✨ No Machnij ✨ Minecraft: Harry Potter 05 || Witchcraft and Wizardry Undecided


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=rznZL8TbFSQNajlepsze komentarze:

TS... Podejrzewam, że zaklęciem od Hermiony może być Alohomora
Kaczusz... Brackium Emendo próbował użyć Lockhart w filmie na złamanej rece Harryego, jakby cie interesowało skąd sie to wzięło ?
Mei... Maciek, jak przełączasz zaklęcia używaj zawsze "Q". Kiedy używasz scroll'a jednocześnie przewijasz rzeczy na pasku narzędzi, przez co po wybraniu zaklęcia nie masz różdżki w łapce.
+ jeśli odkrywasz nowe miejsce (wyświetla Ci się discovered), jak na przykład bibliotekę, zawsze się to zapisuje na mapie Huncwotów. Dlatego możesz od razu się teleprtować do Hermiony, do biblioteki i nie musisz dreptać ;)
Co do szkieletów, faktycznie są teraz mocne. Na wcześniejszej dostępnej (niepełnej) wersji, 1.13, były one tak słabe, że nie trzeba było w ogóle używać zaklęcia leczącego, więc pewnie dlatego teraz nie da się ich zabić bez oberwania
Julia W... Znowu powiadomienie mi nie przyszło :(
Aleksan... Tam tam zimowo.. a u na ponuro
Miłego wieczoru :)
dafux... Maciek, pamiętaj, że ta strzałka prowadzi Cię do celu w lini prostej, więc nie zawsze ona pokazuje najłatwiejszą drogę. ?
_Jedna ... ❤️
faraon ... Maciek pamiętaj że masz mapę huncwotów
Anusiaa... ???
Marcin ... super
Beata B... Cześć Maciek jestem pierwsza komentarzu świetny mega odcinek z MINECRAFT HARRY POTTER bardzo mi się podoba tą seria u ciebie pozdrawiam serdecznie miłej niedzieli i wieczoru dla ciebie Maciek i Czesia?✨?❤️???????☃️❄️?
Marcin ... 5 kiedy opublikujesz Nowy film
Anna Ma... super seria