SuperTemat Rok z koronawirusem! Superstacja


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=AgHxpjxWpCwNajlepsze komentarze:

P. Traf... SUPERSTACJA nowa normalność?, powinno być NOWA NIENORMALNOŚĆ, rzecznik oderwany od rzeczywistości, nie ma epidemii, to OSZUSTWO, tyle w temacie, winni za to zostaną sprawiedliwie osądzeni i rozliczeni
Sylwest... Pan Tomaszewski - czysta MERYTORYKA
pAN "ratownik" - czysta PROPAGANDA !
O pani prowadzącej wolę się nie wypowiadać.
Myślę, że odpowiednie wnioski to każdy ZDROWO myślący człowiek sam sobie z tej rozmowy wyciągnie !
Pozdrowienia dla wszystkich rozsądnych ludzi !
bogumil... Dane są [ ale niestety zafałszowane !!!
maryInT... Dziękuję Panie Tomaszewski. Piękna i rzeczowa wypowiedź. Prowadząca i pan rzecznik to żenada...
Dominik... Prowadząca stronnicza. Jak można podawać te liczby bez innych danych. Każdy już dziś wie, że pozytywny wynik testu nie oznacza nawet zakażenia, bo zdarzają się wyniki fałszywie dodatnie.
Kazimie... Panie Janie szacun dla pana .Walczył pan dla nas .
Pa tryc... Brawo dla Pana Tomaszewskiego ??????
Mariola... Obojętnie czy są obostrzenia, czy nie, to i tak słupki idą im w górę na testach, które pokazują wszystko a zarazem NIC. Ta PLANdemia, to raj dla bogatych bo stają się jeszcze bogatsi naszym kosztem!
Anna FI... JAN PAWEŁ TOMASZEWSKI - CZYSTA PRAWDA!!! A PAN W STUDIU......OPŁACONY... GOŚCIU CO TY GADASZ??????? KPINA TOTALNA ....DOŚĆ PROPAGANDY!!!!!!!!!NIE OŚMIESZAJCIE SIĘ!!!!!!!!!!!!!!!
Wiolett... Ten rzecznik to totalna porażka. Panie Tomaszewski był Pan bardzo merytoryczny natomiast adwersarz to totalny manipulant, a prowadząca program gdybym była właścicielem stacji zostałaby natychmiast usunięta z prowadzenia programu. Porażający brak profesjonalizmu.
Beasita... Oj pani redaktor. Znow pani przerywa jak slyszy cos co pani nie pasuje. Prosimy dac kazdemu rowne szanse na wypowiedz ;)
karo ka... Nie, to jest jakaś tragedia?‍♀️?‍♀️ jak lekarz ma leczyć, jak istnieje zagrożenie życia i zdrowia, serio??? Jak żołnierz ma walczyć w czasie wojny jak jest zagrożenie jego życia i zdrowia!!!! Bo taki zawód wybrał i koniec!!! Lekarze, nie wszyscy ale większość pokazali swoje oblicze!! Zdezerterowali i tyle....wybierali taki zawód wiedząc że mogą się znaleźć właśnie w takiej sytuacji. Ps. Pani prowadząca, proszę przestać używać socjotechniki bo to słabe, zero merytoryki, wielka klapa.
An_ette... Pan rzecznik mówi to za co mu zaplacili jak wszyscy rzecznicy tego chorego systemu przez ostatni rok. JPT szacunek, broniłeś prawdy jak lew - ?
erika l... Dziękuję Panu J.Tomaszewski za za wszystko co robi dla naszej wolności.
Arleta ... Zachorowań na grypę 2018/2019 odnotowano 3 337 044 przypadków, 2019/2020 ponad 4,8mln przypadków. Na dzień 04.03.2021 odnotowano 1 750 659 przypadków koronawirusa, przez rok trwania epidemii. Poprzednie sezony grypowe podane są w okresie kilku miesięcy. Więc pytam się po co blokować gospodarkę, zamykać ludzi, kłamać, manipulować, szczepic przymusowo, wprowadzać dystans, maseczki? Przestańcie testować to epidemia w tydzień się skończy, A ku waszemu zdziwieniu wszyscy przezyjemy.
Ktoscic... Ta stacja to dno !!!!!!
bolek l... 1. Dlaczego w nawiasie nie podano statystyki wzrostu ozdrowiencow? ?
2. Pytanie pani redaktor: jak lekarz ma leczyć osobę jeśli jest zagrożenie życia lub zdrowia? ??? serio? ? może tak jak zazwyczaj? A może w druga stronę, jak pacjent ma być leczony, skoro lekarz nie chce go leczyć?
3. Jedna wielka manipulacja, na pytanie Pana Pawła, ten odpowiada, ze pandemia jest, bo częściej trzeba dezynfekować karetki, zużyto więcej rękawiczek i maseczek, a i znikaja miejsca na łóżkach kowidowych, szok i niedowierzanie ??
Irena L... Super Stacja stała się tubą dzisiaj rzydzących.
Nie dziwi nic.
Brawo Panie Pawle Tomaszewski. ?♥️
elitemo... Jedno co niechcący dobrze powiedziała prowadząca to to że przybywa przeciwników restrykcji. Całe szczęście że przybywa!
gregori... Beznadziejna prowadzaca. Facet z pogotowia??? Tragedia.