Koronawirus w Polsce. Premier: Musieliśmy wprowadzić dodatkowe obostrzenia TVP Info


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=iI2E1jQvJWcNajlepsze komentarze:

Marek B... Klamie Huj
DEATH... Kraj w którym na ubezpieczenie zdrowotne płacisz 15% minimalnego wynagrodzenia co miesiąc, zamyka szpitale bo w całym kraju jest 1800 ludzi potrzebujących opieki covidowej. Po roku pandemii. ????
Ludwik ... Plandemiczne pierdolenie psychiatryczne .
Westan ... Brawa dla Prezydenta Andrzeja Dudy Pana Premiera Morawieckiego i Pana Kaczyńskiego tylko tak Dalej.
Westan ... Opozycja sana kręci na siebie bat.
?ukasz ... Nowy Ład = Stara Komuna
Tomek L... I co w tym Paryżu narobił gołąb do michy ryżu . To dlatego Francja zamkniętą .
Zatrzym... Codziennie umiera na typowe choroby 1200 osób. Na same nowotwory kilkuset. Ale zamiast tego tysiące razy dziennie media straszą, że dziś umarło na covid kilka, kilkanaście czy kilkadziesiąt osób, i problem ten urasta do rangi horroru, tak iż ludzie godzą się na rujnowanie gospodarki, odbieranie swobód obywatelskich oraz przyjmują preparat, media i politycy stale nazywają go "szczepionką", nad którym cały czas trwają badania, czyli nieświadomie biorą udział w eksperymencie medycznym. Mają o wiele większą szansę umrzeć w wyniku tego eksperymentu medycznego, niż z powodu koronawirusa, który występuje podczas każdego sezonu grypowego, i na którego chorują jedynie ci, co mają bardzo słaby układ odpornościowy, a mogą umrzeć, gdy mają dodatkowo co najmniej dwie niezwykle groźne choroby współistniejące.

Zatem ewidentnie nie jest to tak groźny wirus, jak starają się przedstawić to media. One o tym wiedzą, stąd tak usilnie straszą.Dlaczego zatem ma miejsce tak zmasowana i nieuzasadniona panika w mediach? Bowiem celem jest wprowadzenie kontroli społecznej, czyli naszego zniewolenia, oraz likwidacja małego i średniego biznesu. Czy wszystko to byłoby możliwe, gdyby nie przerażenie społeczne, jakie nieustannie generują media? Nie. Im bowiem większy strach w społeczeństwie, tym większa jego uległość. Czy społeczeństwo pozwoliłoby zrujnować gospodarkę swojego kraju i odebrać swoje swobody obywatelskie, gdyby media mówiły prawdę, iż koronawirusy występują podczas każdego sezonu grypowego, dodatkowo informując, iż umieralność jest na normalnym poziomie, jaki występuje podczas każdego okresu, gdy zmagamy się z wirusami grypy? Nie. Stąd dziennie tysiące komunikatów, które mają wmówić, iż koronawirus to praktycznie ebola, a jedynym ratunkiem jest całkowita uległość wobec decyzji władzy.Czy za planem zwiększenia kontroli społecznej i likwidacji małego i średniego biznesu stoją politycy? Nie. Oni jedynie ten plan realizują. A jest on autorstwa najpotężniejszych korporacji naszego globu. Tak jak dzisiejsza medycyna jest na pasku największych koncernów farmaceutycznych, która nas nie leczy, a jedynie likwiduje objawy choroby, tak politycy nie służą swoim obywatelom, ale tworzą prawa na zamówienie najpotężniejszych koncernów, aby mogły one jeszcze bardziej pomnażać swoje zyski.Zatem ku czemu zmierzamy? Ku nowemu komunizmowi. Ku totalitaryzmowi, jakiego świat nie widział. Konkretnie - w wyniku obostrzeń wprowadzanych pod pretekstem walki ze "śmiertelnym wirusem", jaki występuje podczas każdego sezonu grypy, ostaną się jedynie największe firmy, a my zostaniemy zamienieni praktycznie w niewolników, bowiem dzisiejsze "rozwiązania", jakie odbierają nam wolność, "bo walka z pandemią", pozostaną. One nie zostaną anulowane. Pozostaną jedynie najpotężniejsze koncerny i państwa, które, za pośrednictwem polityków będących na smyczy koncernów, będą dzięki policji i wojska dyscyplinować własnych obywateli. A obywatele? Nie będzie klasy średniej. Wszyscy będziemy solidarni. Solidarni w biedzie i zniewoleniu. Następnym skutkiem zniszczenia gospodarki będzie wprowadzenie pieniądza cyfrowego. A chwila jego wprowadzenia coraz bliżej. Oznacza on naszą całkowitą kontrolę i uległość.

