Koronawirus w Polsce. Dyrektor szpitala: moi medycy są na skraju wytrzymałości Onet Rano


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=euTkuEvMyK0Najlepsze komentarze:

Barbara... Medycy się nudzą od nic nierobienia.
tomasz ... nie wypowiem sie bo usuwaja komentarze
shikeri... Nie ukrywajmy, medycy są na skraju wytrzymałości na oddziałach kowidowych, ale i tak nikt nie doceni, bo "się należy".
Koza... Witamy w klubie. Wszyscy jesteśmy wyczerpani tą pandemią.
landlas... My już przekroczyliśmy tą granicę.
Tomek L... Jedyną rzeczą którą trzeba zamknąć to cały nierząd , najemników medialnych i wszystkie gł media ! Rozliczyć kolaborantów i złodziei , pozamykać a za szkody niech płacą z własnych kieszeni ! Majątki skonfiskować - te w rajach podatkowych też . Najlepiej razem z mutacją Polsko-Rosyjską zesłać na Sybir do fizycznej roboty ! Kilof i łopata do reki i niech zasuwają :)
Elmano... Jak to, nasi wyjechali pomagać na Słowację, przyjmujemy z innych krajów do szpitali, to jak już jest, przyjmijcie jedną linię kitu i propagandy, to jakiś absurd.
Mariola... Jakoś w Tekxasie już nie ma żadnych fal to jest zaskakujące na to już patrzyć nie można
Ludwik ... Plandemiczne kłamstwa .
robert ... nie leczona ebola to 60-90 % śmiertelności a covid 19 to 0,3 % śmiertelności nie leczony.
koniec tematu.
klesz c... ?Po co nosicie maseczki to nie mogę tego ogarnąć?️ Nie możecie się zarazić czymś co każdy ma.Kwestia fal,odporności ,wieku,stresu, innych chorób.?Na to się nie umiera, z tym się umiera jak przychodzi czas⌛ na wieczny odpoczynek⚰️ te statystyki są załałszowane...światowa komedia i łykacie jak pelikany.??Każdy miał jakieś smarki,kichania,kaszelki (2019 grudzień dosyć mocny ,2020 grudzień już dużo,dużo słabszy). W domu nawet ze zwłoknieniem płuc nie umarli, ani rakowcy, ani zawałowcy z jednoczesną cukrzycą na ten katar i kaszel?...oby tylko sie nie szczepili bo ich dobiją te szczepionki.? ?Zafoliowane? czapeczki i sprane "muski"? możecie wierzyć albo i nie, ale są takie regiony?? i podajemy sobie normalnie ręce??? Nawet milucjanci? dali sobie spokoj z maseczkami?...i nie ingerują za bardzo.??
Kwarant... Kiedy Pan Sekielski nakręci film o sprawie mafii pedofilskiej z dworca centralnego w Warszawie i o jej wyciszeniu przez premiera Leszka Millera ?
zxcvbnm... STOP plandemii koronaświrusa cow id 19-84 !
Rafpix... My tez jesteśmy na skraju wytrzymałości
Artur J... Taki jest cel Morawietzkiego. Zniszczyć służbę zdrowia, górnictwo, rolnictwo, klasę średnią.
Marlena... Małgorzata Kruk ❤ Dzień Dobry ? Panie Tomaszu ✋ ✋ ✋ ✋ ✋ ✋ ✋ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤ ❤