Dwa miliony osób zakażonych koronawirusem w Polsce. Nowe dane resortu zdrowia TVP Info


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=te0VyWrlB7kNajlepsze komentarze:

44... HOT Urszula no wreszcie : )
jan kow... Ciekawe kto pociąganie Chiny do odpowiedzialności..?
iwo gaj... "Oh Blood and Water, which gushed forth from the Heart of Jesus as a fount of Mercy for us, I trust in You!!!"
Tomek L... Jest nadzieja na kolejny sukces międzynarodowy PIS :) Podobno trwają zaawansowane rozmowy zakulisowe że wykreują i zainstalują na zachodzie mutacje polską vibowita <) Jedynie Czechy stają okoniem bo chcą swoją czeską mutację :) Na pewno się dogadają .
Inger R... Te statystyki są tak niewirygodne jak rzadowe działania
Sąd Najwyższy wskazał,że RZAD ZŁAMAŁ PRAWO , a ..oni idą w zaparte
Sady wykazują,ze policja lamała prawo , a oni z Sanepidem -w zaparte.
W jaką stronę pójdą do wyborów czy na marsze miliony bezrobotnych i splajtowanych ?
polska ... Nie będziecie żyć
Gra?yna... Modlitwa za zmarłych ,,Boże zbaw Ich i daruj im winy "⚘Boże zlituj się nad nami !
dzikika... Łamiąc obostrzenia robimy krzywdę sobie i swoim bliskim.
Ludzie chyba nie zdają sobie sprawy, że rzeczywistość jest na tyle skomplikowana, że nie wystarczy sobie wejść do internetu poczytać i samodzielnie osądzić, przy braku wiedzy fachowej, że ten dobrze mówi więc ma rację. Takie myślenie powoduje, że masa ludzi pada ofiarą hochsztaplerów, którzy potrafią przekonująco mówić i nawet mają opanowany slang medyczny, ale zawsze zadajmy sobie pytanie: czy ja mogę zaufać temu człowiekowi przecież ja go nie znam tak dobrze jak swoje dziecko, na przykład, więc co z tego, że mi się zdaje, że on ma rację, że wydaje się miły, skoro ja nie znam jego intencji, a może przecież mieć jakieś ukryte intencje i mówić coś innego niż naprawdę myśli? Czy moja wiedza jest wystarczająca, aby samemu rozsądzić kto z tego tłumu się wypowiadających ma rację?
Jeśli kiedyś oszukał cię jakiś pojedynczy oszust, to jak możesz być pewny, że nie oszukuje cię jakiś polityk, który potrafi jednocześnie oszukiwać tysiące swoją narracją całymi latami? Przy nim pospolity oszust, nawet błyskotliwy to marny detalista.
Tomek L... O takich sytuacjach to już dawno wiedzieli i śpiewali :) " to co się da podziel na dwa , bez namysłu dziel " W tym układzie to nawet dzielić nie trzeba bo wynik 0 . Mamy kolejną religię i Boga oprócz vibovida <) To religia i Bóg smartfon . Modlą się do niego i dziobią po nim palcem . Dobrze że chociaż nie nosem dziobają :) Tragedia .
Wojtek ... Czy "zmarł" choć JEDEN Khazar?
dzikika... Od lewactwa do prawactwa - wszyscy atakują autentycznie patriotyczny rząd, niektórzy poprzebierali się w bogoojczyźniane kostiumy i ciężko pracują, aby władza wpadła w lewacko-liberalne łapy, co spowoduje drastyczne osłabienie Polski, a może i jej koniec.
Strzeżcie się farbowanych patriotów, którzy Wam tyle naobiecują ile chcecie, ale że są fałszywi nawet nie mają zamiaru dojść do władzy, bo nie taka ich rola.
TOK KEC... Za reklamowanie tej pseudo epidemii kara was spotka
Sylwia ... Tak was PiS okłamuje w sprawie koronnawirusa:
https://www.youtube.com/watch?v=b57mAzGlkds
Damian ... 2 mln o kurła niedługo nie będzie kogo testować xD
Renata ... Nie mam czasu na słuchanie tych
KŁAMSTW ?
Idę robić pierogi ??
ZAJEBIS... Zamknięcie studia TVP info na pierwszym miejscu
margare... Wielka próba dla całego narodu ! ALE DAMY RADĘ ! Nie zapominajmy o pozytywnych zmianach w kraju .CAŁYM SERCEM ZA PISEM ❤❤❤