DLACZEGO BOIMY SIĘ SZCZEPIONKI? Telewizja wPolsce


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=p1cPSDSK648Najlepsze komentarze:

babcia ... ogarnijcie się! Nikt się nie boi ukłucia czy bólu ręki, chodzi o długofalowe skutki uboczne, czy naprawdę to RNA tak się samo ślicznie rozpadnie i nic złego nam nie zrobi, tego nikt nie badał i tak naprawdę to tylko teoria a jak będzie faktycznie zobaczymy tak za 5 lat.
babcia ... jakim cudem w Chinach brak epidemii? Gospodarka kwitnie? A masowych szczepień nie robili. Nam wmawiają, że nawet 10 lat, mimo szczepień, będziemy żyć wciąż w większym lub mniejszym reżymie. Ot ściem i złodziejstwo.
Ewa Rak... Jesli byloby ok z ta szczepionka ,to przymus jest zbedny. Kazdy kto chce to dobrodziejstwo,moze sie szczepic.
Ewik... Pani Profesor bardzo profesjonalne podejście, ale wątpię czy do szurii antyszczepionkowej dotrą jakiekolwiek rzeczowe argumenty.
Jacek, ... To nie jest szczepionka tylko terapia genowa.
Jacek S... Nie muszą wystąpić objawy niepożądane, jak by nie patrzeć jednak nie są w stanie powiedzieć co będzie za dwa - dziesięć lat ? Osobiście nie zatrudniam fachowców, którzy nie dają gwarancji za swoją robotę...zawsze był z takimi problem.
TURBO F... Układanka układów.
Chińskie laboratorium biologiczne w Wuhan jest własnością korporacji Glaxo.
Galaxo przypadkiem jest właścicielem Pfizera.
finansami Pfizera zarządza Black Rock.
Black Rock przypadkiem zarządza finansami Fundacji Sorosa.
Black Rock należy do francuskiej AXA.
AXA przypadkowo jest właścicielem niemieckiej firmy Winterthur.
Winterthur przypadkiem zbudował chińskie laboratorium w Wuhan.
Winterthur zakupił niemiecki Allianz, który jest udziałowcem Black Rock, który kontroluje banki centralne i zarządza o JEDNEJ TRZECI światowego kapitału inwestycyjnego.
Przypadkiem Allianz jest głównym akcjonariuszem MICROSOFT.
Bill Gates jest głównym akcjonariuszem PFIZER i jest obecnie pierwszym sponsorem WHO.
Świat jest sceną. Nie ma tu dowodów na jakąkolwiek pandemię.

Share
Tweet
Send
Przez Globalna Świadomość


Otwórz oczyNiewygodnie informacjePrzekraczając RubikonPoza MatrixemTeorie spiskoweMistyczny 11/09/2001Alternatywna historia świataMuzyka świadomychFilmoteka świadomychZdrowo i pozytywnieextra-terrestrialPedogate
Ashe Motyw przez WP Royal.
Prawy M... Nie boimy się szczepionek boimy się nieprzetestowanej szczepionki na Covid-19.
Slawek ... BO JEST NIESPRAWDZONA ZA NIĄ STOI SIEPACZ POLAKÓW ZYD SOLOSZ KTÓRY BĘDZIE SIĘ ŚMIAŁ I LICZYŁ KASĘ A JEST LEK KTÓRY DAJE WYLECZALNOSC W 100 / I NIC SIĘ NIE MÓWI WIADOMO CZEMU
hgg ggh... / Ludzie kochani ! Jak nie wiecie dlaczego hołownia tak namawia do szczepień to tu macie odpowiedz https://m.cda.pl/video/59269406e
przemas... chcecie to bierzccie jak macie tak zniszczone organizmy