę. Przetestujemy! Dziękuję ?
Adriana... Gosiu, jesteś genialna! ?? Cudna medytacja na sen, dla wszystkich ??❤️❤️❤️ Dziękuję ❤️
Patryk ... Kocham Cie dziewczyno! Z której galaktyki przyleciałaś ??? Wesołych Świąt!!!!! ❤️ ? ? ? ♥️ ? ? ❤️ ? ? ? ♥️ ? ❤️ ?
Aleksan... Uważam, że ta medytacja z powodzeniem nada się również dorosłym, przecież każdy z nas jest tak naprawdę dzieckiem ? Medytacja ta została już przeze mnie wykonana i dzięki niej przeniosłam się do swojego dzieciństwa. Pomogła wyobrazić mi sobie wspaniałe, beztroskie życie i odnaleźć wewnętrzny spokój. Gosiu, masz niezwykle kojący głos. Proszę, pielęgnuj ten dar jakim są Twoje praktyki jogi oraz medytacje. Ściskam mocno ?? Wesołych świąt ?
Ziel Ka... Cudna medytacja bez względu na wiek.
Mam 48 lat i wysłuchałam ją w zachwycie.
Dziękuję Małgosiu, bo przeniosłam się w mojej linii czasu w okres dzieciństwa i podarowałam małej mnie cudne przeżycie.
Horse C... Ajj jakie to jest przyjemne do posłuchania❤❤❤
Patrycj... Czarujący głos ?? Super pomysł na medytację ?
Alicja... Bardzo dobry pomysł na praktykę medytacyjną dla najmłodszych. Moja siostra to mały ogień, napewno spróbuję tego z nią podczas wieczornego usypiania zamiast kolejnego słuchowiska ?? Dziękuję Gosiu za taki cudowny prezent na święta ❤❤