Włącz Filmy na pełnym ekranie

"Trump w wersji light" po niemiecku. Czego boi się Kongres USA. Kanał otwarty. 29 marca 2021. P.D. MILKO®


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=7f6f80Q4fVINajlepsze komentarze:

Marek S... Osobiście uważam, że zablokowanie Kanału Sueskiego nie było przypadkowe. Tak, jak zatonięcie Titanika. Takie rzeczy nie zdarzają się przypadkiem. To po prostu ćwiczenia. Co będzie dalej? Zobaczymy. Jeżeli nie będzie transportu, to w jakim celu będą produkować fabryki? Międzynarodówka finansowa zabiera się za rządzenie światem. Przygotowuje twardy reset. KIEDY?
Janka... ?pokocham poniedziałki ❤️
Maria S... USA mialo swoich niewolnikow na polach bawelny a Chinom ich nie zycza!!!
Piotr... Jest Pan naszym odryciem ostatnich dni. Żetelność i Wiedza BRAWO!
Maria S... Politykom klaskać dopiero po ich śmierci!!!!!!!!!!!
Teresa ... Canada rzadzi Trudo -czarne oko =sekta
Alex Ga... Szanowny Panie Milko.Pisze moje komentarze zawsze troche puzniej bo slucham pana bardzo uwaznie i zadnego zdania nie chce przepasowac.Slucham tez pana Albarczyka ruwniesz.Jestescie oboje wspaniali.Mieszkam w niemczech od 40stu lat.Czego nie rozumie ze Polacy uwazaja niemcow dalej Jako moc?Niemcow tutaj juz nie ma,a ta Reszta to debile.
Monika ... dziękuję za informację ,lubie Pana sluchac
Maria S... W 2015 roku Szwecja przyjela prawie 190 tys azylantow ( na 9 milionow Schwedow!!!) Ludność USA wynosi 323 995 528 mieszkańców.
Bo?ena ... Suuuper brawo
Ida Dra... ❤❤❤
Sylwia ... MĄDRY PORUCZNIK COLUMBO ZAWSZE STRZELAŁ W PUNKT ?
Barbara... Dziekuje Panu serdecznie pozdrawiam
Maria S... Angela "popuści" dopiero w grobie!
Mieczys... Ameryka first. W polityce USA dominuje egoizm. Działania na szkodę Polski to ustawa 447, zablokowanie handlu ze wschodem, odcięcie od alternatywnych źródeł paliw, niekorzystne umowy na zakup F35 i nowy system obrony przeciwrakietowej Patriot itp. Nakładanie sankcji na firmy pracujących przy budowie Nord Stream 2 to jawna wojna handlowa z UE, USA może przegrać, a wtedy Polska dużo straci. Polscy politycy powinni to przemyśleć.
barbara... DZIEKUJE I POZDRAWIAM!
Anu 202... Łapeczka w górę ? Pozdrawiam
Gra?yna... Globalna polityka jest jedna oni mają przywileje, a My mamy obowiązki i podporzadkiwnie, prawu_bezprawia.Obecnue "dziel i rządź", robią ludziom, globalną "wodę z mózgu". Dopóki ludzkość nie odzyska kontroli w swoich krajach nad swoimi decydentami, to, będzie jak jest. Bądźmy ponad podziałami. Jednego czego się boją, to naszej jedności, a nasza jedność, to nasze zwycięstwo. Wolność, to zdrowie.
Sylwia ... PAN ARTUR KALBARCZYK WSPANIAŁY CZŁOWIEK
Sylwia ... WITAM SERDECZNIE POZDRAWIAM Z POLSKI.✌