Koronawirus w Polsce. Lekarz: widać coraz więcej chorych ... statek nabiera trzeciej fali pandemii Onet News


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=fIz5T5lYdw4Najlepsze komentarze:

Krzysie... bla bla bla... bla bla... bla bla bla...
Rados?a... Każdego rodzaju media: Radio, Telewizja, Internet - ludzie doskonale zapamiętają kto ich okłamywał za .... fałszywe srebrniki. Wasz czas się kończy zacytuję klasyka "Spieprzaj dziadu". Polska to nie wy, to MY a MY oczekujemy wolności, własności oraz godności.
Wojciec... Testy które są używane wykrywają głupotę nie wirusa.. Wiem że wiecie
Zielony... Opętani Sataniści sprzedali się za mamonę
123 456... Problem jest w tym, że nasze społeczeństwo NIE JEST ZDYSCYPLINOWANE.
Brutta ... ciekawe ile kasy doktorek dostaje na tym statku...?
goobo2... Oczywiście że widać coraz więcej chorych ale na głowę.
Krystyn... Doktorku i ty mowisz o humanizmie? Ludzie umierają na różne choroby, nie udziela się im pomocy, leczenie przez telefon......lekarz płucny zaleca noszenie maseczek? Pani Kim, kim pani jest? Naprawdę nie widzi pani co się dzieje?
Dominik... Zarówno na onecie jak i tvp info spójrzcie na relację łapek w dół do łapek w górę w temacie covidu.
Tomek K... ale ze ona nadal tam pracuje ?? chodzi mi o pania renate ktorej chyba nie trzeba przedstawiac, a napewno nie panu Bralczykowi. Pozdrawaim serdecznie i zachęcam do zmian
Gregor7... W komentarzach jak zwykle wysyp jutubowych wirusologów, każdy lepszy niż lekarze. Dlaczego marnujecie się w domach? Zarabiajcie kokosy na oddziałach zakaźnych :) Wasz mechanizm wyparcia z przerażenia wręcz rozczula xD
korsunh... 5 min dohtorkow, całe życie we wstydzie. Rozumiem, ze przed rozpoczęciem panicdemii, starsze osoby z infekcjami dróg oddechowych nie miały problemów z oddychaniem i umieraniem, i nie trzeba było uważać. Smierć była mniej śmiertelna? Bo ja jakoś pamietam, ze coś takiego jak np. zapalenie płuc zawsze było b.niebezpieczne dla osób starszych (tez w szpitalach) i dla wszystkich innych z poważnymi stanami chorobowymi/osłabiony. Układem immunologicznym. A ten dohtorek wypłynął na głodówce rezydentów. Już chyba je, ale nadal głodny atencji z tymi infantylnymi porównaniami do samochodu, motocyklu, łódki. Jego argumenty to raczej pociąg w tunelu bez końca
Winston... Kiedy była "pierwsza fala"?
Uszak 8... Babcie i dziadki przeżywszy kontakt z rzekomo zarażonym wnukiem, przestali się bać. Więc czas opracować jakąś nową bajeczkę.
krzychu... Więcej wdychania CO2 z maseczek na prwno płuca wszyscy będą mieli zdrowe :)
In hoc ... Wirus zniknie jak ostatni polak odda własność prywatna i oszczędności życia.
pan p p... SZMATY PIEPRZONE, ZE BY TA FALA GO ZAJEBALA, KLAMCA, PUSTE SPITALE, KLAMCA, KLAMCA.
Aldona ... S r a t a t a t a. Nie ma i nie było żadnej PANDEMII, ani nawet epidemii, gdyż z a r a z y brak. Ta tresura z maseczkami jest to zbrodnicze wyrobienie u ludzi, zapotrzebowania na poddanie się zaszczepieniu śmiercionkami.
Greg... Lekarze dalej będą robić fikcyjne teleporady ? gdzie ta przysięga Hipokratesa.Wzięli grube pieniądze od Pfizer za mówienie o szczepionkach że są dobre.
>