Koronawirus w Polsce. Sośnierz o lockdownie: to nie ma sensu Onet Rano


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=VcW1CKgx8SkNajlepsze komentarze:

Artur E... Twoja żona to dobra nauczycielka :)
piotr w... Co to jest LOKDAŁN ? Mówcie po POLSKU !
Marek M... Na tle książek które nieużywane sprzedadzą się jak nowe. Zmęczony pan Sośnierz podróżami. I TYLKO podróżami.
Marek M... Czemu pan Sośnierz nie mówi o wyroku sądu najwyższego SĄDU NAJWYŻSZEGO !!!!!! NIE MA INFORMACJI WAŻNIEJSZEJ PRZECIEŻ
Andrzej... Drodzy przedsiębiorcy,jak długo rząd będzie się z wami bawił w ciuciubabke?Ciągle tylko otwieramy,zamykamy,otwieramy,zamykamy.Sami się otwórzcie i to na stałe nie czekajcie na pozwolenie od rządu.Jeżeli boicie się mandatu to wiedzcie że póki nie został w Polsce wprowadzony stan wyjątkowy to policja nie ma prawa wystawić wam mandatu a nie zostanie wprowadzony gdyż gdyby rząd wprowadził stan wyjątkowy to musiałby wypłacić firmom odszkodowanie a jak wiadomo wolą wydawać kasę na swoje prywatne potrzeby.Wszystkie obostrzenia covidove są niezgodne z Polską konstytucją.
pankrac... Sośnierz pieprzysz jak potłuczony. Jaka jest twoja odpowiedź na temat otwarcia kościołów podczas narodowej kwarantanny? (I tak wiem że tego nie czyta ?).
Keram S... Tak panie pośle: odszukać,wyłowić, odizolować. Może jeszcze
do karceru zamknąć?
Dokąd będą się produkować takie rozsadniki jak pan to rzeczywiście będzie trudno. Pan to jesteś odporny: ROZSADNIKU!!
Dorota ... porównanie koronawirusa do aids świadczy o ogromnej niekompetencji prowadzącej. porównanie z doopy. jak już to niech porównuje do innych wirusów "oddechowych" np grużlicy, gdzie rodzą się dzieci z przeciwciałami gruzliczymi- wow, żadne wydarzenie. a komentujący z lewa i prawa widzę nie umieją słuchać Sośnierza ze zrozumieniem- krytykują coś czego nie powiedział, ale trza skrytykować, bo on z koalicji pisowskiej.
Jacek 4... Sosnierz, pasujesz to tego niemieckuego portalu . Oni kochają Polskę jak ty. Totalne dno.
pankrac... Jeżeli locgdown to tylko z zakazem przemieszczania się między województwami, tylko wtedy to będzie miało sens. Druga sprawa to szczepienia musimy ostro przyśpieszyć ze szczepieniami, bezpiecznymi szczepionkami nie jak Astra Zeneca. ja mam podwyższony cholesterol biorę na to leki i w życiu nie zaszczepię się tym badziewiem, bo umrzeć na zawał, wylew czy udusić się covidem to nie nie ma dla mnie żadnej różnicy.
Abstrahując od poprzednich kwestii uważam, że nie można ciągle żyć od lockdownu do lockdownu. Skończy się lockdown i znowu wróci to samo, jeżeli 70% populacji nie będzie zaszczepiona.
TTM Med... Pan specjalista powinien bardziej się skupić na wypowiadaniu pełnych zdań
Dariusz... Pan Sośnierz zapomniał powiedzieć (kiedy mówił, że lockdown w Warmińsko-Mazurskiem nie ma sensu, bo przecież rośnie tam liczba zachorowań jak wszędzie indziej), że tempo wzrostu stało się niższe, niż wszędzie indziej, ale także niższe, niż wcześniejsze tempo w samym tym województwie. To są liczby. Co można więc powiedzieć o Sośnierzu lekarzu i o Sośnierzu polityku? Słaby jest.
Mateusz... Ale przywrócenie do normalności powinno się odbyć rozliczeniem tych,
którzy odpowiadali za tą masakre i zgony w Polsce od decydentów( w pierwszej kolejność Minister Zdrowia, potem premier i rząd). Na Adriana nie ma co liczyć, bo jest jak był poprostu długopisem.
Aleksan... "Otwiera się brama, ja nie wierzę oczom

Czy jednak się rzeczy inaczej potoczą

Podbiegam, twoje karki krzyczą: "stój!"

Bo Twój ból jest lepszy niż mój" :)
Mateusz... Zacznijmy od tego, że skoro lekarze są zaszczepieni to czemu nie ma końca teleporad i normalne leczenie(podpowiada logicznie rozum), a z drugiej strony skoro młodzi przechodzą lekko, to izolujmy tych, których musimy i wróćmy do normalnego funkcjonowania, bo bedzie hiperinflacja i wtedy to dopiero będzie problem. Ani ten eksperyment medyczny, ani maski w niczym nie pomogą wirus bedzie zawsze, co jak za rok znowu bedzie dużo zachorowań co powiedzą (pewnie że zmutował  jak co roku grypa).
Pan Hen... Nie ma żadnej recepty, lockdowny nic nie daja bo jak miałyby dawać ? jeszcze żaden kordon sanitarny w dziejach świata nie zatrzymał żadnej zarazy. Rzeczywisty wspólczynnik smiertelnosci jest śmiesznie niski w populacji, ilośc zakażonych śmiesznie zaniżona. Epidemia to wojna gospodarcza wydana pozostałości wolności osobistej na świecie. Na szczęście dla nas żaden rząd nie utrzyma się bez pieniędzy a lockdowny podrzynają gardło także ich zwolenników. Tyle się rządzący i zwolennicy lockdownów nad nami poznecają ile do wyborów - potem sie okaże że skonczyła się epidemia, ba okaże się nawet że jej nigdy nie było - za to ża są bandyci, których trzeba osądzić. Prawdziwym zagrożeniem dla śiwata jest bakteria new delphi i ona doprowadzi nas do zagłady jak tak dalej pójdzie a nie nowa odmiana wurusa przeziebieniowego co ma śmiertelnośc od 0.003 do 0.3 % ( J joannidis stanford badania Santa clara california).
Jan Kra... Powstała Nowa Światowo Świecka Religia.
Wiara w uzdrowieńczą moc maseczki i szczepionki!
Mariusz... Sosnierz jeśli jesteś taki mądry, to może zostań ministrem zdrowia? Fajnie się pier***i farmazony, jak się siedzi z boku popierdujac w stołek, krytykujac wszystko i wszystkich. Mogłeś zastąpić Szumowskiego, i pokazać jak się powinno walczyć z pandemią, jeśli wszystko wiesz najlepiej.
Janusz ... Czepiła się 10 kwietnia jak rzep psiego ogona.
Mergen ... Idź do swojego synka do Konfiedieracji, tam pasujesz z tymi swoimi durnymi, szkodliwymi pomysłami!