Koronawirus w Polsce. "Przy kichnięciu szybkość mikrokropelek osiąga prędkość piłki tenisowej" Onet Rano


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=pNz6Crb0ThANajlepsze komentarze:

BlueDra... Dyrektor sanepidu mówi "WYŁANCZAĆ" - sprzedajny bezmózg.
Poruczn... w sumie skoro Sutkowski będzie pozwany to czemu jego nie pozwać za mówienie kłamstw , posobkiewicz to samo trzeba zrobić
MARIUSZ... ale farsa
Marek M... nędzny piosenkarz
Michuuu... Oj nie chciałbym dostać kroplą z prędkością 200 km/h by Andy Roddick
L Maryc... Eksploatują oszusta.
memedoz... dlatego właśnie socjalizm w ostateczności musi stać się antywolnościowy, jeśli ktoś mówi że jest centrystą i uważe że np szpitale powinny byc panstwowe a kazdy powinien byc wolnym czlowiekiem to po tej "pandemi" powinien chyba zobaczyc że jeśli sie jusz gdzis wprowadzi element socjalistyczny to aby on przetrwal musi sie dokladac kolejne elementy rodem z PRL, no bo skoro szpitale pasntwowe to twoja wolnosc w poruszaniu sie oraz ryzykowaniu zdrowiem jest nasza. ja oczywiscie nie popieram obostrzen ani niczego co ogranicza nasza wolnosc wszystko powinno byc dobrowolne ale rozumiem socjalisów z brukseli i warszawy bo panstwowa sluzba zrowia nie wytrzymalaby takiego przeciazenia spowodowanego taka liczba chorych.dlatego jakbysmy stopniowo wprowadzali prywatna sluzbe zdrowia dzis ludzie na pewno zachowywali sie rozwazniej poniewarz nie chcieliby przez koronawirusa placic wiecej za ubezpieczenie albo leczenie , a jesliby uwazali ze nei ma covida to bylaby ich sprawa a nie nasza.
ewa ros... Niech pan się zaszczepi bo jakoś nie słychać o tym w pana gadce ! A po co wietrzyć pomieszczenia skoro jest ono pełne covida !!?? Przecież trzeba nosić maski na powuetrzu !!
Robert ... Parlament w Polsce. "Przy wprowadzaniu nowych podatków, prędkość legislacji osiąga prędkość światła"
ewa ros... Ten człowiek nie rozumie że ludziom brakuje powietrza w tych maskach i dlatego instynktownie nimi manipulują !!! ?Z grypy covid zrobiono czarną ospę..dżumę cholerę !
ewa ros... Ten człowiek nie rozumie że ludziom brakuje powieteza w tych maskach !Dlatego ludzie instynktownie nią manipuluje ! Z gryoy o nazwie covid zrobiście czarną ospę cholerę dur brzuszny !!! ! Rok już mija od wybuchu ''pandemii """ i końca nie widać !! ''Pełny sukces "" to zaszczepienie wszystkich - chyba o to chodzi !!
Bartosz... Podniecają się codziennie statystykami zarażeń. Zarażenia są proporcjonalne do ilości zrobionych testów. Niech zrobią 500k testów w jeden dzień to zamkną nas w bunkrach. Chyba tylko osoby z naprawdę małym IQ, bierze te statystyki na poważnie.