Włącz Filmy na pełnym ekranie

Znowu dużo zachorowań na koronawirusa. Wiceprezydent Warszawy: sytuacja jest dramatyczna Onet News


Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=BTPA54mlSscNajlepsze komentarze:

Mr. Kow... Sezon grypowy w pełni - jak co roku o tej porze. A media robią sensację. ?‍♂️
marcin ... Pisiory, kiedyś przeminą, jest źle bo nie ma poplecznika pisowskiego co im się będzie kłaniał, wtedy będzie ok.
margare... CAŁYM SERCEM ZA PISEM ! ❤
margare... Gdyby nie sok z buraka to Trzaskowski nigdy by nie wygrał w uczciwych wyborach
Ludwik ... Gdzie schowaliście zapalenie płuc i grypę , plandemiczni kłamcy , ludobójcy.
Ave Bia... Dramatyczna to jest sytuacja w "polskich" mediach !
Malwina... Strasznie szumi?
Rafpix... ????
Ivan Ka... Od 7 miesięcy OGROMNE KOŁO RATUNKOWE najlepsza szczepionka SPUTNIK V (skuteczność ok. 96 procent) leży na wyciągnięciu ręki. Z badań IBRIS-u wynika że około 5 milionów ludzi w Polsce chcą się zaszczepić SPUTNIKIEM - DLACZEGO NIE WYŚLECIE DELEGACJI DO ROSJI PO SZCZEPIONE???
Aldona ... S r a t a t a t a, pandemia - to ściema, a lockdown - to przygotowywania się rządu do skoku
na majątek Polaków. Więcej o tych zbrodniach, w filmie pod załączonym
linkiem. ​​https://www.youtube.com/watch?v=s184MLb-APc&t=1181s
PIOTR V... przecież ona nie ma nic sensownego do powiedzenia
marcin ... Znowu ci terroryści.
TightLi... Powiem tak: zakładając, że respirator jest clue całej sprawy, to wystarczyło nic nie robić, normalnie żyć, jak gdyby nigdy nic i za te całe subwencje na zamknięcie gospodarki, którymi się ten gamoń mateuszek chwalił (ponoć 170 mld) nakupić respiratorów i pobudować szpitale. I po temacie.
klesz c... Zrozumcie to wszyscy macie covidka i żyjecie w matrixie i piorą wam mózgi opłaceni znachorzy w tv i psychicznie chorzy w rządach,samorządach,radiu,jutubie,fejsie,onecie etc. . Nie możecie sie zarazić już covidkiem ..chodzcie dalej w maseczkach nieuki bo to jest katarkowy wirusek tylko mocniej przyatakował od jesieni 2019 i tyle..teraz już jest słabym wiruskiem.Na covidka mogło umrzeć do 1000 osób przez ponad rok czasu.Według statystyk ponad 4 tyś. ale to przypisują np. 70- letniemu byłemu górnikowi z płucami zapchanymi przez pył węglowy ,stolarzom z pylicą płuc itd. rakowcom na 6 godz. przed śmiercią.Dziwie sie ,że wysyłacie dziadków do tych umieralni antybiotykowo-respiratorowych i przeważnie wyjeżdżają zpopieleni ..a w domciu na cytrynie i herbacie lub lekkich prochach z cpn-u ogólnie covidka sie przechodzi. Zafoliowane? czapeczki i sprane "muski"? możecie wierzyć albo i nie, ale są takie regiony i podajemy sobie normalnie ręce. Nawet milicjanci? dali sobie spokoj z maseczkami i nie ingerują w ubiór Każdy miał jakieś smarki,kichania,kaszelki (2019 grudzień dosyć mocny ,2020 grudzień już dużo,dużo słabszy). W domu nawet ze zwłoknieniem płuc , rakowcy,zawałowcy z jednoczesną cukrzycą przechodzą covidka .Kwestia fal,odporności ,wieku,stresu,przeciwciał, innych chorób.??Po szczepioneczkach 2-3 razy covidka przechodzicie wraz z naturalnym 2 razy do tej pory tj.4-5 łącznie w ponad rok.Także?? geriatria,zawałowcy i inni 60+ na wieczne pożytki do grobku idziecie jak się poszczepicie.? Od wiosny do jesieni jesteście przeważnie negatywni,a niektórym to testy i cały rok nic nie wykażą..duża część nawet nie poczuje covidka już teraz... bo organizmy uodpornione,kobiety 1 dniowa gorączka,smarki inni delikatne ..mała grupa z kaszlem...czas otrzeźwieć.
Handsom... Dramatyczna sytuacja jest tylko w propagandowych mediach bo wokół mnie nic się nie dzieje, nie widzę chorych a tym bardziej góry trupów... Widzę tylko owce serfujące na kolejnej fali głupot, które opowiadacie.
Nie jesteście dziennikarzami, prawdziwych dziennikarzy poznasz po tym, że są prześladowani przez służby
jarekja... mam to w dupie
marcin ... Radziwiłł, to rodzina do Michał Hieronim Radziwiłł targowiczanina który był przeciw konstytucji 3 Maja?
N T... Szpitale puste a ci zbrodniarze pie.dolą dyrdymały zamiast leczyć to wysokie gaże wypłacają i lecą w bambuko covidowe
Przyjdzi czas na waszą hucpę .70 tysięcy ludzi już uśmiercono . HAŃBA !!!!.
marcin ... W stadninach też było źle, bo złodziej itd, przyszedł poplecznika pisowski, konie stoją w g po kolana, z 3 mln zł zysku spadło na stratę, kupcy uciekli, ale teraz już jest dobrze, jak ja ich k nienawidze.