Kontrolę, bo każdy nasz zakup, nawet najmniejszy, zostanie odnotowany.

Uległość, bowiem sprzeciw wobec decyzji władzy, która będzie jedynie realizować polecenia koncernów, będzie skutkował likwidacją naszego prawa do zakupu czegokolwiek. Władza na smyczy globalistów pięknie wszystko uzasadni, np. "troską o dobro społeczne" itd. itp., a media będą wbijać nam do głów, że może takie rozwiązanie jest niepopularne, ale konieczne.Podsumujmy. Zbliżamy się do koszmaru, który możemy nazwać nowym komunizmem. Mnie i Ciebie zamienią w cyferkę. Będziemy niewolnikami pracującymi dla korporacji, a nasze życie będzie miało dla nich wartość muchy.

Przed wejściem do sklepu, pociągu, metra czy samolotu będziemy musieli zeskanować nasze linie papilarne, lub inna metoda identyfikacji, aby stwierdzić, czy w ogóle mamy prawo tam wkroczyć. Jedna z setek tysięcy kamer rozpoznała Ciebie na podstawie Twojego sposobu poruszania się, że uczestniczyłeś w zgromadzeniu, które było nielegalne? Cóż, wykazałeś się nieodpowiedzialną postawą, dlatego część Twoich praw musi być czasowo zawieszona. Nawet kostki masła nie kupisz.

Czy do tego dojdzie? Tak, jeżeli nie poznamy prawdy. Przed tyranią i zniewoleniem może uratować jedynie świadome społeczeństwo. Im więcej prawdy, tym więcej wolności. Im więcej kłamstwa, tym większe zniewolenie. Media tysiące razy dziennie przekazują dziś nam kłamstwa, czy zatem możemy się dziwić, że mamy tak mało wolności? Pytanie retoryczne. Przekazując prawdę, walczysz o swoją wolność. Będąc biernym, skazujesz siebie na niewolę i koszmar. Rozmawiaj z rodziną i znajomymi. Robisz to nie dla mnie, ale dla siebie. Bo chcesz być wolny. Możesz także skopiować ten tekst i wklejać, gdzie tylko zdołasz. Gdy tylko będziesz miał sposobność, uświadamiaj innych. Bo świadome społeczeństwo to dla nas jedyny ratunek. Natomiast zmanipulowane społeczeństwo to raj dla największych korporacji, tych zaledwie kilku, a piekło dla nas wszystkich.
Joanna ... PiS Najlepszy
Jan Kow... Nie musieliście wprowadzać lockdownu wy zakłamane PiSoskie lewicowe ku**y !!! Jest sezon grypowy jak co roku o tej porze w tym klimacie !!!
Wojtek... Spalić w piecu ten nierząd!!!!!
Wojtek... Won do Izraela!!!
Rafa? E... Mamy trzecią falę koronawirusa, wybrał się Pan do Francji, w której epidemia również szaleje. Robi sobie Pan zdjęcia, bez maseczki, bez zachowania dystansu - bardzo to wszystko rozsądne. Zapewne wszystko to dla dobra Polski.?
Wojtek... Won Morawiecki
Theodor... Na nich dwie dywizje specnazu i horror Polaków się wreszcie skończy
Joaquin... Gorzej jak za okupacji, czy to Niemieckiej, czy Rosyjskiej.
Do tego skok na OFE.
Niech ktoś spróbuje mnie przekonać, że ten rząd nie jest obcą agenturą.
Inger R... czy dlatego *sprzątacie krajowy biznes*=plajtujecie go , plantujecie - by wpuścić obcy biznes na wyczyszczony teren ???
Kazimie... ZAMASKOWAŁ SIE??
Inger R... Francuzi od dawna od 30 lat produkowali szczepionki na wirusy grypy ale sprzedawali je tylko z kartką w opakowaniu ,ze szczepionka jest dla *65 plus*...We Francji zdarzaly się drastyczne sprawy ze szczepionkami z osoczem,z osoczem skażonym ..przed laty..