MIERZYMY WYPRZEDAŻE 2021 PULL&BEAR TE SPODNIE... TRY ON HAUL ShoeLove


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=f5ulucNVhzYNajlepsze komentarze:

ShoeLov... Co HOT, a co NOT? ? Piszcie!
✅ PLAYLISTA MIERZYMY SIECIÓWKI https://bit.ly/39VhJCB

✅ INSTAGRAM SHOELOVE: https://bit.ly/2gOlgoI
Dominik... Jak dla mnie to problem polega w samym wyborze ciuchów, większość już na zdjęciu wygląda słabo i nie wiem czego można oczekiwać w rzeczywistości. Tak samo ze składem - na stronie jest wszystko napisane, wystarczy sprawdzić, a nie później się dziwić, że jest dokładnie tak jak miało być. Ja zamawiam mnóstwo ciuchów z różnych źródeł i rzadko zdarza mi się coś zwracać. Wystarczy po prostu dłużej się zastanowić, obejrzeć z każdej strony i sprawdzić informacje zawarte przy danym produkcie. To nie jest hejt skierowany w stronę kanału, ale zwrócenie uwagi na częstą ludzką przypadłość w ostatnim czasie. Pozdrawiam :)
Q. Raza... Jakoś tak nic do mnie nie przemawia, spodnie ładne, póki się ich nie założy - szkoda.
silvery... Bardzo niekorzystnie wygladasz we wszystkich spodniach , a najbardziej w metalicznych. Pogrubiaja i marszcza sie nieladnie. Szczerze bym Ci odradzala zostawiac
Aga Aga... Zamówienie 3/4 do oddania. Jeśli podobają się Tobie te spodnie i nie przeszkadzają Ci te zmarczenia na kolanach (te pod posladkami na udach przykryjesz ewentualnie dluższym swetrem) to tylko je możesz zostawić, bo są w Twoim stylu. Reszta masz ciekawsze rzeczy w swojej szafie i zawsze możesz upolować coś ładniejszego za tą kasę.
Anna L... No niestety, według mnie wszystko do zwrot. Jeśli już coś, to ewentualnie te spodnie różowe, ale też nie jestem do końca przekonana.
Barbara... m podobały się tylko spodnie reszta nie ,ale lubię oglądać Twoje filmy wszystko jedno co pokazujesz
Misiaq... Nice, invite you for my channel..
Urszula... Nie zaglądam do Pull&Bear, nie moje klimaty. Stacjonarnie czasami wchodziłam. Ostatnio kupiłam tam sobie coś parę lat temu jeszcze na studiach. Z ciekawości zajrzałam co tam teraz mają, ale te spodnie legginsowe to tylko na chudych nastolatkach będą wyglądać dobrze. Spodnie świecące nie mój klimat, ale Tobie się oczy świeciły i tylko one były ok. Dzięki za kolejny haul zakupowy.
Marta A... Jak tak ogladam to wszystkie rzeczy wydają mi się średnie, nawet te piękne spodnie metaliczne. Ogólnie są piękne, sama bym się nad nimi zastanowiła, ale nie układają się ładnie. Nawet nie chodzi o to czy korzystnie wygląda figura, tylko one się marszczą wszędzie i nie ładnie to wygląda ?
user... Ja nie mam szczęścia do tego sklepu. Bluza ma krzywy nadruk a sukienka się rozpadła dlatego omijam z daleka.
Marta... Spodnie metaliczne bardzo oryginalne, nawet z biała koszulą mogą fajnie wyglądać ?
Barbara... Wszystko do zwrotu ?
Martita... mam z bull&bear sprzed 2 lat takie same spodnie metaliczne tylko w zielonym kolorze, dzisiejsze rzeczy niestety nie przekonały mnie nawet te spodnie, są inaczej uszyte i moim zdaniem dziwnie układają się na kolanach
agaka87... Wszystko NOT?
Julia 1... ???
Natalia... Może zrobisz przymiarki sklepów internetowych np Nayt, Bonamera, Fasardi, Pakuten, ciekawa jestem jak rozmiarowka i jakość tych materiałów
Dariusz... Cześć witaj pierwszy pozdrawiam serdecznie ?⛄❄????