NIGDY WIĘCEJ TYCH KOSMETYKÓW! NAJWIĘKSZE BUBLE KOSMETYCZNE 2020 MAKIJAŻ I PIELĘGNACJA ShoeLove


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=tgbDuKVVYL0Najlepsze komentarze:

ShoeLov... Teraz pora na Wasze narzekanie: piszcie jakie faile kosmetyczne Was spotkały w 2020!
? ULUBIEŃCY 2020 PIELĘGNACJA https://bit.ly/3nqiZ5B

? ULUBIEŃCY 2020 MAKIJAŻ GRWM https://bit.ly/3oqxszD
Aleksan... Niesamowite, że ktoś jeszcze rozcina opakowania po kosmetykach, aby je wykorzystać do końca ? A tak ogólnie to fajnie obejrzeć miła, szczerą i niezmanierowaną osobę na you tubie. Kanał subskrybuję już od roku i uwielbiam ❤
Sylwia ... Nie mogę oderwać wzroku od makijażu oczu ?. Cudownie w tej kolorystyce wyglądasz. Pozdrawiam.
Kunio K... Pilaten czarna
Urszula... Zdecydowanie w zeszłym roku rozczarował mnie krem złuszczający z kwasem migdałowym 5% marki Lynia. Wszystkie ich kosmetyki świetnie mi się sprawdzały, a ten... Niezależnie od ilości i pory dnia zwija mi się na twarzy, a ponadto już po pierwszej aplikacji zrobił mi takie kuku w postaci bolesnych podskórnych grud, że leczyłam się maścią ichtiolową.
wik nes... Często widzę na twoich oczach takie naturalne albo nawet lekko chłodne cienie.?? Jakie to są paletki? Poszukuję właśnie czegoś co nie będzie bardzo ciepłe. Mam też jedną taką paletkę co wygląda na neutralną ale ogólnie na oku jest dość ciepła.
Babszty... Te płatki w pudełkach trzeba trzymać do góry denem, bo emulsja opada na spód i na wierzchu sucho, a na spodzie pełno.
Babszty... O, jedna z moich ulubionych palet ? nie czuję oburzenia ? puder z Hourglass też lubię, ale nie do każdego podkładu. Moje buble to krem bb z Miya (roluje się przy nakładaniu i ściera z twarzy), cerave krem z filtrem i pod oczy (powieka mnie po nim bolała), kredki do oczu z Estee Lauder (twarde i suche), niestety podkład z Glamshop (warzy się i wygląda u mnie, jak podkłady z lat 90), Balonówa z Glamshopu (najgorsza paleta dekady).
Paulina... pielęgnacyjnie nie miałam jakichś dużych faili, może poza peelingiem z kwasem mlekowym z TO, który robił dokładnie nic.
Za to płatki pod oczy Bentona kocham i nie wiem nawet ile opakowań zużyłam, ale dużo.
Dariusz... ??????????pozdrawiam serdecznie ?
Marta K... Chyba jedynym moim bublem w zeszłym roku był krem pod oczy It Cosmetics ? Jak dla mnie był za mało nawilżający, ale to zwykle tak mam z prawie każdym kremem, także używam już tylko to, co mam sprawdzone i skuteczne ?❤???
Roksana...
Dominik... Nagrasz filmik o propozycjach fryzur/ upieciach na jakieś wyjście
KaRo xD... Czekałam na to ??
ShoeLove ciekawostki

ShoeLove ciekawostki

Historia kanału ShoeLove zaczyna się w dniu 2015-01-30 22:03:44.
Kanał od czasu założenia nagrał już, 522 filmów przez okres działania kanału
filmy zostały wyświetlone 11733525 razy.
Aktualnie kanał śledzi ponad 54300 użytkowników.