III FALA KORONAWIRUSA. JAK PORADZI SOBIE POLSKA? Telewizja wPolsce


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=7HtmMDpICRQNajlepsze komentarze:

Aldona ... ~ 16 marca 2021 r. Sąd Najwyższy orzekł, że rozporządzenia rządu są nielegalne.
- Nie istnieją badania, które w sposób kategoryczny, potwierdzałyby skuteczność:
1. noszenia maseczek,
2. blokowania wirusów, czy do rozprzestrzeniania się ich podczas noszenia jakichkolwiek osłon,
zwanych maseczkami, natomiast
- Zmuszanie do noszenia maseczek, gdziekolwiek, jest to podżeganie do samobójstwa, bądż do
spowodowania ogromnych szkód na zdrowiu, a na to jest paragraf w kodeksie karnym obarczony
wysoką karą.
Anna ?w... Trzeba, żeby każdy Polak wysłał do rządu , Morawieckiemu....jego sławną miskę ryżu. To by było bardzo znaczące. Zasypać głupi rząd, który jest na pasku bogatych bandytów ryżem!!!!!!! Ja wysyłam Morawieckiemu, Dudzie, Kaczyńskiemu i innym garść ryżu. Z tej garści wyjdzie miska ryżu. Polacy, Wysyłajmy rządowi ryż!!!!!!!!!!!! Było by bezpiecznie. Nikt nie złamałby prawa. Ci, którzy się boją, mogliby zaprotestować chociaż tak. A rząd, nierząd wiedziałby ile nas jest przeciwko ich bezprawiu.
Leszek ... Ta Niedziolek bredzi sluchac ta kobiete narod polski otumania propadatorka komunistyczna
Anita D... Szczepiliśmy personel medyczny by ludzie mogli się leczyć ,szpitale zamknięte .Zaszczepiliśmy nauczycieli , szkoły zamknięte...SZCZEPIONKA MIAŁA BYĆ PANACEUM???
Zosia W... Niestety amantadyna jeszcze długo, długo nie będzie podawana chorym na covid, bo za szybko chorzy dochdzliby do zdrowia byłyoby mniej zgonów i powikłań. Pandemia jest,,super,, szczepionka jest,,super,,amantadyna jest be
Suse Je... Eeee no jest dobrze PiS zwyciężył korona wirusa wirus jest w odwrocie mamy lek z osocza na korona wirusa Morawiecki buduje fabrykę szczepionek a Suski rozlewnię zmieniono system raportowania i liczby spadły o połowę ??
A tym czasem jesteśmy na trzecim miejscu po Brazylii i USA ??
Niemcy zamknęli granice i jest super ??????
Marta P... O cholera! A ja na parterze mieszkam!!!
Stephan... Proszę zaprosić na rozmowę specjalistów, wirusologa n.p,a nie Polaryzować z obostrzeniami rządu. Ktoś tu nie widzi że cały świat zmaga się z Pandemią. Polska nie ma zaplecza na stworzenie szczepionki.
Tomek L... Fale ale oszustwa , korupcji i przestępców . Przestrzegajcie Rodacy prawa i konstytucji tak , jak robi to tylko Konfederacja - niestety . Obiektywnie - to jedyni rozsądni ludzie mówiący i myślący po polsku . Wszystkie zakazy , nakazy , izolacje , zamykanie , testowanie , maski , szczepienia itd są ewidentnie niezgodne z prawem i konstytucją RP . Pandemia jest na 100% fałszywa a kto wierzy gł mediom to sam sobie szkodzi .
Lechosl... To moze quzwa z calej Polski zrobicie jeden wielki oboz koncentracyjny?
Mariola... tvp-SZCZUJNIA ojciec narodu kaczyński zapowiedział DYSPENSĘ 10kwietnia. Więc CIESZMY SIĘ I RADUJMY.
stachos... maseczkowi debile
stachos... kolejny idiota
Haneczk... Sami stworzyliście ,, plandemię ,, to i sami ją zakończcie , proste .
Read mo... Jesteście w stanie odróżnić wariant brytyjski ale nie możecie odróżnić zwykłej grypy - który wymarła całkowicie, bo jakoś nikt na nią nie zachorował od ponad roku.
Read mo... Jak poradzi sobie Polska? Do czasu, aż wirus nie przestanie być narzędziem do dojenia tego biednego kraju to Polska sobie nie poradzi.
stachos... co ona p.......i?