Haul LEVIS H&M Renata RENATA&BENA


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=P2ATVqKEAgINajlepsze komentarze:

Victori... Ja bym odesłała ten trencz. ?
Anna Wa... Płaszcz bardzo Ci pasuje. Zostaw go??
Joanna ... Ja mam tak, że szersze jeansy bardzo mi się podobają na innych, a ja w nich się kompletnie nie czuje, tylko rurki najlepiej z wysokim stanem, ale nie aż takie bardzo obcisłe, tylko levi's lub g-star najlepiej w nich figura wygląda, super zakupy
Eva Ric... Ten sweter jest dla ciebie super?
Marta M... A skąd ta biała bluza co masz na sobie? Fajnie leży ?
Dariusz... Spóźnione życzenia urodzinowe 100lat pozdrawiam serdecznie ????????
Alasoni... Jaki masz rozmiar tego płaszczyka?
Marta M... Golf kaszmir zostaw, przecież lekki over nie wygląda źle, a na Tobie super leży :) ja noszę swetry od xs do L ? od dopasowanych do over. Nie zawsze musisz mieć dopasowane ?
Trencz out, za krótki, bez podszewki. Polecam trencze z Massimo Dutti :)
Katarzy... Tragedia. Sweter za 500 zł...
Katarzy... Czemu szeleścisz? Ząbkami?
Monika ... Płaszczyk bardzo ładny i pięknie w nim wyglądasz. Długość jak przy płaszczy bez podszewki odpowiednia. Bardzo ładnie wyglądasz w tych ubraniach. Pozdrawiam.
IZA PUL... Świetny płaszcz :) reszta też super:))))
Magdale... Trencz jest bardzo ładny. Przy rozpiętym długość jest jak najbardziej w porządku. Przy zawiązanym rzeczywiście mógłby byc trochę dłuższy, ale takie trencze raczej nosi się rozpięte przez większość czasu więc jest ok?
Scarlet... Bardzo ładnie Ci w tym prochowcu
Kasia_... Piekny płaszczyk ?
1234kam... Bardzo fajne masz ciuchy Renatko ten pierwszy sweterek i te spodnie z levis wspaniale całość na tobie wygląda płaszczyk mega fajna długość odpowiednio dopasowany golfik i te białe spodnie boskie ten golfik bardzo fajnie przykrywa szyje a spodnie idealnie są dopasowane do tego golfika i ogólnie reszta ciuchów jest bardzo fajna i serio fajnie na tobie wyglądają ???☺️☺️☺️
nextday... Super film ... jak zawsze ?